Panic je nanic (2006) odpad!

Proooč? Lepší scénář by dokázal napsat i člověk s IQ 20 a ty herecký výkony...pokud chce někdo vidět odpad tak tady je to v té nejryzejší podobě. Tam není vůbec nic, absolutně nic co by jen naznačovalo, že by Vás mohlo bavit. Něco takovýho dlouho neuvidim a to nejsem nikterak náročnej a zasměju se i úplně stupidním věcem. Z jednoho úhlu pohledu je to opravdu mistrovské dílo, jak unudit diváka k smrti, tady si někdo dával sakra záležet, aby do toho nevložil ani ždibíček vtipu.

Sedm statečných (1960)

Druhý nejlepší western všech dob po Tenkrát na západě. Zde mi k typickému westernu chybělo jen pár záběrů na syrové chlápky, vrzání čehosi v dálce, jinak ticho po pěšině a toť vše:))...tenhle syrový záběr tam být, tak váhám, ale takhle mám v pořadí jasno :)...Nic to ale nemění na tom že hodnocení těchto filmů vypadá 100% a 99.9% :D

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Robert Patrick na hrad! To jak se ztělesnil v továrně, to jak skákal po autech, to jak se tváří...aaaah,jdu si tuhle klasiku pustit a vy také!:)

Město bohů (2002)

Můj názor? Na začátku to bylo s mírnou pochybností, jestli se v ději neztratím, jelikož mi připadají černoši dost podobný, když většinu z nich vidí člověk poprvé. Ale děj Vás s nimi tak seznámí a tak Vás seznámí s jednotlivými osudy, že tato pochybnost po čtvrt hodině odpadá a vy se ponoříte do příběhu města bohů, které ovládají dva gangy a za cestu k absolutní moci neváhají dát zbraň ani dětem. Bohužel je toto i skutečnost. A zde je mistrovsky natočena. Všechna čest!

Podraz (1973)

Docela dlouho mi tento snímek odolával a je to škoda. Herecký koncert Newmana a Redforda i dalších postav. Film Vás úplně vtáhne do své doby a vy budete prožívat pořádný podraz s nimi. Chudák Robert Shaw alias Boss už si asi hodně dlouho nepůjde vsadit :-D.

Crash (2004)

V tomto filmu je jedna z nejemotivnějších scén, kterou jsem ve filmu viděl...ne pardon...dvě tam rovnou jsou...ne pardon tři!...tenhle film je úplně přebitý emotivní atmosférou a člověk při jeho sledování jen zírá s otevřenou pusou. Herci se zhostili svých rolí na jedničku s dvěma ** a jednotlivé příběhy jsou také velmi silné. Vítejte v surovosti současné LA.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tolik hlášek narvaných v jednom filmu, to dokáže opravdu jen Tarantino. Parádní herecký koncert, který je správné nazývati kultovní záležitostí!...A absolutně nedoporučuji pouštět si s českým dabingem. Ten bych hodnotil za "odpap!"

Forrest Gump (1994)

No, mám takový dvojí pocit. Na druhou stranu obdivuji herecké výkony, originalitu, na stranu druhou, je mi jasné, že tento snímek není zase až tak můj šálek kávy. Ale kouzlo má, to bezesporu :).

Training Day (2001)

Když jsem tento snímek pustil na svém dvd poprvé, nečekal jsem nic světoborného. Ale ten děj a naprosto fámozní Denzel, jak jsem ho do této doby neznal, mě absolutně upoutalo do křesla a nebyl čas si dojít ani pro pití. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů!

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Mě osobně se tento snímek velmi líbil. Je to moc hezky přenesen původní snímek do dnešní doby, což oceňuji. Má to šmrnc, má to děj, má to spád. O to víc, když v sobě najde člověk kousíček Ryana Phillippa a představí si ve svém okolí skvěle hrající Reese.