Temné lesy (2003)

Můj první horor po několika letech ve kterym se nevraždí jedna osoba za druhou, zkrátka bez krve a mrtvol a i tak tam vládne maximální deprese a strach. Takhle nějak to má bejt.

Lovci lidí (2008)

Další šíleně brutální a nesmyslnej drasťák, tentokrát ale v norskym podání, který je zdá se lepší než americkej Hostel nebo další filmy podobnýho druhu.

Vrána (1994)

Z nějakýho důvodu mi to připomínalo Temnýho rytíře, možná proto, že Brandon Lee vypadal skoro stejně jak Joker, ale to je vedlejší. Hlavní je, že to byla slušně odvedená práce, skvělá hudba i kamera. Pět hvězd si to ale nezaslouží.

Zbouchnutá (2007)

Jedna z těch lepších komedií 7/10.

Kouzelný most (2008) (studentský film)

Když to budu brát jen a pouze jako film mladého začínajícího režiséra, který zatim není pohlcen dnešní českou pitomostí tak budu hodnotit velice příznivě. Pěkná kamera, dobrej střih. Pokud má tento tvůrce být budoucností českého filmu tak se není čeho bát, alespoň prozatim.

Sirotčinec (2007)

Celou dobu co jsem s nadšením sledoval tuhle duchařinu jsem žil v domění, že to natočil Del Toro a ono ne. Místo toho se mi naskytlo vidět dílo Juana Antonia Bayona. Je vidět, že tehle režisér ho má asi moc rád, protože jeho styl je s Del Torůvem téměř totožný. Jinak film připomíná, jak už zmiňuje Shadwell, horror Tma, jenž pojednává o tom samém, ale v trochu temnější formě, tohle je ovšem mnohem lépe zvládnuto. Čtyři hvězdy.

Street Kings (2008)

Lepší než Drsný časy, Training Day, Dirty, Narkotika a další filmy podobnýho druhu. PERFEKT.

Byl to tichý muž (2007)

Nádherná ukázka jak se z totálně zvrhlýho a osamocenýho člověka stane díky jedný nechtěný události hrdina, zachránce a zbohatlík. Až na to, že to se nikdy nestalo. Pokud sem to ovšem dobře pochopil. Jen ty efekty mi někdy přišly zbytečný, nebo spíš špatný, ale co, jsou jen v jeho představách.

Lovci stínů (2007)

Nic co by stálo za řeč, ale nic co bych musel odsoudit, takže čtyři.