Styxos

Česko
knižní recenzent a pisálek

1 2 3 4 5 7 12 18 23
    • 8.6.2016  23:18

Akční scény super, ale škoda toho řídkýho příběhu, co je na to nabalenej

• 7.6.2016  21:27

Hackman jako vlk samotář, horká dusná Florida a případ kterej byl zašmodrchanej víc, než se na první pohled zdálo. Bomba a mrzí mě, že je s Harry Mosebym jen jeden film

• 21.5.2016  20:20

Skvělá teta May, skvělý Black Panther, ucházející Spider-Man (který sice řekne pár hlášek, ale to je asi tak všechno). Třetí Cap je dobrej popcorn, který má dobrý postavy a ty mají ty nejstarší možný motivace pro svoje chování (proto považuju Zema za jednoho z nejzajímavějších záporáků, kterýho Marvel vytáhl ze Santova báglu). Na druhý straně je škoda, že se Marvel rozhodl představit další postavy, který se tu neztratí, ale vlastně by tu ani být nemusely a celý letiště se tak jeví akorát ukázka (ale skvělá a zábavná ukázka) toho, jak to vypadá, když se na scéně objeví tahle parta komplet a jakej brajgl dokáže způsobit. Jinými slovy - třetí Cap je fajn, ale dvojka je lepší, protože byla "malá" a vystačila si s Capem a dvěma "pomocníky". A proto se těším na Strange u kterýho snad dostanu "malou" marvelovku. PS: Snad něco podobnýho nehrozí u Panthera

• 15.4.2016  20:44
    Deadpool (2016)

Deadpool je film, ve kterém se člověk dozví, že Liam Neeson není moc dobrý otec, kde jsou poníci ještě praštěnější než v Chotěboři a kde je hrdina super, protože to vyžaduje jeho holka. A taky parádní romanťák za hodně dlouhou dobu, který sice produkovali koko*i, točil nejpřecovanější režisér, ale má skvělýho herce, který konečně nemá zelený kostým a svoji životní roli. A jako záporáka ve dvojce chci Keiru Knightley

• 19.3.2016  21:24

Ach. Jak hluboce takhle značka klesla...

• 17.3.2016  20:47

Parádní. Stuhr a Finger si komplet film film ukradli sami pro sebe. Akční scény super, tempo vražedný, atmosféra hustá. Jeden z těch filmů, ke kterým se budu rád vracet.

• 13.3.2016  22:37

Amazing (500) Days of Summer

• 21.2.2016  22:20

Absolutní klasa, kde pořád všechno funguje naprosto skvěle. A Grace Kelly byla naprosto božská.

• 6.2.2016  23:20
    Creed (2015)

O vyrovnání se s odkazem, vykročení ze stínu a budování vlastní legendy. O vztahu otce a syna. O tom, že ty největší bitvy se neodehrávají v ringu a o tom, že toho největšího soupeře si člověk vytváří sám v sobě. Chemie mezi Jordanem a Stallonem je velmi příjemná a i přes fakt, že Jordan je parádní herec a postavu rozervanýho Adonise prodává efektivně, je to hlavně Stallone, kterej ten film táhne dopředu a pohání ho svým obrovským srdcem do kterýho nonstop pumpuje energii. A když film vstoupí do ringu... ach. Už dlouho jsem nezažil film, co by měl tak obrovský srdce.

• 23.1.2016  13:04
    Mamon (TV seriál) (2015)

Zarostlej novinář Matěj Hádek skvělej, vizuálně parádní a ta honička v posledním díle super. Ale jinak je to takové... sterilní a bez jiskry.

• 10.1.2016  08:03
    Případ pro rybáře (TV film) (2013)

V porovnání s Exorcisty v labyrintu Plzeň je Případ pro rybáře ohromně nadprůměrný. Předně tu jsou Viktor Preiss jako Vašatko a David Matásek jako Horác. Sympatičtější dvojku vyšetřovatelů aby člověk v český televizní detektivce v poslední době pohledal. Je na nich něco staromilského, co mi prostě bylo sympatické. Nejsou to žádní supermani ani bouchači, prostě obyčejní chlápci, kteří se na dovolený nachomítnou k maléru, který jim tu dovolenou překazí. Byť z téhle dvojky nejvíc mých sympatií ukradl bohémský,( se sklony k alkoholu) (jo, mám slabost pro vyšetřovatele co milujou pití) Horác/Matásek. Je ostatně zajímavé sledovat, jak se mění tempo filmu. Po celou dobu, kdy vyšetřuje Vašátko je film úžasně pomalý (což nemyslím jako výtku), v okamžiku, kdy dojde k jistému zvratu a vyšetřování se "akčně" ujímá Horác, film výrazně zrychlí. Taky je tu skvělá (netelevizní) kamera a řada herců ve vedlejších rolích, z nichž si nejvíc prostoru krade Jan Dolanský... Bohužel film působí dvěma velkými problémy. Předně je to přílišná zmatečnost na začátku - osobně jsem chvíli vůbec netušil, která mlátí. Tvůrci jako kdyby chtěli do téhle stopáže narvat velké množství věcí, ale ta stopáž je právě limitovala. A tak se hodně důležitých momentů odehraje mimo záběr a pak se dovysvětlí pomocí dialogů. Ale třeba mají tvůrci jen rádi antickou tragédii (anebo v tomhle přesně kopírují předlohu). Poslední problém, který s tímhle filmem mám, jsou záběry na přírodu. Nemám nic proti přírodě, ale místy jsem měl pocit, že koukám na film Terrence Malicka, a ne na detektivku. Kdyby místo těhle artových záběrů využili stopáž na propracování vztahů mezi ústřední dvojkou působilo by to mnohem líp. Právě tyhle věci sráží Případ pro rybáře na kolena a nedovolují mu zvednout se a vykročit nad rámec české detektivky. Je to tak "jen" dobrý film, který nadchne, neurazí, ale nekráčí za hranice.

• 2.1.2016  21:43

Po slabý třetí sérii je speciál totální luxus. Navoněný, skvěle vypadající. S parádní chemií. Prostě nádhernej návrat k tomu, co Moffat s Gatissem před lety stvořili a co jsem si tak zamiloval. Navíc perfektní hrátky s realitou, fikcí a několikerým dějovým prostorem. A samozřejmě čekání na další řadu bude po tomhle malým dezertu zase peklo.

• 30.12.2015  23:32

Perfektní vizuál, ostatně, jak už je u Del Tora zvykem. Nádhernej soundtrack, skvělí herci. Bohužel rozjezd je brutálně rozvleklý a scénář vytáhne moc brzo na stůl všechny esa, takže ve výsledku ten film nemá bohužel čím překvapit. Takhle to vypadá jako kdyby A. Christie potkala A. C. Doyla a do cesty se jim připletli duchové, jen aby se neřeklo. Ale lekačky jsou povedený, ne že ne.

• 30.12.2015  12:50

Úžasně svěží, dravý a hravý. Skvěle zahraný, napsaný. Skvělá hra s bondovskými prvky a pravděpodobně nejlepší "stará bondovka na způsob Pierce Brosnana" od chvíle co to Brosnan zabalil. Zamiloval jsem si svět, zamiloval jsem si postavy. Snad si Vaughn nenajde jinej projekt a udělá dvojku.

• 25.12.2015  21:52
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Aj. Jirka Strach nemá letos dobrej rok. Napřed Labyrint a teď "věneček". A oběma projektům podlamuje nohy (nepřekvapivě) scénář. Spousta pitvořících postav, chatrná zápletka.Celý to tak nějak blbě drží pohromadě a nemá to atmosféru. Na druhý straně Liška je démonický a Eliška Jansová je jako princezna skvělá. Každopádně s takovým skórem se bojím toho, co přinese za rok Anděl páně II

• 22.11.2015  20:08
    Raluca (2014)

Zdeněk Viktora má určitě rád noir a drsnou školu. Z Ralucy je to cítit. Jenže ten film trpí tím, že se snaží narvat strašně moc materiálu do rámce 80 minut. A to je prostě pro film smrtící. Jako tří 90 minutový filmy by to běželo určitě mnohem líp. Začátek nevypadá marně. Jsou tu voice overy, sympatický Dolanský a jeho tým. Film se snaží o tu správnou atmosféru. Jenže pak se na scéně objeví Raluca a ze slušně rozjetý detektivky se to zvrhne v porno. Hrdinovi jde spíš o to, jak si užít. A těch posledních 20 minut, kdy se to vrátí zase do režimu detektivky už to fakt nezachrání. Ale abych jen nemudroval - Dolanský super, Stanislav Majer má prostoru tak akorát, David Novotný vypadá spíš jako hodnej strejda, než policajt. Jana Pachlová je pak případ sama pro sebe - je sexy, ale to je tak asi všechno. Takovou tu jiskru femme fatale prostě nemá. Takhle je to jalový, místy nudný, až sterilní. Škoda.

• 7.11.2015  20:35
    Spectre (2015)

Pokud tohle byla poslední bondovka s Craigem, tak Craiga docela lituju. Takovej mdlej odchod ze scény si fakt nezasloužil. Celou (kapku přestřelenou) stopáž jsem měl pocit, jako kdyby ten film jen na půl plynu a tohle byla asi první bondovka, u který jsem se místy nudil. Po parádním Skyfall je tohle spíš krok zpátky. Na druhý straně - kamera parádní, úvodní titulky skvělý, Newmanův sountrack je radost poslouchat, Craig to celý táhne dopředu a Léa Seydoux je pro mě po Evě Green druhá nejlepší bond/craig girl.

• 19.10.2015  21:58
    Místo zločinu Plzeň (TV seriál) (2015)

první díl tak tomuhle říkám pořádná kopačka do rozkroku fanouška detektivek. Stejně jako u Případu pro exorcistu, i tady měl Hřebejk skvělý obsazení. A stejně jako Případ pro exorcistu i tohle je hrozně, hrozně mdlý. Skoro až bez života a bez náboje, což jsou věci, který detektivka vyžaduje. Když to srovnám s Labyrintem, tak ano Labyrint měl sice debilní scénář, ale dokázal diváka chytnout. A to Místo zločinu Plzeň prostě neumí. Je mi jasný, že normálnímu divákovi programů českých televizí tohle bude vyhovovat, ale sakra, tam opravdu není někdo, kdo umí psát scénáře pro 21.století? Asi ne. Za co? Čím si zasluhujeme tak špatný věci? Ale abych jen nekafral - Martin Stránský, Jan Zadražil a Vladimír Kratina bombový (doopravdy moc doufám, že se do toho budou míchat i jejich osobní trable - ale jelikož tohle je detektivka z 20. století, tak to asi nehrozí). Zbytek obsazení mi pak připomínal panáky, kteří se akorát naučili odříkávat svoje fráze a tvářit se u toho určitým způsobem, jen aby to měli rychle za sebou. Plzeň super... no, snad se to otočí a seriál se vytáhne. Ale asi spíš ne a věci jako Případy prvního oddělení a Četnické humoresky budou nepřekonaný. PS: člověk co k tomu dělal/vybíral muziku nemá absolutně žádný vkus zbytek trapnost, debilita vlažnost - to jsou tři slova, která tento seriál vystihují. Ani po trapném prvním díle seriál nešel ani o stupeň nahoru. Jediný co na seriálu bylo dobré, byly náměty. A na to aby se z námětů staly skvosty, byl potřeba schopný režisér a scénárista. Bohužel se nekonalo ani jedno. Ve výsledku tak jenom * za Stránskýho. Dokázal bych si moc dobře představit seriál čistě o jeho postavě. Anebo radši ne. Další hovadinu podobnýho ražení bych už asi nepřežil.

• 20.9.2015  21:01
    Ripper Street (TV seriál) (2012)

Naprosto peckoidní záležitost. Zatímco první řada se místy táhla, dvojka už pořádně přitopila pod kotlem a jednalo se o zábavu od začátku do konce. Tvůrci skvěle míchají kartami osudů všech hrdinů a pořádně potěmňují - někteří se vrací do světla (Drake), jiný ukazují, že dokážou být pěkní parchanti, když přijde na věc (Reid, Susan) a jiní nalítnout (Jackson). Taky pokládá otázky, kdo jsou policajti? Kde je hranice mezi policajtem a zločincem? Protože tohle byla drsná doba, kde se drbani mlátili obuškem na ulici anebo jim při výslechu rozkřápli hlavu o mříže cely. Bude zajímavé sledovat, zda se tohoto tématu budou tvůrci držet i v další řadě. Jedinou věcí na škodu je, že hlavní linie byla u druhý řady trochu slabší.

• 13.9.2015  17:42
    Gangster Ka (2015)

Ze začátku dost těžko uchopitelné - jako kdyby měl Pachl dost materiálu, který je potřeba odvyprávět v rozsahu 90 minut. Kvůli tomu to působí zmatkovitě, zkratkovitě a divák má tak problém se do filmu ponořit. V tomto ohledu je tak trochu škoda, že se materiál nerozhodli využít do několikadílného seriálu, kde by se lépe zpracoval. Vyprávění pomocí dvou voice overů mi taky nepřišlo zrovna dvakrát šťastné. Jenže... jakmile se Káčko dostane do basy, přijde zvolnění a s ním i možnost ponořit se do jeho charakteru a do jeho světa. A je to pěkně hnusnej svět. Čermákovo herectví je minimalistické - stačí jen, aby něco udělal a za celý film dvakrát, třikrát promluvil a dostane vás, stejně jako žralok v nádrži. Atmosféra filmu /spolu s hudbou/ je dostatečně mrazivá a je dost dobře možný, že film bude dál působit i po odchodu z kina.

• 10.9.2015  23:50
    Most (TV seriál) (2011)

1. sezóna: Vizuálně úžasný, perfektně obsazený, dvojka vyšetřovatelů se skvěle doplňuje - on je medvěd v obnošené bundě, prostě takový ten klasický drsňák, který se objevil už ve spoustě jiných detektivek. Byť má zcela jinou slabost než alkohol, která se ukáže hodně důležitá. Jenže ona... ona není sexy kočička (byť krásná je dost), ale hodně zvláštní policajtka, která místy působí divně. A oba jsou perfektně zahraný. Místy (3. a 4. epizoda) to trochu drhne, občas jsem si říkal kolik postav ještě tvůrci hodlají na misky vah přihodit a v jednu chvíli jsem měl pocit, že to nedokoukám, protože seriál upadl takřka do rutiny. Ano, pokud by měl seriál o dva nebo tři díly méně, bylo by to ještě lepší. Jenže pak přijde obrat a ukáže se, že scénárista má zatraceně pod čepicí a že všechny maličkosti, které se dříve zdály jako nepodstatné, mají najednou velký význam (hlavně ve finále). Samotný konec je pak dech beroucí. A Most pod vším tím nánosem obsahuje jeden starý známý příběh a pokud by dneska Shakespeare dneska žil, nejspíš by psal přesně takové pochmurné kriminálky. To všechno ukazuje, že Skandinávci jsou přes detektivky machři nejen na stránkách knih, ale i v televizní tvorbě. Pokud by čeští filmaři dokázali to, co seveřané v Mostu, tak si můžeme pískat.

• 1.9.2015  21:33
    Labyrint (TV seriál) (2015)

1. díl Jiří Strach se vrátil k tomu co umí nejlíp (pohádkáři prominou) a natočil další detektivku okořeněnou o mysteriózní prvky a historii. Avšak místo tria Runa, Sumara, Šímová na scénu přichází major Remeš, jeho kolega Grossman (oba řádně vousatí a Majer navíc v jednu chvíli přehrávající) a jejich slovenská kolegyně (jejíž jméno snad v průběhu celého dílu ani jednou nezaznělo). Není to dokonalé, není to špatné. Je to takový střední proud - akorát tak, aby to zaseklo háček a připoutalo si to k sobě diváka. To znamená, že to vyvolává spoustu otázek a nutí to diváka, aby nezapomněl na další díly. Na druhou stranu tomu chybí náboj, který měla Lest i Brána, a dost málo se tlačí pilu v rámci atmosféry. Ale to všechno může ještě s dalšími díly přijít. Je fajn, že se u nás někdo snaží dotlačit filmovou, potažmo seriálovou detektivku do tohohle století, tak snad to vyjde. Skutečně velký problém pak představuje začátek, který je dost zmatečný a budí u diváka dojem, že přišel o kousek prvního dílu... PS: Ondřej Brzobohatý jako skladatel má fakt talent zbytek: Po celkem vlažném prvním díle se Labyrint řádně rozjede a divák se do něj propadne. S dalším a dalším dílem se potvrzuje to, co naznačila jednička. Skvěle typově obsazení herci, kterým jsem prostě ty policajty věřil - věřil jsem jim grimasy, chování, nadávky. I to že starosti splachují v alkoholu a radosti jim zapíjejí. Věřil jsem jim i chemii, která mezi nimi fungovala. Zatímco u Majera a Langmajera jsem s tím problém neměl, u Donutila jo. Tomu chlapovi jsem prostě nevěřil, že má za sebou několik desítek let praxe. Ale fajn, přistoupil jsem na pravidla hry a jeho ironie byla příjemným zpestřením. Vyzdvihnout musím vizuální stránku, podtrhnout hudbu, režii a dost zajímavé úvodní titulky. Nechybí napětí. Nápad s vraždami podle obrazu? Proč ne. To všechno hází seriál jenom do plusových stránek a Labyrint se tak stává zajímavým počinem. Jenže zatímco seriál jede po šest (respektive pět) epizod jako parní lokomotiva a strhává diváka, trousí kolem spousty kravin, který se pak ani neřeší. Jednou z největších je například pronesení zbraně do budovy soudu. Jak se tam dostala? Čekal jsem až do posledních minut seriálu, ale žádné vysvětlení se prostě neobjevilo. Ono vůbec se v seriálu zmíní spousta věcí, o nichž se prohlásí, že se neví, jak se mají vyřešit. Scénárista Hudský tak tímhle celkem připomíná scénaristu Damona Lindelofa - navrší spoustu problémů, spoustu otázek, které se vrší jedna za druhou a prostě nedojde k jejich řešení. K té poslední dojde v téměř závěru, kdy se nedozvíme, odkud pachatel získal návod na vraždění. Divák si o tom tak má kontemplovat nejspíš sám za dlouhých zimních večerů. Což je prostě průser, pokud děláte detektivku, která zákonitě vyžaduje nějaké (nejlépe logické) řešení. Poslední, tedy sedmý díl je případ sám o sobě. Jsem toho názoru, že Jiří Strach neumí dělat závěry - finále svých detektivních záležitostí. Ukázalo se to na Ďáblově lsti i Ztracené bráně a ukazuje se to bohužel i tady. Scénář trousí jedno debilní klišé za druhým (začátek) a pokračuje v troušení dalších kravin. Šestý díl navíc vzbuzoval nutnost emocí pro sedmý díl, nebo alespoň jednoho panáka. Bohužel nepřišlo ani jedno ani druhé. Takhle zažil seriál během dost velký obrat. Bohužel dolů... PS: prosím, pokud se bude fakt dělat druhá řada, ať už to nepíše ten samej chlap, co dělal tuhle řadu.

• 27.8.2015  21:44

Nádherný. Už dlouho mě takhle žádný film nestrhl. V The Fury mě Logan Lerman docela vytáčel, tady mi ale překvapivě sedl, Ezra Miller super a Ema Watson... to je skutečná ozdoba tohohle filmu. Už v potterovkách vypadala skvěle, ale tady... a soundtrack je parádní. Tohle léto mám nějak ve znamení písničky Heroes od Bowieho. Po Horns už druhý film, kde jsem na ni narazil.

• 25.8.2015  00:39
    Panství Downton (TV seriál) (2010)

1. řada Po delší době zase seriál, který mě strhl. Po všech stránkách naprosto okouzlující a elegantní. Sršící romantikou, vtipem a vybraným chováním, byť pod slupkou pořádně ostrý. Chvíli se to jeví až pohádkově, ale postupem času vyplouvá na povrch, že každý z těch hrdinů má své cíle nebo své kostlivce ve skříni. Na co potřebují americké seriály 22 dílů, to Britové zvládnou během sedmi. Zvěsti opravdu nelhaly... 2. řada Zatímco první řada se jevila takřka pohádkově a největším zlem bylo nějaké to škádlení mezi zaměstnanci a členy rodiny, druhá řada řádně potemnila. První světová, španělská chřipka, smrt několika postav, ale i nemanželské děti a drobné záletnictví. Seriál tak díky tomu není tím čím se zdá být na povrchu - tedy jednoduchou romantickou záležitostí. Ukazuje se, že je víc než prostou a jednoduchou telenovelou. Příběh se hýbe kupředu, postavy skutečně žijí a i ty negativní si divák musí zamilovat - především u nich je vidět, že pro svoje chování mají motivaci a s jejich negativním chováním to zase tak jednoduché. Těším se, jak to bude pokračovat dál...

• 17.8.2015  21:21

Určitým způsobem sympatické. Sice je to celé bez nulové porce napětí, ale na druhé straně je Billy ten tradiční hrdina drsné školy (ačkoliv místy nedotažený). S lepším scénářem to mohla být pecka. Takhle jen obyčejný průměr, který rychle vyšumí.

• 8.8.2015  22:22

McQuarrie, Cruise. Ferguson.

• 14.7.2015  11:10
    Jonathan Strange & Mr. Norrell (TV seriál) (2015)

Dokonalé spojení fantasy a pohádek. Skvěle obsazené a napsané. Nejlepší audiovizuální fantasy za hodně dlouhou dobu. BBC jen potvrzuje, že mezi televizemi patří mezi jedničky.

• 11.7.2015  21:31

Arnold kdysi prohlásil, že se vrátí. A tak je tady. Terminator: Genisys bych klidně označil z těch nových Arnoldových filmů za nejlepší. Ale uvidíme, třeba ho něco překoná. Pokud tedy Terminator, který měl Arnolda vystřelit zpátky na špici, tuhle rakouskou legendu definitivně nezadupe do země. Minimálně výdělky nasvědčují tomu, že tahle filmová značka je mrtvá na několik dalších let. Snad to nebude ale konec Schwarzeneggerův, protože právě on je na tomhle filmu to nejpozitivnější. On a Emillia Clarke. Zbytek castingu je totiž katastrofickej. Nevím, jaký páky mají Jason Clarke a Jai Courtney nebo kolik museli vysolit za to, aby si v tom filmu zahráli hlavní role, ale asi to muselo být dost mastný. Jejich Connor a Reeves jsou nemastný, neslaný a vhodný maximálně na čtvrtý housle nebo jako oběti masovýho vraha. Navíc se film pokouší o nějakou chemii mezi nimi, ale prostě to nefunguje ani v jednom okamžiku. Na druhou stranu funguje ve filmu vtip a hlášky... akce - je fajn. Ale nic z čeho by člověk sedl na zadek. Je vidět, že Taylor holt není hračička jako Cameron, ale televizní rutinér. Na druhou stranu ten film prostě nenudí, jenže časy, kdy tahle značka patřila mezi ty kvalitní jsou dávno pryč. Minimálně do doby, kdy scénář bude psát babral jako Patrick Lussier a casting se bude provádět pod vlivem návykových látek. Do té doby to bude zábava na úroveň béčkových a céčkových filmů. Arnold sice slíbil, že se vrátil. Ale vypadá to, že dneska už nikoho nezajímá. Škoda, že nedorazil o pár let dřív...

• 9.7.2015  22:52
    Rohy (2013)

Další z filmů, který se širokým obloukem vyhnul tuzemským kinům. Což je možná trochu škoda. Jasně, nejedná se o žádné veledílo, ale ta kombinace humoru a napínákových a lehce nechutných scén funguje dobře. Radcliffe to parádně táhne a další herci ho dobře doplňují a soundtrack je řádně chytlavý.

• 12.6.2015  19:41
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

Být policajtem v Baltimoru je sakra těžká práce. Zatímco většina současných žánrových seriálů nabízí akci, technická udělátka atd., The Wire se drží při zemi a ukazuje policejní práci se všemi jejími nectnostmi - respektive ukazují především ty nectnosti a tvrdou realitu. Ulice jsou zamořený drogami, ale ty nahoře zajímají akorát statistiky a často hází policajtům klacky pod nohy. A tak nemají někteří z policajtů daleko k láhvi Jamesona anebo k obejití pravidel. Pokaždé, když máte spolu s hrdiny pocit, že se situace lepší a že Baltimore čekají lepší časy, něco se nepěkně podělá a jsme zase na začátku. Ano i v tomhle ohledu tvůrci ukazují realitu policejní práce. The Wire ve výsledku přestavuje velký román vyprávěný v seriálovém médiu, které svých pěti sérií využívá beze zbytku. Nabízí skvělý, gradující příběh, zajímavé postavy, které projdou vývojem (z nichž si mnohé zamilujete od prvního okamžiku) a pohled na nelehkou práci policie, která je ovlivňována vysokými politickými hrami. Být policajtem v Baltimoru je sakra těžká práce. Jenže když tuhle partu začnete sledovat a hodíte za hlavu, že se neveze na vlně "technických" seriálů, tak to pro vás bude láska na první pohled.

1 2 3 4 5 7 12 18 23