Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Jedna velká Tarantinovská show která je zároveň poctou pro filmové řemeslo. Skvělá režie, výborný scénář a vynikající výkony Leonarda DiCapria a Brada Pitta. Nejlepší film magora z videopůjčovny! 8,5/10

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Hodně akce, scénář který se nebere vážně a super ústřední duo. Takže radši si dám průměrnou popcornovku s Rockem a Stathamem než další rodinné dobrodružství s Dieselem. Jedině co mě mrzí je to že Leitch to od Wicka dopracoval k takový blbině. 5/10

Je mi fajn s.r.o. (2018)

Pro francouzskou kinematografii mám slabost ale tohle na mě nezafungovalo. 3/10

To (2017)

Geniální sloučenina blockbusteru a hororu. Skvěle zahrané charaktery, vynalézavá režie která naprosto odzbrojujícím způsobem přechází z humorných pasáží k maximálně děsivým hrátkám jednoho kurevsky děsivýho klauna. Radost střídá strach a Muschietti má na svědomí jeden z nejlepších hororů dekády. 9/10

O život (2019)

Nejnudnější akčňák roku? Dost možná. Špatní herci, nulová akce... no prostě fuj. 2,5/10

Kořist (2019)

Průměrná a nezajímavá žánrovka. Alexandre Aja ale díky skvělému řemeslu a slušné atmosféře dokáže udržet divákovu pozornost tak dobře že na tenhle film nedokážete vzpomínat ve zlém. 6/10

Spolujízda (2019)

Bautista nemá v tomhle žánru co dělat a Nanjiani udělal chybu že do toho vlezl... Nejtrapnější komedie za hodně dlouhou dobu. 1,5/10

Dětská hra (2019)

Naprostá hororová marnost. Podřadné řemeslo, nulová atmosféra a otravnej Hamill. Ostuda. 2/10

Kniha džunglí (2016)

Skvělá blockbusterová podívaná která má vyvážené tempo, špičkový vizuál ale i sympatické postavy. Fevreau ví kdy přesně diváka ohromit nějakou akčnější pasáží ale taky kdy nechat diváka jenom v klidu vyválet v nostalgické omáčce. Film navíc disponuje vynikajícím hlasovým obsazením které z každé postavy vytříská maximum (Především z démonického Šer Chána díky božímu Elbovi) Velice příjemná zábava.  7,5/10

Lví král (2019)

Kolosální průser. Nejde ani tak o to že je to pouze přepis původního animáku (s tím jsem počítal) ale jde o to že Fevreau nepřichází s absolutně žádnými nápady díky kterým by měl mít divák důvod se na tuhle kopii koukat. CGI je zde na té nejvyšší úrovni a je prostě ohromující ale přijde mi že jeho tvůrci se jaksi zapomněly inspirovat postavami právě z toho původního animáku a občas to vypadá strašně vykalkulovaně. K tomu nesmím zapomenout na jedno z nejslabších hlasových obsazení v dějinách Disneyovek. Fakt strašný jak málo dneska lidem stačí ke štěstí 3,5/10