Všichni dobří rodáci (1968)

Na mě asi až příliš umělecké.. Někdy jsem se trochu ztrácela v ději :-/

Kult hákového kříže (1998)

Já jsem trochu zklamaná. Příběh mě příliš nezaujal - nepůsobil nijak zvlášť uvěřitelně, natož poučně.. A Edward Norton, kterého jinak zbožňuji v Klubu rváčů, mi v této roli příliš nesedl..

Kancl (2005) (seriál)

Začátek (na motivy britské verze) byl skvělý a v některých momentech možná i lepší než originál. Je ale jasné, že tato počáteční úroveň je nesnadno udržitelná, proto se z Kanclu brzy vyklubal sitcom, který je ale aspoň v něčem jiný než ostatní. Koukám na to ze dvou důvodů - baví mě to tak nějak středně, ale hlavně čekám, kdy Pam konečně změní účes :)

Klub rváčů (1999)

Okamžitě po shlédnutí jsem se zaradovala: "Konečně mám nejoblíbenější film" .. A trvá to už pěkných pár let :)

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Seriál má určitě dobrý námět a zprvu se i příběh odvíjel celkem zajímavě... Ale teď sleduji třetí sérii a mám pocit, že na tom seriálu je všechno špatně! Pravděpodobně scénáristům došel dech, protože na to už se opravdu nedá dívat. Vůbec nechápu, co kdo a proč dělá. Tři hvězdičky jen díky prvním dvěma sériím..

Den D (2008) (pořad)

Nenásilně edukativní.. :)

Odbor městské zeleně (2009) (seriál)

Vyzdvihuji především originální postavy, které si všechny do jedné nelze neoblíbit!

Město žen (2009) (seriál)

Všechny - ano, všechny - postavy jsou skvělé.. :)

Trainspotting (1996)

Chápu, proč je film kultovní (hudba, herci, drogy), ale mně přišel takový jaksi neúplný - možná by mohl trvat o půl hodiny déle..