13. komnata - 13. komnata Daniely Filipiové (2007) (epizoda) odpad!

Nevím, proč tahle paní vůbec figuruje v pořadu 13. komnata. Vždyť postižených lidí v ČR jsou tisíce a jsou mezi nimi mnohem prospěšnější pro tuto zemi, než tato dobře placená ikona jedné morálně pochybné politické strany.

Bílý žár (1949)

Zatím co jsem měl možnost vidět filmy s Cagneyem, vždy jako záporný hrdina dopadl špatně. Tentokrát však dobrovolně v bílém žáru. :-)

Discopříběh (1987)

Je to hudební film, tak že 5 hvězdiček za hudbu.

Lidice (2011)

Dvě hvězdičky za inscenaci s dvacetimiliónovým grantem. Ale v Čechách jsme na to už zvyklí.

Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)

Bohužel kvalit seriálu např. Kapitán Kloss nedosáhl. Jednotlivé scény jsou příliš dlouhé, kde se nic neděje. Události na přeskáčku taky kvalitě nepřidávají. Seriál byl jistě nákladný už kvůli kulisám a postupně se v dalších dílech lepší, ale i tak by to chtělo lepší herce. Škoda nevyužitého potenciálu. Nicméně předražený "velkofilm" Lidice, proti tomu působí, jako nízkorozpočtový film.

Muž na radnici (1976) (seriál)

Tento seriál měl být ve své době odvysílán v komunistické Číně, byl však zakázán. Já osobně se domnívám, že byl použit jako strategický návod pro budoucí rozvoj ČLR. Byl promítán výhradně vedoucím představitelům , kteří určovali další ekonomický vývoj Číny.

Formule! (2001)

Nerealná formulová fantasmagorie, kde to ani Stallone nezachrání.

Robinson Crusoe (1972)

Na tenhle film jsme byli za komančů v kině se školou. Myslel jsem si tehdy, že ten film je západní provenience. Po té, co jsem to zjistil, nemohl jsem uvěřit, že to byl ruský film.

Zemětřesení (1974)

5 hvězdiček za velmi reálné scénky zemětřesení. I dnešní režiséři s dnešní technikou by se mohli učit.

Pomalé šípy (1993) (seriál)

Pomalé šípy? Proč ne? Vždyť vznik Rychlých šípů sahá až do třicátých let minulého století. Příběh pojednává o skupině pěti kamarádů jedné z prvních generací, pro které byly Rychlé šípy vzorem. Děj se odehrává v současnosti, kdy jsou všichni již v důchodovém věku.