Pád Bílého domu (2013)

Len malinko chybalo aby tento film dostal plny pocet bodov. Vynikajuca akcia. Nadupany zaciatok ma uplne pribil do sedacky. Butlervi som postavu veril a po cely cas jej fandil. Skoda ze sa Ashley Judd vo filme neohriala dlhsie. Vzdy ma bavi sa nan nu pozerat a je stale velmi krasna. Som zvedavy White house down.

Ztraceno v překladu (2003)

Cakal som vela a nedostal som takmer nic. Jedine co ma pobavilo bola Anna Faris a to je fakt malo. Znovu raz nechapem tak velke hodnotenie. Cakal som balzam na dusu, ale nekonalo sa, Nuda a nic viac ako nuda.

Iron Man 3 (2013)

Ironmana mam rad. Ale je to hlavne koly Robertovi, ktory ma neskutocnu charizmu a dokaze ju Ironmanovi celu predat. Film je skvelo natoceny a pribeh zaujimavy . Pobavil ma Ben Kingsley a Guy Pearce ako hlavny zaporak rovnako skvely. Takze vyborne zavrsenie trilogie o superhrdinovy, ktory ma bavi zo vsetkych najviac.

The Iceman (2012)

Pokus o sondu do zivota najomneho vraha mafie sa vydaril len z casti. Filmu kraluje predstavitel Icemana Michael Shannon,ktoremu tato postava nesmierne svedci. Bohuzial scenar je predvidatelny a nicim divaka nedokaze ohromit co miestami trosku nudi. Tri hviezdicky su vsak zasluzene a dufam ze sa podobnych filmov z prostredia mafie a natocenych podla skutocnych udalosti zacne tocit viacej. A tiez ma potesilo vidiet znovu Wynonu Ryder, ktora je stale krasna.

Rychle a zběsile 6 (2013)

O nieco slabsie ale hlavne ovela prehnanejsie ako piata cast. Partia na cele z Vinom Dieselom mi je vsak velmi sympaticka a navyse sa vvratila aj moja oblubenkyna Lety, takze som celkom spokojny aj ked to mohlo byt o nieco lepsie. Takze sa celkom tesim aj na dalsiu cast do ktorej si zaporaka strihne J. Statham. Som na to celkom zvedavy.

Lesní duch (2013)

Dalsi remake. Tento krat celkom podareny. Dost nechutny a paradne krvavy. Na original sa samozrejme nechyta, ale pozriet sa nan rozhodne da.

Mezi vlky (2011)

Liam Neeson je pre mna zvlastny tip herca. Aj ked su niektore jeho filmy len priemerne vzdy odo mna dostanu relativne dobre hodnotenie. Tak je aj v tomto pripade. Velmi vela sa da na tomto filme pohanit. Ale Neeson ma taku charizmu a dokaze na seby vziat tolko pozornosti ze si to jednoducho az tak nevsimam. A keby nebolo jeho tak by tento film dostal minimalne o jednu hviezdicku menej.

Muž odnikud (2010)

Uplna bomba. Osobne aziijske fimy moc rad nemam, ale toto ma dostalo. Kostra pribehu je sice lacna a sto razy videny, ale styl akym je pribeh podany sa mi paci. Vyborne vybraty hlavny hrdina, skvele suboje, hlavne ten z nozom stal zato. Nenechadzam slov. Jeden z najlepsich akcnych thrillerov aky som videl.

Nevědomí (2013)

Sci-fi nie az tak velmi moja sialka kavy, ale toto sa dalo lahko stravit a celkom ma to aj bavilo. Vyborny prepracovany vizual a super efekty k tomu moc dobra kamera. Cruise v pohode, Freeman tiez a Kutylenko sa da stale divat. Chvilku som uvazoval aj o styrich hviezdickach.

Únos (2012)

V pohode kminalka z velmi dobrym hereckym obsadenim. Skosa len ze postupom casu som zacinal tusit ako to vlastne cele je a tym padom hdonotenie ide o jednu hviezdu dole. Ale inak je to slusne odvedena praca. P.S. J. Carpenter ma neskutocne zakerny pohlad.