Král Artuš: Legenda o meči (2017)

O něco slabší fantasy než Assassin's Creed, ale pořád hodně dobrý. Takovouto akci skousnu. 85%

Ztracen v džungli (2017)

Super survival. Nebýt profláknutýho ztrápenýho xichtu HP, šel bych možná aj na plnej. 85%

Blok 99 (2017)

Vince Vaughn rulezzzz!!!! TOP5 2017. Masakr!!!!!

Baby Driver (2017)

Další z pozlacených akčních blbostí. Za zřejmě nejlepší soundtrack roku dávám jednu hvězdu navíc, takže vzhledem k žánru, kterej moc nemusím, můžu i doporučit. 69%

T2 Trainspotting (2017)

Pro mě zřejmě zklamání roku. Danny se měl věnovat něčemu užitečnějšímu než recyklačce. 55%

Zabiják & bodyguard (2017)

Ano, pořád se tam něco děje, asi nebudete mít potřebu to vypínat, ale já si po týdnu nevzpomínám, o čem to bylo. Nic pro mě. Takový ten film, co vypadá nabušeně, ale je to vše jen vata. 45%

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Vesměs trediční dvojka. Nese se přesně v duchu peckovní jedničky, ale už to prostě není ten wow efekt. Pokračování je to důstojné, ale dál už ani krok. 75%

Wind River (2017)

Jeden z nejlepších filmů roku 2017. Doporučuju!

Přízrak (2017)

Myšlenka hodně dobrá, ultraslowtempo by mi ani tak nevadilo, i když místama už to bylo pryvela, ale celkově mi to přišlo spíš nevyužitě než peckovně. Třeba se k tomu nápadu někdo někdy vrátí a udělá z toho pecku, ne utrpení.....i když tady to utrpení asi lze považovat za mission accomplished. 40%

Válka o planetu opic (2017)

Co jsem přidal Úsvitu (viz. komentář), to si beru tady. Vyvrcholení trilogie takhle má vypadat, ale má taky mít pořádný scénář, což se o tomto říct fakt nedá. Místama jsem se nudil. 45%