CarnTheNunya

Česko
Nevím, co sem napsat.

homepage

• 14.9.2019  11:54

Výborné anime s depresivní atmosférou. Nejlepší postavy jsou Mikasa Ackerman a Lance Corporal Levi.

• 9.9.2019  07:06

On žije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 6.9.2019  18:14

Vlastně je tahle epizoda jen obyčejná rekapitulace děje, ale koukat se na ni dá.

• 2.9.2019  15:12
    Fate/stay night (TV seriál) (2006)

Fate/stay night si zaslouží být v mé topce už jen kvůli tomu jak mne dokázalo okouzlit. Příběh je tu plný zvratů a takové příběhy já mám moc rád. :) Anime si vypůjčuje postavy z různých mytologií, jedna z těch vypůjčených postav má i změněné pohlaví (nenapíšu vám sem která, protože nechci spoilovat), ale to mi ani nevadí. Rozhodně F/SN doporučuju ke shlédnutí.

• 9.8.2019  11:53
    Bokusacu tenši Dokuro-čan (TV seriál) (2005)

Jsem se teda pěkně lekl. Anime mám rád, dokonce se o sobě nebojím říct, že jsem weeb, ale když chce někdo vymyslet pořádnou anime komedii, tak ať to prosím dává logiku a není to divný, páč při sledování tohohle čehosi jsem si připadal, jako kdybych si šňupl něco opravdu dobrýho, nebo spíš hroznýho. Dropnuto hned po první epizodě.

• 8.8.2019  19:11

Mám stejný názor jako Jeoffrey. Ten konec prostě naštval. Jinak je to opravdu výborný a napínavý, ta animace je skvělá a to to přitom Shinkai stvořil sám na počítači. Dávám silnější čtyři hvězdy.

• 19.7.2019  22:05
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Celkem dobrej sitcom bez pevně daného scénáře. Doporučuju, pokud se chcete udusit smíchy.

• 6.7.2019  21:08
    Tokyo Ghoul:Re saišúšó (TV seriál) (2018)

Doma mám jen deset dílů mangy, takže sorry, ale Tokyo Ghoul :Re Season 2 budu hodnotit trochu kladněji. Je to sice za slabší čtyři hvězdy, čili na MALu to ode mne dostane 7/10. Některé postavy se chovají od předešlých sérií naprosto odlišně a ani to není nijak vysvětleno, ale je tu kupodivu hned několik momentů, které mi vykouzlily úsměv na tváři. A kupodivu je to poprvé po těch dvou předchozích sériích u téhle už quadrologie, co se dá songa z openingu poslouchat. Sice jak píše Comic Guy, tak celá sága působí jako Naruto (jen trochu vážnější a drsnější) a tudíž taky působí jako shounen a ne jako seinen (a to myslím vážně přátelé). Kupodivu ale tohle není tak debilně dlouhé právě jak Naruto.

• 2.7.2019  22:58
    One Punch Man - Season 2 (série) (2019)

Popsatelné pouze jedním jediným slovem: tragédie. Update: Přidávám jednu hvězdu za to, že humor zůstal stejný jako v první sérii (pár epizod druhé série teda nic moc, co se týče humoru, jinak ok) a to je jen dobře. Prosím, jestli bude třetí série, tak ať se jí chopí jiné studio než J.C.Staff, protože to zbytečně natahovali a při poslední epizodě na to doplatili.

• 2.7.2019  16:55

Naprosto výborná epizoda. Humor mi vůbec nevadí, i když jsem tedy čekal, že Hra o Trůny bude čistě vážný seriál.

• 2.7.2019  11:30

Slabých pět hvězd, ale jinak je to opravdu výborná epizoda. Tyrionův projev v trůnním sále je výborný a jako vždy zas dokazuje, že Tyrion je nejlepší postava z celého seriálu, společně s Daenerys.

• 30.6.2019  11:21

Bylo to napínavé, chytlavé, hraje tam zajímavá hudba, dokonce to bylo i ze začátku trochu vtipné, ale ten konec se mi jaksi nelíbil, takže sorry. Své kouzlo Kimi no na wa má, ale nějaká megabomba to zrovna není.

• 24.6.2019  16:39

Rekapitulace děje, ale za to je zpracovaná zábavnějším a lepším způsobem, než jiná obyčejná shrnutí děje.

• 21.6.2019  14:49

Ze začátku se mi film líbil, ale pak přišel takový nic moc otevřený konec. Lady Gaga se začátku tahá opravdu dobré songy, ale pak tam začala střílet samé obyčejné popové blbůstky. Hodně slabé čtyři hvězdy. Update: Přehodnoceno na slabé tři hvězdy.

• 21.6.2019  14:43
    Sakurasó no pet na kanodžo (TV seriál) (2012)

Spíše jsem čekal více komediální záležitost, ale jsem spokojený a nadšený. Navíc tu jde vidět, že pro hlavní postavy ne všechno dopadne dobře a někdy mi fakt takového Soraty nebo Aoyamy bylo celkem líto. Někdy mne docela často sralo, jak se některé postavy chovají. Rád se k tomuhle někdy vrátím.

• 19.6.2019  14:43
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

V originále bych si to asi užil víc.

• 17.6.2019  16:19
    Gunslinger Girl (TV seriál) (2003)

Po osmi epizodách s tímhle uspávacím kouskem končím. Jsou tam i zajímavé věci, jako třeba vztahy mezi instruktory a holkami, ale dialogy jsou šíleně nudné a celkově je to uspávací.

• 15.6.2019  11:19
    Fullmetal Alchemist (TV seriál) (2003)

Tak to ještě trochu asi dopadlo dobře. Pěkně si ten seriál hrál s mýma nervama, pěkně si s nimi hrál, to musím uznat. Některé postavy se tu opravdu nebojí udělat menší nebo větší zlo. Uvidíme jak u mne uspěje Brotherhood, teda jestli se budu chtít dívat na 64 epizod (51 mi zatím stačilo).

• 14.6.2019  21:10

Pomalu přituhuje, blíží se konec a seriál si víc a víc hraje s mejma nervama.

• 12.6.2019  20:30

Konečně ho zabili!

• 31.5.2019  16:35

Další zásadní anime kousek, který je opravdu povedený. Celé jsem si to užíval, prostě je to povedené, líbilo se mi to.

• 29.5.2019  17:01

Tohle anime je geniální. Je tam teda jeden slabší ukecaný díl, u kterého to sice mělo smysl, aby byl stvořen, ale je slabší. Jinak je tohle jedno z nejzásadnějších anime. A závěr je opravdu, ale opravdu napínavý.

• 22.5.2019  16:24
    Hra o trůny - Série 3 (série) (2013)

Třetí řada je slabší než předchozí, mohla být na stejné úrovni, možná i lepší, ale protože se Jon Sníh opravdu divně zachoval, zaprvé a zadruhé, ten rock na konci té třetí epizody tam napadlo koho dát? Tak snad to příště bude lepší.

• 21.5.2019  20:11

Jon Sníh je nejlogičtější postava vůbec (ironie/humor).

• 19.5.2019  14:55

A na ten konec tam napadlo koho dát ten rock?

• 18.5.2019  21:33

Dokonalá epizoda, ve které ukázali špetku Batouvi minulosti a udělali dobře, protože Batou je snad z celého seriálu nejlepší postava.

• 18.5.2019  18:46

Celkem nudná a ne moc zajímavá ukecaná epizoda, ve které se jen diskutovalo o Laughing Man incidentu a špekulovalo se tam. Už samotný název "CHAT! CHAT! CHAT!" naznačuje, že se tu bude pouze kecat a kecat. Update: Zvyšuji hodnocení po té, co jsem zjistil, že tahle epizoda měla nějaký smysl.

• 16.5.2019  21:27
    Hra o trůny - Série 2 (série) (2012)

Druhá série nemá stále plných pět hvězd, ale pořád je to lepších pět hvězd než u první série. Naprosto dokonalé, Hra o Trůny mne začala bavit. Nejlepší postavou z celého seriálu zatím je Tyrion.

• 16.5.2019  18:01

Naprosto geniální epizoda. Celá ta bitva mi hodně připomínala bitvu o Helmův Žleb v Pán Prstenů: Dvě Věže. Druhá série je lepší než ta první.

• 16.5.2019  14:45

Dokonalá epizoda! Druhá série bude zřejmě lepší než první. Závěr je opravdu drsný a depresivní.