Kdo hulí, ten umí (2001)

Tak blbé, až se mi to líbí. Filmy s THC pro mě mají kouzlo bohužel/naštěstí.)

Interstate 60 (2002)

Nenáročné,vtipné a svěží s výborným příběhem.

2012 (2009)

+Efekty; - Konec a nereálnost, která byla až moc okatá, jinak to tak kritizovat nebudu. je to přeci jen Emmerich.

Zrození šampióna (2009)

Dovolím si říct, že doopravdy jedna z nejlepších věcí r. 09. Vynikající příběh byl skvělě nafilmován, skvělé obsazení a nelze, aby to člověka nechytlo u srdce. A dost se divím, že to zatím nebude nasazeno v ČR v kinech zatím:O

Ctihodný občan (2009)

Bohužel zklamaní. Trailer mě dosti nabudil, ale film vůbec negradoval. Ukázal výborný začátek a od té doby to šlo ke dnu. Nechci být zase tak skeptický, takže vyšvihnu určitě rafinovanost Gerarda, kterou na konci však uplně zhatily. Nebýt aspoň toho konce, mohly to být se zavřenýma očima 4*.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Poslední dobou mě ty animačky nějak berou. Užasná grafika, vtipně udělaná a se zajímavým nápadem.

Harry Brown (2009)

Příběh z britského městečka působí až poněkud podobně, jak česká sídliště a pohled staršího člověka na to musí být odpudivý. Příběh nebyl nikterak složitý a v mnohém mi připomínal Gran Torino, akorát zde se to motalo kolem "podchodu". Musím uznat, že výborné. A písnička v závěrečných titulcích je taková "třešnička".

Jste to, co jíte (2006) (pořad) odpad!

Pořad o tom, že přijde nepřijemná baba k vám do ledničky, vyhodí vám všechno jídlo s argumentem, že to má o 3 kalorie navíc, potom se sní půlku pořadu lidi hádají, na konci ji poslechnou a až odjedou kamery, tak si dají pořadný bůček.

Táta šampión (2009)

Hodně zajímavá, pokud mužu říct, tak černá komedie. Příběh s netradiční zapletkou tomu dodal originalní a pokrytecké kouzlo, se zachycením smrti a jejích následků na člověka.