Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 2 body
Ciselnak
Adam Činčura
Tábor, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Krimi
Drama
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Ospalá díra
(1999)
Americká krása
(1999)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Requiem za sen
(2000)
Forrest Gump
(1994)
Obvyklí podezřelí
(1995)
Muž na Měsíci
(1999)
Velká ryba
(2003)
Million Dollar Baby
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
cinci
h!tch