Moje matka je špion! (2000) (TV film) odpad!

Koukatelná, bohužel však těžce nezábavná oddechovka. Jayne Brook ani Dyan Cannon nejsou herečky, které by takto slabý film utáhly svým kouzlem.

Detektiv Nails (1992) (TV film)

Solidní akční krimi Johna Flynna (KRIMINÁL, NEMILOSRDNÁ SPRAVEDLNOST), ve které není nouze o slušné hlášky a dobrou atmosféru (výborná hudba Billa Contiho), s postupem času ji však přeci jen malinko dochází dech. V hlavní roli drsného detektiva Nailse se představí lehce přehrávající Dennis Hopper, v druhé polovině ho potom coby parťák doplní méně známý Tomas Milian. Na straně záporáků pak najdeme celou řadu známých ksichtů, byť v epizodních roličkách (Danny Trejo).

Noční dravci (1981)

Dávno zapomenutá a bohužel jen průměrná akční krimi se Stallonem. Za zmínku stojí snad jen slušný záporák v podání Rutgera Hauera a hudba. Tu zkomponoval Keith Emerson, známý zejména coby klávesák artrockové partičky Emerson, Lake and Palmer.. Závěrečné finále silně připomenulo slavnou scénu z PSYCHA.

Spaceballs (1987)

už je mi tak nějak jasné, že Mel Brooks není moje krevní skupina.. ale cameo Johna Hurta nemělo chybu a potěšil rovněž vkusný písničkový doprovod, z něhož musím minimálně zmínit titulku "Spaceballs" od The Spinners a samozřejmě otvírák "Good Enough" z alba 5150 rockové partičky Van Halen.. pokud se chcete skutečně pobavit u nějaké variace na STAR WARS, doporučuji raději kultovní béčko STARCRASH..

Dědictví z Las Vegas (1997)

koukatelná oddechovka.. jediné dva důvody proč s ní ztrácet čas jsou Lambert a Balasko, přestože ani oni nepředvádí nic extra.. Lambert navíc vypadá jako když razí do nějakého gay klubu a v souvislosti s tím padne na jeho účet také nejlepší hláška filmu.. Claude Zidi (scénář) si prostě jen vybral slabší chvilku..

Doba temna (2007)

Denys Arcand je člověk, který má co říct a umí to. Po INVAZI BARBARŮ je tady další důkaz..)) Febiofest 2008 (ú)

Mořský příliv (2007)

Prostě jen další film, ve kterém si režisér honí umělecké ambice a divák pláče. // Febiofest 2008

Milovaný Joshua (2007) odpad!

tak tu máme další film o "ďábelském dítku", tentokrát docela zbytečný a hlavně nudný.. raději doporučuji návrat do 70. let, kde podobných horrorů vznikla celá řada (PŘICHÁZÍ SATAN!, DAMIEN, VYMÍTAČ ĎÁBLA, atd.).. Febiofest 2008

Ruce pryč od Mississippi (2007)

Spousta zvířátek, krásná příroda, sluníčko.. Zkrátka pohodové a zábavné letní dobrodružství, které potěší zejména děti.. // Febiofest 2008

Grace už není (2007)

zajímavý výkon podal zejména John Cusack v titulní roli, coby taťka dvou holek šikulek (Shélan O´Keefe a Gracie Bednarczyk).. hlavně kvůli němu stojí za vidění.. Febiofest 2008