Californication (2007) (seriál)

Perfekní David Duchovny nám servíruje krásně sprostý hůmor bez jakehokoliv pardonu. Jeden z nejlepších a hlavně nejstylovějších serialů poslední doby.

Klub rváčů (1999)

Neskutečně hravá režie Davida Finchera, která je pro mně jedním z nejlepších pokoukání na stříbrném plátně. Film vyniká skvělým scénářem a především perfektním výkonem Edwarda Nortona. K tomu připočítejte strhující konec, skvělou hudbu, mrazivou atmosferu a penisy ve filmu pro děti a máte nejlepší film Davida Finchera.

Válka světů (2005)

Škoda toho konce. Spielberg umí vystavět atmosféru, dokonce umí i udělat solidní akční scény. Někdy ale vykrádá sám sebe. Scéna, kdy mimozemské oko bloudí sklepem a hledá přeživší, jsem si místo oka představil velociraptora, místo sklepa kuchyň a jsme tam, že?

Ztraceni (2004) (seriál)

Kde je scénárista? Kde je? Kde jsou všichni scénáristi? Věděj, kde ten předtim skončil? Bože, tenhle seriál nikam nevede!

Caddyshack (1980)

Bill Murray = moviesaver

Fantom Paříže (2001)

Celkem hezký thriller se zajímavým vizualem, ovšem pointu může člověk rozluštit už zbytečně brzo.

Letec (2004)

Výborný střih, kamera, hudba a výkon Leonarda DiCapria dělájí z Letce zapomenutelný film s nezapomenutelnými scénami.

Telefonní budka (2002)

Jak málo stačí, když máte v týmu někoho, kdo umí psát dialogy a zároveň umíte z herců / herce vymáčknout maximum. Phone Booth je ukázka zručné filmařiny.

Vlasy (1979)

Jedna z nejlíp napsanejch písní v jedno z nejlíp natočenejch konců.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Né vždy se povede aby dvojka byla lepší než jednička a zvlášt u toho ožehavého druhu filmu jako je vcelku střeštěná komedie. Tady se to povedlo úchvatně....Hlašky typu " Líbil ses mi ve wall street" mně strhávaly z křesla ...No prakticky celá tahle scéna, kde dokázali v pár okamžicích udělat odkazy na Apokalypse Now, Platoon a Wall street byla perfektní. Upozornění: Čím víc jste viděli filmů tím jsou pro vás Výstřely zábavnější!