Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009) odpad!

Neviem čo je na tomto filme horšie, megaretardovaný scenár, herecké výkony slabšie ako v treťotriednom ochotníckom divadle či réžia, oproti ktorej je hocijaká časť Paneláku oscarový počin. Nový Vreskot? HAHAHAHAHAHAHAHA

Přenašeči (2009)

Chris Pine ako rebel bez príčiny v postapokalyptickom výlete bez konca.

Zombieland (2009)

Zombie telenovela, bezduchý, prázdny príbeh so skvelými gore efektami.

VALL-I (2008)

Najdospelejšia pixarovka. Námet a vizuálna stránka by kľudne mohla slúžiť ako podklad pre plnohodnotné sci-fi pre dospelých.

Glimmer Man (1996)

Jednoznačne najfilmovejší Seagal. Scenár, réžia, herecké výkony, všetko je o triedu lepšie ako zbytok Seagaloviek.

24 hodin (2002)

Dobrý začiatok, mizerný koniec.

Avatar (2009)

Prázdnota zabalená v nablýskanom pozlátku. Stokrát videná čiernobiela zápletka o zlom chamtivom bielom mužovi ktorý chce vyhladiť dobroprajných domorodcov ma naozaj nemá čím zaujať. Cameron mohol za tie peniaze natočiť veľkolepú scifi, desať krát lepšiu a epickejšiu ako Hviezdne vojny no namiesto toho natočil príbeh o šmouloch s pol-miliardovým rozpočtom. Prečo si mi to urobil, Jim... Recenzia.

Smrt čeká všude (2008)

Už dlho som nevidel tak dobre natočené akčné scény, ktoré kladú dôraz na napätie a realistickosť. Bohužiaľ všetko ostatné sťahuje tento film poriadne dolu, chýba nejaký ucelený dej, ktorý by týchto niekoľko špičkových scén dal dokopy aby nebol výsledný produkt tak neuveriteľne kostrbatý a nudný. Tá existenciálna zápletka u mňa vôbec nefungovala.