Ve při (2023) (seriál)

Jesus, to bylo skvostné. Kdyby jeden věděl co se stane jeho jediným fakáčem, který ukáže druhému, tak by to neudělal. A vo tom to celý je. Uvědomit si co může jeden přiblblý fuck vůči druhému naprosto změnit běh událostí života druhému i sobě samému. Naprosto seru na kvalifikovaný rozbor filmu, poněvadž nejsem ani filmař a ani kritik. Jsem normální člověk a totok se mi líbilo páč to ukazuje jak funguje karma, která je zdarma a že nenávist plodí zas jen nenávist. Tudíž za mě naprosto skvostných 95%

Muzzikanti (2017)

Nedoceněný film o skutečných parchantech v rámci zákulisí hudby. Beskydy orámovaly tento trochu směšný děj o kapele, která chce prorazit. Nevím proč mě tu napadl M.David jako producent a Judr. Janeček jako doktor Schwarcz, ale tak mi to nějak připadlo. Zákulisí je vždy hnus a spoluhrající Wronka a Šiška mi jen potvrdili, že to tak je. Za mě ani ne zhnusených 70%

Astronautova žena (1999)

Řekla bych, velice nepochopený film. Herecké obsazení skvostné, ve své době, no vlastně i dnes. Jakkoliv nemusím sajfaj, tak tutok toto se mi fak líbilo. A ještě jednou fuck je to nepochopený ... Těch 120 sekund je fuuuckticky důležitých. Za mě naprosto pochopených 88%

Moje slunce Mad (2021)

Tak jasně, jeden se tady nedozvěděl nic nového co by už ze života muslimů nevěděl. Přesto to pro mě bylo naprosto zajímavé a ta minimalistická animace tomu dodala na autenticitě. Hraný film by tohle nedokázal. Za mě sqělý animovaný zážitek a 85%.

Učitelka (2016)

Nikdy jsem to nezažila na vlastní kůži, ale přesto to dokonale znám...Byla to odporná doba díky odporným lidem, které jeden nedokázal rozlišit. A když už je rozpoznal a proti nim nějakým způsobem vystoupil, tak měl problém např. nemohl být na Tablu v maturitním ročníku...Dokonale natočený hnus 80.-ých let...Hřebejkovy filmy mám ráda (ne všechny se povedly) a navíc jsme spojeni datem narození. Za mě dobřezhnusených 95%

Bagdád střed (2020) (seriál)

Joo, to vůbec není špatný seroš o tom jak to bylo po tom, co v Iráku zůstali "spojenci" dohlížet na obnovu země a jak se jim to vůbec nepovedlo. Svým způsobem to hodně připomínalo naši historii po okupaci v 68 respektive v sedmdesátkách po normalizaci. A tady si jeden uvědomí, že se v zásadě žádná země od jiné neliší, pokud se snaží zbavit jak diktátora tak posléze i  "zachránců". Za mě novofaktových 85%

Malá bubenice (2018) (seriál)

No, musím říct, že mě to celkem dostalo. Zase jiný pohled na téma Palestina vs. Izrael a kdože má vlastně pravdu. Na rozdíl od Faudy, kde jsem měla jasně danou "vítěznou" stranu, tutok se ty hrany pravdy poněkud rozmazávají a jeden vlastně neví na čí stranu se má přiklonit. I když...pravda a spravedlnost je asi jinde. Pokud se tyto dva národy nedokázaly za těch 75 let domluvit, tak to asi neskončí nikdy a vo tom to je. Každý by chtěl žít v klidu, ale nikdo neustoupí ani o píď a tak o tom budeme vídat nejspíš další a další a další filmy a seroše...Izraelci podle Palestinců chtěli " zemi bez lidí, aby měli místo pro lidi bez země". No, já jsem ateista... Díky bohu za to, kde žiju...Za mě stísněných 85%

Candy: Smrt v Texasu (2022) (seriál)

Šla jsem do toho jako tabula rasa a jsem hooodně překvapená, mile. Jak už ze samotného příběhu, tak ve stylu vyprávění pozpátku ( to mi přišlo hodně osvěžující a dramatičtější) a v neposlední řadě herecké výkony 4 hlavních herců, ale úpa nejvíc Jessicy Biel a na tečku mezi oči aspirující Melanii Lynskey. Pa...rá...da. Teď si dám ještě ten druhý seroš vo tom samym a uvidím co se stane :-) Za mě příjemně překvapených 85%

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Vaaaaau!!!  Všechny kloboučky dolů. V kině opět díky človíčkovi, ale tentokrát jsem zažila animační orgie, dechberoucí hudbu, ale hlavně....Neskutečný příběh. Bylo to tak nasyceno miliony odkazů, že jsem jich spoustu určitě ani nezaregistrovala. Nejspíš to bude chtít pár opětovných zkouknutí. Tempo bylo místy vražedné, ale to mi vůbec neva ba naopak jsem byla filmem tak pohlcena, že jsem si chvílemi připadala, že už jsem v něm a za chvíli se v některé scéně objevím taky :-). No prostě to byla neskutečná jízda kterou jsem si spolu s človíčkem parádně užila. Bomba, bomba, bombice...Za mě uhranutých 100%

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Přiznám se bez mučení, že jsem tady zcela nesoudně přidala do hodnocení 1* a to pro svého človíčka. Jelikož jsem přesvědčena, že jsou tyto komixové filmy primárně určeny dětem!, tak tutok je mé vysvětlení páč se můj človíček v kině bavil a vo to go. Mě osobně to přišlo jako nastavovaná kaše, ale paaak...přišla ta ždímačka, která naštěstí neždímala až do poslední slzy ( a to se cení) ... no a následovalo to epické šílenství podporované epickou hudbou a to mě trochu usmířilo s rejžou. Takže za mě byla nejlepší vol.1, nicméně i totok bylo dívatelné, ovšem doufám, že už to bylo poslední volume...Za mě uspokojujících 80%