Gran Torino (2008)

Perfektní záležitost, ještě nikdy sem neviděl Clinta takhle hláškovat.

RocknRolla (2008)

Mnozí píšou, že Ritchie je zpět a já tvrdim, že nikdy nikam neodešel, Ritchie je tu pořád s náma a tady to perfektně dokazuje. Parádní zápletka, skvělej Butler, skvělej Wilkinson a skvělej Roden. Skvělá kamera, skvělá hudba a skvělej scénář (nečet, ale viděl). 15/10

Hrdost a sláva (2008)

Perfektní, realistická a drsná kriminálka s naprosto dokonalou atmosférou a skvělou hudbou, o hercích nemluvě.

Odpor (2008)

Další parádní trhák od Zwicka vychytanej v každý vteřině, doprovázenej vrcholnym dílem Jamese Newtona Howarda. Jen škoda toho, že je to zas další komerční propadák tohoto režiséra (Nechápu to!).

Bratři jak se patří (2003)

Já vážně nepochopim proč každá komedie má zde tak špatný hodnocení. Bratří Ferrellyové jsou jedni z mála co se nebojí točit komedie starýho dobrýho rázu, aniž by tam každou sekundu letěla kurva vzduchem. Vám se hold líbí hovadiny typu Prcičky a Scary movie kde co slovo to hovno, pí*a, zmr*, atd. Dávám plnej počet.

Sedm životů (2008)

Dokonale vymyšlený šokující drama. Platí zde to, co sem psal u Forresta Gumpa a sice: Kdo dá míň než čtyři hvězdy tak jeho debilita je větší než jeho IQ. A Will už by měl konečně dostat Oscara.

Amélie z Montmartru (2001)

Vůbec sem nechápal proč to má tak vysoký hodnocení, vůbec sem nechápal proč to má každej pátej uživatel v top 10 a po pravdě řečeno sem vůbec netušil co je to za film. 29.10.2008 - Teď už to vim.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

42?! Vesmír vysmrkal z nosu velký zelený křečopažout?! Vogoni jsou třetí nejhorší v recitaci z vesmíru?! Robot trpící depresí?! Óda na hrudku z nosu?! Delfíni odletěli do vesmíru?! What the fuck?! :D Nezastavitelná dávka smíchu v čele s vyšinutym Rockwellem a jeho lodí, která se mění na klubíčko, banán, hrnek čaje a tak vůbec. Nejlepší komedie všech dob, která je kupodivu skvělá i s dabingem. Jinak vogonská poezine těžce ruluje: "óóó fredná chrochtobuznosti... spodlé žvastopunkcery na plzlé včele... nebo tě roztrhám na fidloprčičky svým prkodrťákem"

Volání o pomoc (2007)

Zde můžete vidět, že pod vedenim dobrýho režiséra může bejt každej člověk hercem, hodně dobrym hercem. Nejlepší film Adama Sandlera.

Tři pohřby (2005)

Podivně sestřihanej film, ale všechno to dává dokonalej smysl. Neni to "No country for old man 2"! proč? Protože tohle vzniklo dřív.