Temný krystal: Věk vzdoru - Krystal volá (2019) (epizoda)

Sem tam tu nějaký moment je, ale oproti předchozím epizodám je tu velmi znát natahování děje. 8 až 9 epizod by asi stačilo. Tady smích Skeksiu funguje, ale za celou sérii zabere dohromady asi půl hodiny!!!

Želvy Ninja (2012) (seriál)

První dvě - tři řady a držely velkou kvalitu, ve čtvrté to šlo dost dolů, hrozně se vařilo z vody a pátá už byla celkem tragédie.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Docela kvalitní zábava, která v hodně epizodách naštve, ztrapní, nudí, nadchne nebo zaujme.

Spiderman (1994) (seriál)

Krom špatného humoru, který ten v MCU je lepší) a někdy pitomého Petra Parketa, se jedná o jednu z nejlepších věcí co kdy Marvel stvořil. Boží animace i hudba, zápletky, vizuál, vše je boží.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

1. Série, 3* - občas dost zajímavý nápad, občas dost nezajímavý, občas dost bídné zpracování. A nemám nic proti vypravěči ale oproti tomu co přišel potom je tohle pouze "ok".___Série 2/3, 4* - Tyto další dvě série jsou asi nejlepší a obsahují nejvíce legendárních dílů a nápadů. A vypravěč je super.___4 série, 4* - Finální sezóna obsahuje pěkně díly a ani moc nezaostává za těmi předchozími. A najdeme tu značně lepší zpracování jednotlivých epizod a nápadů než v sérii první.

Bubáci a Hastrmani (1999) (seriál)

Nápaditý a napínavý seriál pro děti s temnou atmosférou? Tohle je ono. Nějaké epizody jsou až zjevením pro starší publikum co si chce pustit temný animák. Občas se najde slabší epizoda, ale jinak, skvělé.

Vinnetou (2016) (seriál)

A mě se to líbilo, všechny tři díly, a to mám rád původního Vinnetoua, alespoň nějaký díly.

Chaotic (2006) (seriál)

WTF? Myslím že zdejší hodnocení je celkem přísné, navíc když celý seriál má podle mě dost originální nápad, a příběh který drží. Samozřejmě to není úplně úžasná věc ale tak málo?