Stripper Academy (2007)

K téhle "hrůze" se dá říct jen jedno - nádherný holky - jediný důvod proč přežít tuto filmovou katastrofu : ) [10%]

Loudilové (2009)

Párek nadržených týpků a spousta krásných koček .. tedy ničím vybočující bláznivá komedie - opět ten stejný soudek vtipné kaše...Ano, ulítlé a sprosté hlášky každou minutu a musím uznat, že jsem se bavil a smál. Jenomže, už od první sekundy je úplně jasné, jak to bude pokračovat, která náruč nezůstane prázdná a kdo je ten zlej. Konec je tedy daný od začátku, stačí tedy jen (ne)pozorně sledovat a případně se bavit, smát..a o tom to celé vlastně je. [61%]

Proroctví (2009)

Hned od úvodních scén je jasné, že 'Proroctví' bude minimálně zajimavý film co se týče námětu..a také že je. V tomhle ohledu jsem naprosto spokojený, protože vize katastrof je lákavé téma a byl jsem zvědavý, jak se s tím autoři poperou. A musím uznat, že tahle stránka filmu je vypilovaná báječně..Člověk stále čeká co se bude dít, každou chvíli nějaké překvapení a vůbec, atmosféra by se dala krájet. Jenomže místy to vypadá jako horor, což je u tohoto filmečku špatně..a režie mohla také zůstat kapanék při zemi, co se závěru týče. N. Cage zahrál svoje a za sebe můžu říc, že mu to šlo a svou roli odehrál dostatečně dobře. 'Proroctví' je pro mě osobně příjmené překvapení a na některé záběry se hodně dobře dívá. [74%]

Šprti (2006)

Při sledovaní této "jakože komedie" jsem byl místy ve fázi, kdy bych tento film nejraděj vypnul...některá hluchá místa byla naprosto nudná, rozhovory probíhající dlouhé minuty o naprosto nezabavných prkotinách a nejhorší bylo, že tohle klábosení nevedlo k žádnému rozuzlení, nýbrž se opakovalo stále dokola. Spíš mi to připadalo jako divadelní hra s povednými hereckými výkony, řešící přijetí na prestižní školu. Zkousnul jsem to a ve výsledku to nebylo nejhorší.. [40%]

Bezstarostný sex (2007)

Na tomhle filmu je výborná jedna věc - tváří se tak opravdově a uvěřitelně. Tomu pomáhá i hrstka neznámých herců, kteří se do příslušných rolí vážně vžili. Nápad pěti odlišných příběhů je parádní a i když některé dějství se zdají být nudnějšího rázu, film jako celek působí zábavně, možná trochu upovídaně, ale i přes všechny drbky-solidní povídačka o sexu. [66%]

Kyklop (2008) (TV film)

Podivný počin s krásným a lákavým plakátem:) Ovšem skutečnost je jiného rázu..Kyklop tam opravdu je,ale atmosféra celého filmu připomíná amatérské hrátky s kamerou. Velmi slabé.. [15%]

18 Year Old Virgin (2009)

Děsně nesympatická a naprosto hloupá komedie ve stylu Prciček .. špatně je asi všechno co dělá film filmem .. debilní scénář točící se na jedné párty stále dokola, špatní herci a vůbec, cely je to blbě natočeny a nedá se na to téměř dívat. Jediné co se dá pochválit, je snaha tvůrců rozesmát diváky a maximálně 2-3 scénky, které se povedly. [15%]

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Tohle je přesně ta odrůda filmu, od které je lepší očekávat méně než více...v součtu to hodí prostoduchou akční scifi-střílečku ze stále sympatickým podtextem vesmírných brouků...[45%]

Sex Drive (2008)

Paráda .. tohle je zas jednou supr-čupr úlet, v dobrém slova smyslu a se vším, co k tomu patří. Panic, roztomilé slečny, erotický podtext, uhlazenej playboy s brýlema, trhlá sexy kamarádka, soubor moderních náboženských fanatiků, krutej teplej brácha nebo párek totálně ujetých týpků .. a je toho mnohem víc. Sakra povedené a hlavně bezvadně vtipné dobrodružství s řadou naprosto hustých scének. Skvěle jsem se bavil a dost mi to přípomínalo časy, kdy jsem ujížděl na prvních Prcičkách :) Nevím, zda bude časem Sex Drive také podobnou "legendičkou" ve svém žánru, ale z jistotou vím, že je to velmi zábavný a vtipný film. [83%]

Max Payne (2008)

A mně to zase tak zpackané nepřislo .. přiznávám, hru znám jen z obrázků, nikdy jsem ji nehrál a tudíž nevím, zda autoři pokazili předlohu. Herní Max Payne mi připadá jako sympaťák a není tomu jinak ani u tohoto filmu - Wahlberg má stále supr charizma a jeho tvrďácké pohledy, hlášky nebo zbraň v ruce patří k němu. Myslím, že do téhle role skvěle zapadl, což je u filmu, kde je hlavní hrdina nekompromisní buldozer, jen pozitivní. Atmosféra je báječně temná a příběh má pevný a chytlavý základ. Opačnou stránkou věci je bohužel málo akce ( ta co tam je, stojí za to ) a nevyváženost z rukou režiséra .. občas to vypadá mega vychytaně a o pár okamžiků později srší z obrazu 'béčkovost' jak vyšitá. Není to žádnej mazec film, ale své klady určitě má. [68%]