• Fantasy

Prci, prci, prcičky (1999) odpad!

Na tomhle jsme s kamarádkou byly v kině. A asi jsme jediný, komu to přišlo absolutně ubohý, odporný a trapný! Po půl hodině jsme z kina odešly a pokračování jsem nikdy neviděla a vidět nechci. HNUS!!!

Prokletí domu slunečnic (2007)

Pěkný, až na Kristen Stewart. Ona má pořád stejnej výraz! Umí ona někdy zavřít pusu? Asi ne.

Černobylské deníky (2012)

Mě se to teda líbilo. Ta atmosféra, kulisy...vypadalo to vážně jak v Černobylu. Na to, že se ti dva dostali až k reaktoru, měli pěkný oči :) ale nevím, jak to působí, tak nemůžu soudit. Prý se pořádaj exkurze do Černobylu...no já bych tam nejela ani za nic!

Klinika (2010)

Film o jedný hysterce, co prostě "bez svýho dítěte neodejde" :D já bych zdrhala hned, ale to je vedlejší. No, film celkem ušel, ale konec mě tak zklamal, že kvůli tomu jsem dala dvě hvězdičky. SPOILER - myslela jsem, že tu hysterku na konci zabijou a její mimino prodaj a néé, ona mrcha musela přežít! :( tak to mě naštvalo prostě.

The Tunnel (2011)

Podle skutečný události, aha, jasně! :D to je sranda, ne? To, že v nějakým tunelu můžou žít bezdomovci nebo nějakej vrah, ok. Ale ufonci? Vážně jsem se pobavila, díky :) neskutečná hovadina!!! Proč asi "ti co to opravdu zažili" nechtěli nic komentovat na kameru? Protože nikdo takový neexistuje :D

Nepřítomnost (2011)

Nějak jsem postrádala smysl toho všeho. Kdo to dělal? Nebo spíš CO to dělalo a hlavně PROČ??... jinak námět to byl dobrej. SPOILER - jen kdyby tam neběhal ten trapnej obří pavouk, nebo co to bylo!!

Antikrist (2009) odpad!

Slyšela jsem o tom, že to je hodně dobrý, ale nevím teda. Mě se to vůbec nelíbilo, přišlo mi to o ničem. Nejlepší byl začátek - kdy dítě padá z okna :) jinak nic moc...

Plivu na váš hrob (2010)

Napínavý to moc nebylo, ale pěkně ty odporný úchyly potrestala!

Nová dcera (2009)

Tohle jsem četla jako povídku od Johna Connollyho a musím říct, že v knížce to bylo o hodně lepší. Ivana Baquero je dobrá, snad bude pokračovat v herectví.

Ostrov doktora Moreaua (1977)

Tak na tu dobu to byl povedený horor myslím. Já ho viděla jako malá holka a celkem jsem se bála. nejvíc si pamatuju scénu, jak ta jedna stvůra pije myslím u řeky a pak se podívá do kamery. Pěkně jsem se lekla :)