Pokoj 205 (2007)

To zas byla jednou, ale pííí*ovina. Zbytek je nuda, šeď, zrnitý obraz a celé dohromady totální blábol s debilním střihem. Za mě 40%

Zakázaný Bůh - Objektový svazek Živčáková: zjevení Panny Marie (2021) (epizoda)

Ačkoliv nejsem věřící, tak tento dokument mě vrátil do dětství. Do Turzovky jsme jezdili za mou tetou a s taťkou jsme chodili do lesa na hřiby a při tom jsme vždy narazili na poutní cestu a pramen Panny Marie. Bylo mi asi 8 let a vůbec nic jsem nechápala, ale díky tomuto dokumentu jsem si uvědomila spoustu souvislostí. Ráda na tu dobu vzpomínám, na rozkvetlou louku plnou bylinek a mateřídoušky, kdy jsem si v klidu lehla do trávy a vůůůůbec mě nenapadlo přemýšlet o klíšťatech. Za mě 85%

Neortodoxní (2020) (seriál)

Nooo, pro mě to rozhodně bylo zajímavé seznámení se s prostředím komunity ultraortodoxních Chasidských Židů v New Yorku. A byl to pro mě šok a taky děs běs! Ovšem na druhou stranu co čekat od extrému? Všechno co je extrémistické je prostě šílené ať je to jakákoliv víra, náboženství nebo ekologie. Děj, který se odehrával v Berlíně byl zase taková pohádka pro mladé a myslím, že ne moc reálná. Ovšem nejvíce mi na sérii vadila hlavní představitelka Esty a její nesouměrné tělo, které mě pořád nutilo ji srovnávat s jinými těly a rušilo mě to při sledování. Nevím vlastně proč, ale sorry je to prostě tak. Za mě 70%

Červená tečka (2021)

Takový švédský " přežiťonapínák" z dalekého severu. Zápletka nebyla špatná a nikdo nemohl tušit kdo je hlavní WHO, poněvadž nám o tom jeho důvodu nic neřeknou tedy až do momentu než HO uvidíme. Bylo to místy hustý jak ta mlha a konec je docela brutal. No seveřani se s tím nepářou. Za mě 85%

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Ať je to jak je to, já jsem se pobavila a o to tady jde, ne? Jeden se nesmí brát smrtelně vážně a situaci kolem sebe obzvláště. Kdybychom se neuměli zasmát i v těžkých dobách, tak to můžem rovnou zabalit a hodit si mašli. Tu neustálou nasranost na všechno a na všechny nám opět názorně předvedl náš člen pan mluvka, který je tím už proslaven nebo spíš provařen. Takže jen více humoru, protože jen tak se dají přežít i ty největší sračky v životě...Za mě 95%

Oběť číslo 8 (2018) (seriál)

Tak tohle se fuckt povedlo. Na pozadí teroristického útoku v Bilbau se rozehrávají zpravodajské hry a policejní vyšetřování. Nikdo si nemůže být ničím jistý, tedy hlavně divák. To co v první chvíli vypadá jako zcela jasná věc je na konci každého dílu úplně jinak. Upozornění! Seroš je vysoce návykový. Za mě 88%

Černá pláž (2020)

Čekala jsem zase nějakou přiblblost ve španělském stylu, ovšem chyba lávky! Bylo to maso a to doslova. Hutné drama z Afriky se fuckt povedlo. Napětí si film podržel po celou dobu, zápletka je výborně zapletená a pointa dobře vypointovaná. Neznámí herci diváka nerozptylují a může se soustředit pouze na děj a ten je pro mě od doby Krvavého diamantu další masakrózní dílo z Afrického kontinentu. Jeden se diví, že se tam už po těch zvěrstvech dávno nepoučili a OSN taky, ale je to pořád dokola. Joo, o peníze jde vždycky až v první řadě. Za mě 85%

Noční lovec (2018)

Opět jeden promarněný potenciál. Slušné obsazení a začátek filmu, pak se to ovšem začne zvrhávat do jakéhosi patvaru a mišmaše několika filmů až z toho nakonec vznikla naprosto neuchopitelná patlanina bez chuti a bez zápachu. Takže NADA. Za mě 45%

Pod bodem mrazu (2021)

Já jsem spokojená. Zajímavá zápletka, dostatečně akční i napínavé. Až na ten proklatý konec jak zde už tolikrát zaznělo. No jo, no NOBODY IS NOT PERFECT. Svou práci dobře odvedl v rámci žánru a i když se z něj zřejmě žádná kultovka nestane, tak podívaná je to dobrá. Za mě 85%

Čarodějovy hodiny (2018)

Opět musím připomenout, že TOTO je film pro děti!!! Já jsem ho viděla s naším človíčkem v kině a bavila jsem se královsky těmi reakcemi všech dětí. Pištěli strachy, schovávali se ke svým rodičům a to byli děti od 10 let a výš. Náš človíček měl 6 roků a byl tak statečný, že ho tam spousta rodičů a dětí obdivovalo. No nic, tím chci jenom říct, že Eli Roth je pro děti silné kafe, ale o to víc to bavilo mě. Za mě 85%