Svědkové Putinovi (2018)

Další sluníčkář tentokrát z Ukrajiny:/ Tendenčně natočené i sestříhané... 1hvězdu dávám za dokumentární záběry a zachycení "okamžiků" ...

Pelíšky (1999)

Sluníčkáři všech zemí polibte si prdel :P 5hvězd 100%

Sexmise (1983)

Kultovní komedie, která už by v dnešní době vzniknout nemohla...Bohužel :/ 5hvězd a 100% a nejen za ty bobříky, kozy a spol :P

Severní Korea, Velká iluze (2014) (TV film)

Zajímavý dokument, konečně si někde váží a uctívají prezidenta :) Sakra opravdu bych se tam jel podívat, dokud bude takový :P 4hvězdy a 75%

Království (2007)

Njn Amíci si myslí, že jim patří svět :) Chovají se jako kdyby jim patřil, proto dostávají na prdel a nepoučí se... :( Mimochodem super film, který alespoň ukazuje tak jak to chodí... Kdo chce a je ochoten zemřít pro víru je vždy ve výhodě a o krok napřed...! 5hvězd a 100% PS: "Neboj se jich, hochu. Všechny je zabijeme." +++++ "Řekl jsem, že je všechny zabijeme" ------ ano přesně záleží na úhlu pohledu, ze kterého se na to člověk dívá

Transformers (2007)

Lol Megan Fox je fakt je fakt kus :P Jinak pěknej film i když dost dlouhej, ale vůbec to nevadí... Má spád a díky bohu bez těch amerických patosů :D Rozhodně 5hvězd a 100% si tento film zaslouží ;)

Forrest Gump (1994)

Absolutní klasika... 5hvězd a 100% nic víc se opravdu nemusí psát :P

Potomci lidí (2006)

5hvězd... Prostě se mi líbí a nemám problém se kouknout znovu :P PS: jen škoda, že nakonec Theo umře :/