Darwinovy ceny (2013) (pořad)

Estráda blbců, důkaz toho, že lidi jsou kokoti. 65%

May (2002)

Oškilvka Bety se s tím moc nesere! 75%

Předčítač (2008)

Zajímavý námět, který úplně v pohodě upoutal mou pozornost, bohužel scénáristovi těžce došel dech, takže závěr vyloženě zklame. Škoda, potenciál to mělo hodně velkej. 69%

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Tohle komentář nepotřebuje, je to stejný jako všech dvacetšest dílů před tim. Po pár letech odmlky jsem to v pohodě zkouknul, ale stejně jako všech dvacetšest dílů před tím, kdybych to neviděl, na drogách bych z toho nezkončil. 55%

Zásah (2016)

Jako vždy nic pro mě. Všecky xichty stejný, opičí tance, tady i příběh o ničem. Plusem je eRko. Stačí to? Mně spíš ne než jo. Podobný obsah mě baví tak 20 minut, pak už trpím. 50%

The Devil's Candy (2015)

Když jsem na začátku slyšel ten metal, myslel jsem, že to zrovna vypnu, no byla by to chyba. Devil's Candy sice nemá žádný spletitý scénář, ale od začátku jde pomalu ale jistě, obestřen hutnou depresivní atmosférou, za svým satanášským cílem. Finále mohlo být trochu lepší, ale i tak to umě na pěknou čtyřku stačí. 75%

Logan: Wolverine (2017)

Pětka pro Logana je takovou tou pětkou z povinnosti. Říkám si, že je lepší takováto eRková řezba než žádná eRková řezba, lepší takovýto komiksák než většina předigitálněvybordelařených komiksáků, který teď v posledních letech vychází. Na druhou stranu toto určitě není podívaná, kterou bych měl chuť si nějak často opakovat. Pod komiksákem si představuju zábavnou eRkovou show typu Deadpoola, nikoliv komiksový geriatrický umučení Krista. Logan je krom parádní řezby taky bezúztěšným depresivním očistcem oblíbené a dnes už tradiční postavy, což je i s ohledem na derniéristický pojetí pojetím zcela neservilním. Někomu se toto pojetí líbit může, já s nim jako s jednorázovkou problém taky nemám, ale s případným vyhajpováním tohoto přístupu k žánru bych asi měl problém. Škoda ho, kluka, stačilo tak málo. 90%

John Wick 2 (2017)

Jednička byla perfektním akčním guilty pleasure, tohle se ještě jakš takš dalo, ale víc nechci, protože to už by byla, obávám se, strašná onanie. Jelikož jsme se dostali do situace, kdy je více či méně schopným killerem každý bezďák, Kocourkov je dovršen. Pozlátko to má, zbytečný dvě hodiny tak...nevím, kina nelituju, ale když se s Wickem teď rozloučíme, bude to nejlepší řešení. Což se samozřejmě nestane dle konce. 75%

Bedeviled (2016)

Trochu bububu na kdejakýho hororovýho greenhorna tenhle cybershit udělá, ale mnohem spíš si po tom zejdete na ušní, jak vám bude z nazvučení strojených jump scares stříkat krev z uší. Standardně s takovýmato duchařinkama problém nemám, ale toto mi přišlo slabší a lacinější. 40%

Pryč od minulosti (1947)

Na tohle musí mít člověk svou povahu. Příběh je v pohodě, charaktery postav taky, ale mě tyto noirovsky přiblbý dialogy neskutečně serou. Nic pro mě. 60%