Travička zelená (2008)

Je to sice taková bezvýznamná blbůstka, ale zatraceně zábavná.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Pěkný to jistě je, ale jenom na oko. Chtěl sem naléhavou dynamičnost která by člověka zarazila až do pekla a ta se nikdy nedostavila. Na mě to působilo stále stejnym dojmem od začátku až po konec. Zkrátka ať už se tam kecá nebo bojuje tak to vypadá neustále stejně, baví to, ale něco tomu prostě chybí. Na pět hvězd by to potřebovalo nějakou démonickou esenci a tři hvězdy jsou moc krutý. 4

Dravci (1999)

Tak trochu ujetej film s tak trochu ujetejma lidma a s neméně ujetou hudbou. Zabralo to na mě.

Po přečtení spalte (2008)

John "What the fuck" Malkovich je největší filmovej fucker všech dob. Nikdo jinej si slovo fuck nevychutná tak, jako on.

96 hodin (2008)

Dle mého názoru je místní hodnocení trochu víc přehnaný. Je to sice fajn odpočinovka, ale ta akce který je film plnej je tak nějak nedynamická. Když akci srovnam s akcí filmu podobnýho druhu např. s Rozsudkem smrti tak rezsudek je jasnej akční vítěz, tam mi bušilo srdce až do samotnýho závěru. Tady je to jenom nicneříkajícně odvedená práce, která sice neurazí, ale rozhodně z ní nebudete v blahu. Neřikam však, že se mi film nelíbil.

VALL-I (2008)

Nádherná podívaná s nádhernou hudbou a nádhernou animací, ale na plnej počet to neni.

Red (2008)

Celej film je obalenej v nudnym kabátě jako to bývá u filmů bratrů coenů, ale stejně tak je i perfektní. Pěkná kamera, hudba, příběh zkrátka docela vychytanej film. 4

Oni (2008)

Největší psycho co sem za tento rok (2008) zatim viděl. Stylem se to hodně podobá dalšímu psychu "Vacancy", ale atmosféra je mnohem lepší zde. Pomalé sekvence doprovázený hudbou z gramofonu podtržený úžasnym ozvučenim (DTS) dělaj z tohohle filmu parádní děsivou záležitost. Ale zase musim zdůraznit příliž krátkou stopáž, ikdyž u tohohle filmu to zas tak moc nevadí. Dokonce i konec je na celkem dobrý úrovni, takže čtyři jsou naprosto zasloužený.

Projekt LAZAR (2008)

Tak tohle sem nečekal. Podle názvu sem usoudil, že to bude nejspíš něco vyšinutýho, ale ono je to moc pěkný a zvláštní drama se skvělou hudbou a zkrátka vším. Jen mi vadilo, že si to chvílema hrálo na horror, to tam moc nesedělo. Taky chyběl výraznější děj, kterej by nás držel na zadku po celou dobu trvání, pár nelogickejch chybek by se taky našlo, nebo spíš chyb ve scénáři (kde vzal klíčky od auta kterým odjel na konci?). Jinak moc fajn film s moc fajn atmosférou, dokonce i Paul Walker válel. 4

Mise na Mars (2000)

Místy trochu horší hudba, místy horší efekty, ale jinak nádhernej film z marsu. Jedinej, kterej se nesnaží hrát na velikána.