Sviňa (2020)

Dej slaby, najlepsi Vajda + filmova piesen zaporne postavy on vie "hrat " :-) Co sa mi nepaci ze film sa ucelovo nasadil do kina kratucko pred volbami do NR SR, nakolko bola premiera zamerne odlozena v decembri....

Pod vodou (2020)

Film je pre velmi slaby premier.. .. Co by vsak nebolo to najhorsie ...Tym bolo ze som ma film nudill a to od zaciatku do konca :-( ...Ploche postavy, nudny dej, dialogy... Viem ze kazdy film z morskeho prostredia sa nepodari urobit ako Priepast. Napriek tomu som dufal v lepsi zazitok. Uz nikdy viac ... A pritom zaner scif- fi mam rad.

Elysium (2013)

Vyborne sa mi na film divalo prvy krat i po piaty krat. Bavil som :-) Vari stale plati ze film ma zabavat. Uzasne prostredie, roboti, akcia, i zaporne postavy ... Kvazi odbone postrehy nie su pre mna ...

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Po vizualnej, technickej stranke fajn,ale poslednu polhodihu to bolo o hubu... caka som iba na koniec. Na mna ten film posobi prazdne, nezaujimavo bezchucho. Scenar veeelmi slaby. I vedlajsie postavy posobia ako komparz. Pre mna najhorsi diel z posledych troch. Dufam ze tymto dielom su Star Wars ukoncene

Zelená míle (1999)

Dalsia filmova pecka, ktoru si mozem prehravat do omrzenia. Jeden z mala filmov pri ktorych som na jeho konci plakal :-) mal som krasnych 17rokov :-)

Lesní rituál (2017)

Ja som sa fakt bavil... :-) Film ma vyborne momenty, uveritelne postavy.

Karate tiger 6: Nejlepší z nejlepších 2 (1993)

Toto s kvalitou nema nic spolocne ale v mojom pripade ide o spomienkovy optimizmus:-) V casoch mojho detstva velmi casto pozerane so simultannym dabingom :) Mám ten film rad + vyborna hudba :-) Koloseum sa zavira :-) Za 5 *

Skleněný zámek (2017)

:-) pekny film, bavil som sa od zaciatku do konca. Najdite si cas tiez. Urcite to nebude zbytocnych 127 minut z vasho zivota.

Bohemian Rhapsody (2018)

Film ma viac bavil v druhej polovici. Zaverecny koncert vyborny. Hodnotim ho ako lepsi priemer. Velke platno + hudba v kine pridaju na pozitivnych emociach. May lepsia 3 jka. Ked to porovnam s filmom Zrodila sa hviezda ten je skutocne kvalitenejsi /z mojho pohladu/:-) viem ze cas mi da za pravdu. Tych 91 %?, to urcite nie. /toto nie je rovnaka liga ako forrest, shawshank/