Elita (2018) (seriál)

Španělské seriály jsou v poslední době hodně kvalitní. A Elita je mezi nimi. Pěkné prostředí, luxus, sympatičtí herci, zajímavý příběh, hudba, která neruší... První tři řady jsou zkrátka pecka. Bohužel ve čtvrté řadě chybí dobrý příběh a je to už víceméně jen gay soft-porno. Chápu, že žijeme v době naprosté otevřenosti, ale méně je někdy více. Kvůli té poslední, tedy čtvrté řadě nedám plný počet.  Údajně se chystá i pátá řada, tak se nechám překvapit. Jo, a doplňkové Elitní povídky mě taky dost bavily. Obzvlášť série "Guzmán, Caye, Rebe!...

Deadly Class (2018) (seriál)

Uff, tak tohle je vážně hrůza. Dával jsem tomu šanci ještě při třetím dílu, ale dál už to fakt nešlo. Vážně jsem snažil najít něco, co by mě na tom zaujalo. Ne ne, vůbec nic. Ty dvě hvězdičky jsou maximálně za to, že filmaři tomu obětovali nějaký čas. Ale ten můj ztracený u sledování mi už nikdo nevrátí.

Halston (2021) (seriál)

Skvělá série na 2 odpoledne. McGregor je v tom naprosto excelentní. A navíc mám rád příběhy podle skutečnosti. Kdo byl Halston jsem před shlédnutím netušil. Teď už vím - hodně rozporuplná osobnost, ale velmi výjimečná. Módní branže musí být asi velká džungle.

Xtremo (2021)

Vcelku zajímavý akčňak tentokrát ze španělské produkce s lehkým nádechem asijské kultury. Dobrá choreografie u bojových scén, trochu mi vadila "klišovitost", ale to bude tím, že nejsem moc velký fanda akčních filmů. Nicméně vidět se to dá. Průměrný průměr - 3 hvězdičky.

TY (2018) (seriál)

No jo, kdyby to tak první řadou skončilo s nějakým zajímavým rozuzlením, tak by to bylo fajn. Bohužel druhá řada se už pouze točí v kruhu a nepřináší nic moc nového. Na třetí se sice podívám, ale nepůjdu do toho s velkým nadšením. Nechápu tohle natahování a vycucávání dobrého nápadu i zpracování úplně až do mrtě. Za první řadu 4 hvězdičky, za druhou pouze dvě. Zprůměrováno - za 3.

Ferry (2021)

Seriál Undercover mě velice bavil, proto jsem se na film Ferry těšil. Bohužel, kdybych neviděl nejdříve seriál, mám obavu, že film by mě vůbec nezaujal. Naprosto tuctový a nezáživný příběh. Nebylo tam nic, co by člověka překvapilo nebo šokovalo. Škoda.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Bylo by fajn, kdyby to tenkrát bylo takhle. Ale bohužel nebylo. Jinak, další Tarantino mě opět dostal.

Had (2021) (seriál)

60. a 70. léta dvacátého století mám rád, filmy a seriály podle skutečných událostí taky, Asii moc nemusím. Takže to je 2x plus a jen jednou mínus. Minisérie Had je přesně ten typ, který mě dokáže vtáhnout do děje takovým způsobem, že si připadám jeho součástí. Jeden problém jsem ale měl. A to morální. Zhruba po druhém dílu jsem si našel informace o hlavním "hrdinovi", že prodal práva na svůj životní příběh za 15 mil. dolarů. A to se mi zdá hodně neetické vůči pozůstalým. Nicméně nejsme tady kvůli hodnocení morálky, ale kvůli filmům a seriálům. Takže za mě minisérie Had plných 5 hvězdiček.

Jessica Jones (2015) (seriál)

Nevím, co si myslet o hlavní hrdince.  Taková zvláštně nesympaticky sympatická. Nemám moc rád tyhle drsňačky, ale přesto se mi seriál líbil. Všechny tři řady byly fajn. Kdo mě ale nejvíc dostal je Carrie-Anne Moss. Výborná...

Divoké historky (2014)

Líbilo. A moc. Trochu mi to připomnělo klasiku "Čtyři pokoje". A to nejen tím, že se jedná film složený z různých povídek, ale především tou ujetostí jednotlivých příběhů. Nemám co bych vytknul. Fakt boží...