villon17

K M

okres Praha-východ

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 4.9.2018  10:06

Velkolepá jízda díky super akčním scénám, sranda díky Bobovu starání se o domácnost, ale je tam stejně překroucená message jako v jedničce. Film zase dává celkem špatný příklad dětem, všeprostupující feminismus ani komentovat nebudu (a to mu fandím, ale už je těch hlavních hrdinek a mužů v domácnosti možná trochu moc. Ok, možná jsem ho trochu okomentovala :) ). Skvěle jsem se bavila, ale nesmím se nad tím hlouběji zamýšlet.

• 4.6.2018  10:20
    Já, Simon (2018)

Příjemný film, moc hezky zpracovaná knížka s vtipem a nadhledem, nelíbil se mi klišé konec, takže průměrné hodnocení - nebo spíš 3,5* (70%).

• 29.4.2018  20:13

Oceňuju, že na to, kolik tam bylo postav, všechny dostaly adekvátní prostor, stopáž mi občas moc neubíhala, ale všechno vynahradil mind-blowing konec (včetně teaseru na příště po sáhodlouhých titulkách).

• 21.2.2018  09:12

Klišé příběh s klišé záběry, ani ta Meryl mě nepřesvědčila. Nejzajímavější byly scény z tiskárny - za mě celý film mohl být spíš o tom.

• 18.2.2018  17:02

Příběh mě nebavil, ale to jak byl film vytvořený, mi absolutně vzalo dech. Ze začátku si musí oči přivyknout, trochu z toho bolí hlava, ale pusu jsem měla dokořán snad celou dobu nad tím, co za práci to tvůrcům muselo dát, za to klobouk dolů a jasný souhlas s nominací na Oscara.

• 18.2.2018  17:00

Silný příběh, jak to mají Američani rádi. K tomu Julia a Owen, aby byl úspěch pojištěn a ono to fakt fungovalo. Já se bavila a brečela zároveň, přesně tak, jak jsem očekávala a na co jsem zrovna měla náladu. Oceňuju pohled i dalších postav na příběh, za mě největší hrdinka Via!

• 18.2.2018  16:57
    Coco (2017)

Pěkný příběh, pár nečekaných zvratů, úžasná animace a moje milovaná španělština, co víc chtít.

• 15.2.2018  17:46
    Já, Tonya (2017)

Krasobruslařku Tonyu jsem neznala, ráda se něco přiučím a dozvím, na druhou stranu se celou pravdu asi nikdy nedozvíme, a i film proto mohl zůstat trochu obestřen tajemstvím (moc z něj čišel jasný závěr). Margot ale fantastická!

• 15.2.2018  17:39

Na drama/krimi jsem ten den neměla moc náladu a ona to byla k mému překvapení sranda od začátku do konce.

• 15.2.2018  17:37
    Lady Bird (2017)

Na to, že mě podle traileru tenhle film vůbec nelákal, nakonec odsejpal vcelku slušným tempem a byla to příjemná víkendová oddychovka.

• 15.2.2018  17:36
    Tvář vody (2017)

Něco mezi 3 a 4*. Krásná pohádka s jemným humorem a dobovou problematikou. Tolik, co by mě táhlo ke 4*. Bohužel tam bylo dost chyb a mezer a za vlasy přitažené vyústění.

• 29.2.2016  11:29
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Letos teda docela nuda. Dalo se cekat, ze budou rozebirat rasismus, ale vzdyt nakonec nemluvili o nicem jinym a vseho vsudy tam bylo vic "cernych" nez "bilych" ! Zadna show, zadna podivana, proste tam prichazely a odchazely celebrity, obcas to bylo prolozeno nominovanymi pisnemi, z nichz nejlepsi byla Lady Gaga! Ale to je tak vse.

• 14.6.2015  18:18
    Samba (2014)

To je tak, když sedí člověk v kině (rozuměj domácím) a čeká sranda komedii jako byli Nedotknutelní o tanci samba a ono je to dost drámo o černouškovi jménem Samba...

• 9.5.2015  16:21

V porovnání s Miracle on Ice míň hokejové, víc dokumentární, ale nevadilo. Líbil se mi střet americké filmografie s ruským příběhem a kupodivu to fungovalo a nepůsobilo to západně, bylo to úžasně autentické, bylo tam víc pohledů a všemu ještě nahrávala atmosféra nejmenšího kina v ČR, kam jsme na to zašli :).

• 7.10.2014  15:59

Až na podruhé jsem dokázala ocenit, že to neni taková kravina, ale je to i sranda.

• 7.10.2014  15:57

Bylo jasné, že to nedopadne dobře, i když jsem nevěděla, čeho se ten konec bude přesně týkat. To jediné mě na filmu asi překvapilo, jinak to byla nuda, nuda, nuda, vůbec to neutíkalo, herci špatní, scénář špatný, ještě že Emilii to slušelo. Chtěla jsem si pobrečet a ono nic :).

• 7.10.2014  15:55

Přehlídka skvělých herců, děj se, ačkoli se tam nic moc neděje, neustále zamotává a najednou je konec.

• 7.10.2014  15:53

Pořád Jak vycvičit draka zbožňuju, ale už to nemělo ten šmrnc jako jednička...

• 16.7.2014  11:07

Líbilo se mi, že opice mluvily jen v jednodušších větách, ne všechny a hlavní řečí byla stále řeč znaková. Bála jsem se, že se skokem ocitneme v době, kdy celé planetě vládnou opice, které plynně mluví deseti jazyky, ovládají elektřinu a jezdí auty. Tady ale naopak lidi potřebovali pomoct, aby mohli aspoň trochu žít na úrovni jako dříve (před epidemií) a bylo otázkou času, kdy se co zvrtne. A k mému překvapení se zvrtlo velmi elegantně, chytře a nečekaně. Také jsem se bála, že si budu muset vybrat, které straně fandit a ono to vážně bylo vymyšlený tak pěkně, že jsem si vybírat nemusela a nakonec všichni jsme uuuplně stejní...

• 14.7.2014  17:27

Nenadchne, ani neurazí. Čekala jsem asi více vtipu, bizarních situací a lapálií a ono to nakonec bylo docela obyčejné, až nudné. Zvlášť některé dialogy se vlekly.

• 10.7.2014  12:58
    V Bruggách (2008)

Díky tomuhle filmu jsem se do Brugg vždycky chtěla podívat a letos se mi to konečně podařilo :* ...

• 10.7.2014  12:56
    Fargo (TV seriál) (2014)

Skvělý černý humor a oblíbení herci. Zatím 4*.

• 10.7.2014  12:54

Na to, o jak depresivní téma jde, jsem se opravdu srdečně zasmála (až se za to stydím :) ), ale ono to je opravdu moc hezky napsané a zpracované, hlavní postavy jsou sympatické a skvěle zahrané, má to spád, hlavu, patu i srdceryvný příběh. Film mi utkvěl v paměti a za takové vždy dávám 5*!

• 10.7.2014  12:52
    Mary a Max (2009)

Zajímavé, vtipné a milé, ale občas nudné a zdlouhavé vyprávění...

• 20.6.2014  10:28

Nevtipné, ale jiné. A konec super!

• 8.6.2014  22:19

Překvapivě pár chytrejch nápadů, ale hlavně skoro dvouhodinová podívaná na oblíbený stařečky :)

• 8.6.2014  22:17

Byla to sranda, to především. Oceňuju, že hlavní hrdina vlastně vůbec nebyl hrdina a v tom v podstatě spočíval celej ten vtip. Dál se mi líbilo, že ač den zažíval 50x a stále poprvé, neohrál se mi, jako se to stalo ve Zdrojovym kódu. Zkrátka dobrá oddychovka s mírně odfláknutym koncem přitaženym za vlasy a už docela nudnym, ale první půlka odsejpala opravdu dobře a překvapilo mě, jak scifárna dokáže bejt reálná a lidská.

• 17.5.2014  22:10

Nápad skvělej, bála jsem se krásně, ale ten konec se všema těma Men in Black příšerama byla prostě kravinaaa

• 17.5.2014  22:08
    Godzilla (2014)

První půlka filmu byla docela zmatená, občas bordel v tom, která obluda je která a jak to teda všechno bylo. Dlouho jsme čekali, až se Godzillka objeví, ale jakmile byla na scéně, vtáhlo nás to do děje a akce střídala akci. Samozřejmě to mělo mouchy a byl to Hollywood style, ale oceňuju, že se tentokrát ničilo jiný město než NYC. A závěr nás hoodně potěšil...

• 3.5.2014  12:50

Zábava, odsejpá to, má to hlavu a patu, průměrná oddychovka :).

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31