Nutné k přežití (2006) (pořad)

Skvělý serial, který názorně předvádí jak přežít v divočině. Nejde o to jestli se vše děje náhodně. Jde o to, že předvádí jak se zachovat ve chvílích, které jsou pro určitá místa typické a při kterých umírají lidé. Bear Grylls je neskutečný sympaťák a ve všech dílech na mě působí hrozně pozitivně. Tenhle serial ale neni jenom o tom co kdy sežral nebo sežere ( když příjde v hospodě s kamarády řeč na Beara tak chápu, že je to nejzajímavější téma:-) ) ale o naší planetě jejich zákoutí a krás.

Insomnie (2002)

Průměrný thriller s nadprůměrnou atmosferou. Nolanův standard.

Hlubina (2002)

Scénář: Darren Aronofosky a Lucas Sussman

Suďte je! (2008) (pořad) odpad!

to je hrůza!... to je hra na soudní síň za pomoci skutečných příběhů, které pro mnoho lidí jsou nejtragičtější udalostí života. Skutečné příběhy mají podněcovat zajímavost ale pro mně je to hnus pitvat se v takovejch věcech. Ani si nedokážu představit, že jsem příbuznej náký oběti kterou tam řešej a z celýho případu, kterej už je u skutečnýho soudu vyřešenej dělaj takovouhle šarádu...A John Bok nebo jak si ten šašek řiká mě vytáčí jak málo vecí na týhle planetě...!

Transformers (2007)

Audiovizualně je to pecka o tom žádná ale přijde mi to, že je to film dělanej jenom za účelem vydělat. Nechybějí zde typické EmmerichBayovské keci jako třeba: "Vyslal nás prezident, je to zablokovaný, kapitáne vetřelec se blíží směrem k nám máme střílet? Tohle jsem oběvili před padesáti lety a vláda to tajně ukrývá"... děj je na nule ovšem pod bod mrazu ho srazila logika kdy se největší cennost lidstva musí ukrýt před roboty...kam?... no přece od opuštěné přehrady do města plnýho lidí... Takhle ne Michaele pro mně zůstává Skála tím nejvíc poživatelným v tvém menu a upřímně už mně ta kuchyně začíná nudit.

Deprivační staniol (2007) (amatérský film)

Rozhodně se podobnost s filmem Pí nezapře ale na to, že je to prvotina to určitě není špatné. Takový Doodlebug od Nolana je podobný jak Pohlově tak Aronofskyho prvotině přesto má doodlebug 79% a Deprivační staniol 70%. Chápu, že je to smělé tvrzení ale zdá se, že jméno znamená hodně.

Baba na zabití (2003)

Ta jedna je za Drew a její roztomilej obličej ;-)

Kladivo na čarodějnice (1969)

Neskutečně depresivní film, který ve vás vzbuzuje pocity beznaděje a absolutního bezpráví. Zde není žádný hrdina, žádný jezdec na bílém koni jenž by během procesu přijel do soudní síně a sťal inkvizitorovu hlavu. Tohle je zlo. Čisté zlo.

Past (1997)

Celkem pěkná atmosferá ale film je strašně nudný a celý příběh se sype jak mokrá mouka z natrhlího pytle.

Přitažlivost (2004)

Film se snaží chytnout ale absolutně se to nedaří. Scény se plácají od jedné k druhé a aby divák aspon na chvilku zvedl oči od podlahy jsou zde mizerné scény prostříhány s lehce erotickými scénami, které ovšem taky za moc nestojí. Bídná režie, bídný scénář, bídné výkony...18%