Halloween (2007)

no tak ozaj neviem som trosku narozpakoch.nie ze by som cakal ze viac.vlastne ma remake dost prekvapil myslel som si ze tobude horsie.ake podla mna sa aj tak s toho dalo vtrieskat viac.a neviem moc som sa nebal.proste som cakal vrazdy ktore prislia ani raz som sa nejako nezlakol a to mi aj dost pri hororoch chyba.na jeden vecer vsak tento film urcite staci aj ked ja to dost nuda a atmosfera nulova

Vzorec pro vraždu (2002)

Velmi slusna a po dlhsom case inteligentna krimi z vybornym scenarom a vynikajucimi hereckymi vykonmi vsetkych zucastnenych.Velmi milo ma prekvapila Sandra Bullock a konecne ukazala ze vie hrat aj ine ako slecny drsnacky a zivelne pohromy.

xXx (2002)

pri tomto filme treba vypnut mozog a neriesit scenar ci stupidnost postav.akcia je v pohode a aj diesel je cool,"kdyz chcete nekoho zabit zastrelte toho co vas prodal tenhle oblek".

Podzim v New Yorku (2000)

co sa musi nechat je ze tento film sa nejak nesnazi vzbudit nejake emoci u divaka.neviem ci sa mi to niekedy stalo ale asi nie ale toto je jediny film spredvidatelnym dejom a vobec mi to nevadilo.winona je tu neuveritelene krasna.

Protivný sprostý holky (2004)

jedna z teankomedii na ktoru sa velmy dobre pozera.vtipy nie su trapne a herecky aj rezisersky je to dobre zvladnute.dva krat som to uz videl a urcite si to este pozriem.

Zabijáci osamělých srdcí (2006)

komorny az by som povedal ale to bude asi reziou televizny film s obstojnymi herecky vykonmi a dobrum scenarom.dalo sa to vsak natocit ovela lepsie.ale aj tak sa na to dobre pozera.

Okamžik zlomu (2007)

tento komentar pisem besprostredne po dopozerani filmu.mozem povedat ze atmosfera s celkom dobrou hudbou tento film trochu dviha na hranicu miernej nadpriemernosti.a vzdy skvely vykon a.hopkinsa je dalsia vyhra.tento film je takym miernym odvarom prvotneho strachu pri ktorom ma zaver sokoval.toto vsak uz tak nie je a tak u mna zaostava za ocakavaniami.ale je tu par vybornych scen a dialogov medzi hopkinsom a na moj vkus az moc arogantnym goslingom.

Bones (2001) odpad!

toto bol naozaj trany film bez atmosfery a s prisernymi hercami.