Mimo zákon (2005)

Málokedy sa mi stáva, že siahnem po filme s nadpriemernými hercami (nie pán Timberlake, Vás som tentokrát nemal na mysli) a dostanem podpriemerný výsledok. Toto bohužiaľ nebolo mimo zákon ale trošku "mimo mísu".

Webmaster (2008) (pořad)

Hneď v prvom dieli si zarobiť na prúser, "vtipným" a "invenčným" prirovnaním (Volopich - krávopich) manžela pozvaného hosťa Verešovej, tak to už hej. To je určite relácia, ktorá ide silne pod kožu a na koreň veci. Sajfa je proste boží :) Tie hviezdy sú len za vtipné videá, ktorých mi ale do mailu chodí viac ako dosť, takže túto reláciu vlastne ani nemám prečo pozerať...

Chcete mě? (1992) (pořad)

Ako prínos pre zvieratká je tento formát za 5, ale ak mám hodnotiť filmovú kvalitu, alebo mieru zábavy, tak odpad. Takže budem diplomatický.

Od Kuka do Kuka (1985) (pořad)

Ďalší z rady mojich child-heroes. Boli časy, keď pre mňa znamenal viac ako Chuck Norris :-D Kuko už síce nebol taký cool ako Dancúľ, tak len za 4. Som nesmierne šťastný, že takýto klenot môžem ohodnotiť ako prvý.

Ma-tel-ko (1973) (pořad)

Malý televízny kolotoč, alebo relácia, ktorá formovala a rozvíjala moju osobnosť :) Mám pocit, že aj 5* je málo za tak krásnu postavičku s nezabudnuteľným charakteristickým hláskom. Čujte čočočo, čujte sasasa.... Matelko na hrad!

Zpívánky (1984) (pořad) odpad!

Bude sa dať hodnotiť aj Cvičme v rytme a Nedeľná chvíľka poézie? Opravujem: "Nedeľná chíľka poézie" sa hodnotiť dá :( Vďaka MM_Ramone.

Elán je Elán (2008) (pořad) odpad!

Utrpenie dívať sa na obtlstnutých dôležitých a starnúcich "rockerov". Pár talentov tam bolo, ale ako si spomínam, boli to ľudia, ktorí už mali nejakú skúsenosť s showbusinesom. U mňa túto reláciu potopil do hnoja koktavý moderátor a nechutná porota. Ozaj, a kde máme sľubovaný muzikál? No nič, hlavne že bola sledovanosť :(

Láskanie (1999) (pořad) odpad!

Jasne si spomínam na diely s Andrejkou Ušiakovou, ktorá slovači v kvázi erotických polohách pološeptom v posteli rozdávala lekcie z erotiky. Ani raz som nezerektoval, ale na grcanie ma teda bralo, to je pravda :)

Aha - dvaja v tom (2008) (pořad) odpad!

Neni dostatočnou ranou od života volať sa Paviel Rochnyak, a byť vlasový štylista? Aby bolo dielo skazy dokonané, treba sa ešte navyše prezentovať v takomto "klenote"?