• Krátkometrážní

Líbáš jako Bůh (2009)

Svěží, vtipný český film. Poslední dobou česká filmografie trochu upadá..ale tento film ne že by patřil mezi ty lepší..ale musím přiznat, že jsem se velmi bavila a všemu možná přispělo i "české hvězdné" herecké obsazení. Nemám, co víc dodat... Prostě jsem se bavila a to je u komedie asi to hlavní. Rozhodně si nezaslouží odpad...

Tornádo - Pomsta nebes (2006) (TV film)

Já mám katastrofické filmy velmi ráda a zvláště ty o tornádách.....takže podle mě to nebyla zas taková hrůza a koukat se na to rozhodně dalo a těch tornád, co tam byla..bomba...

John Tucker musí zemřít (2006)

Svěží vtipný filmík, který se nijak nevleče. Sympatické herecké obsazení, rychlý spád děje, není tu nuda, naopak docela povedený humor. Rozhodně některé scény byly hodně vtipné. No ale jak to tak chodívá u tohoto typu filmů, už po první čtvrhodině mi bylo jasné, jak vše skončí. Ale film naplnil má očekávání, já se pobavila a byl to příjemně strávený večer.

Wendy Wu: Bojovnice proti zlu (2006) (TV film)

Nebylo to tak špatné, jak to podle většiny hodnocení vypadá. Mě se film líbil. Příběh plynul docela rychle, takže žádná nuda. Pár vtípků tam taky bylo a některé vážně vydařené a filmy o bojových umění mají vždy plus. A tím, že se příběh snažil skloubit bojové umění ve světě mladých teenagerů, se docela pěkně vyvedl.

Lovci dinosaurů (2005)

Já bych řekla, že tohle je dost povedený film. Cestování časem bývá skoro vždy dobrá volba pro film a jistota, že to bude alespoň dvouhvězdičkový film. Ale tento se mi líbil mnohem více. Už jen ten drobný detail, že se přenesl pouhý motýl do novodobého světa a má to za následek spousty evolučních vln, které mění celou historii světa a nejvíce to samozřejmě vidíme na tom nynějším. Doktorka proměněná v divného tvora byla vážně vtipná. Některé triky byly vážně chabé, herecké výkony slabší, ale film sám o sobě, díky dobrému scénáři byl dobrý. Kdyby u toho byl jiný režisér možná, že by se z toho stal větší trhák. Škoda.

Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005)

Zajímavý fantasy rodinný film. Sice sem tam pořád viděla tu podobnost s Jumanji, ale jinak dobré. Toto byla ais teprve druhá vedlejší role, ve které jsem viděla Kristen Stewart. Trochu jsem nechápala na konci to, že astronaut byl dospělý Walter, když si přitom přál něco jiného, takže ani ta časoprostorová dimenze mi tam nezapadala, ot už bylo navíc a nedávalo to smysl. Jinak vcelku jsme se bavila, zvláště když Kristen coby zamrzlá sjela ze schodů a bráškové ji poté museli dostat opět do koupelny.

Garfield ve filmu (2004)

Hezký rodinný film zvláště pro děti. Musím pochválit, že i docela dobře byl zakomponován kreslený Garfield do reálného světa mezi herce. Jediný u koho bylo poznat, že Grafield tam ve skutečnosti enní, byla sestřička na veterině, která ho nesla na lůžko. Tam bylo vidět, jak má jen jakože ruky, ani ne podél Garfielda. Jinak pejsek byl roztomilý a příběh byl taky dobrý. Herecké obsazení normální, a hudba..ani si nevybavuju, jestli tam bylo něco jiného než písnička od Black Eyed peas. :)

Před svatbou ne! (2001)

Docela povedená komedie. Člověk se i zasmál. A opravdu zde bylo dobré herecké obsazení.

Za humny je drak (1982)

Ten drak byl vážně hrozný i když měl vyznít jako hodný, ale prostě myslím si, že máme na lepší zpracování draka. Jinak průměrná česká pohádka. Příjemné obsazení.

Císař a tambor (1998)

Docela pěkná pohádka. Je sice docela nenápadná, neurazí ani nenadchne, ale hezky zpracovaná a Ondřej Vetcjý to dobře zahrál.