Lovci hlav (2011)

Opravdu kvalitní film! Norové to opravdu umí a doufám, že se tento film nestane inspirací pro nějakého amerického režiséra jako v případě trilogie Millenium. ze začátku pomalejší tempo, ale to se nakonec vystupňovalo tak, že jsem se ponořil do děje a dychtivě čekal, co se stane.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Tak několik scén tam bylo opravdu úžasných!! některé nesmysly a paradoxy tomu naprosto odpouštím až na ten, že cikánská dívka se filmem opravdu jen courala a nepřišla mi až tak důležitá, ale z čeho by se pak skládala ta nejlepší scéna, kdy utíkají z továrny, kdyby tam byl jen Sherlock a Watson? Další hezký výkon udělal francouzský terorista ve sklepě. To byla paráda. Zahrál to fakt dobře. Celkově dost dobrý film. V kině jsem si ho opravdu užil!

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Dávám 3. První díly jsem si pouštěl jeden za druhým a řikal jsem si, jak je to super a jaké to má tempo. Nicméně po prvním důležitém zlomu jsem čekal jiný sled událostí a ono se opakovalo vlastně to samé, co na začátku. Nakonec se ukázalo, že hlavní hrdina zase takový genius nebyl. Ještě, že už to mám za sebou. Vůbec jsem se na poslední díly netěšil a přál jsem si ať se hlavní hrdina opravdu zamiluje do své manželky a nestalo se... ble. Ale nakonec i díky tomu to mělo tak temnou atmosféru.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Nakonec dávám čtyři hvězdičky, ale na začátku příběhu jsem čekal, že dám hvězdiček víc. Nevím, čím to bylo. Jestli délkou snímku, nebo jeho druhou půlkou, která nebyla tak zajímavá, ale celkový dojem pořád stačí na čtyři hvězdičky.

Valkýra (2008)

Moc americky pojatý film o němcích.

Kurýr 3 (2008)

Dohonit auto na kole. To je kumšt :-D Akční to bylo až moc a některé pasáže byly nedomyšlené. Myslím, že průměrný akčňák vypadá jinak

Temný rytíř (2008)

Joker byl pro mě prostě nej nej a ještě jednou nej. Jen si tento snímek takto vysoké hodnocení(94%) nezaslouží. Kvůli jokerovi bych jinak pět hvězdčiček dal. Byl jak už tu bylo mnohokrát zmíněno famózní

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Původně jsem tomuto snímku chtěl udělit pouze 4 hvězdičky, ale ke konci mě atmosféra tak moc vtáhla do děje, že si mě tento snímek získal. Navíc kladný hrdina zemřel, což je velkým plusem. Velice dobrá westernovka. Mám chuť se na ni podívat ještě jednou

Once (2007)

Přirozené, opravdové! Tak to má být