Kurs sebeovládání (2003)

Ve všech směrech průměrná komedie s téměř nechutným koncem.

O Schmidtovi (2002)

Jakoby se ztratilo kouzlo z celé osobnosti Jacka Nicholsona, ale ono to bude jinak... snad je to tím pojetím postavy čerstvého vdovce, snad je to tím, že Nicholson snad poprvé hrál starého senila (který rozhodně není), možná zmatečný scénář bez záchytných bodů... Film není zle natočen, Nicholson nehraje špatně, ale zábava vázne.

Hannibal (2001)

Doctor Lecter pozbyl kouzla a v pokračování legendárního "Mlčení jehňátek" se z něj stala podivně se chovající osoba... už neodkrývá tajemství, neskládá mozaiku gradovaného příběhu - jen mele a mele a mele. Hannibal není špatný film, jen jsem si přál, aby Ridley Scott prodloužil tu fascinaci temnými jehňátky. Nepovedlo se.

25. hodina (2002)

Skvěle vyprávěný příběh posledního dne na svobodě. Výborní Edward Norton, kamera a scénář.

Snowboarďáci (2004)

Opravdu zábavná komedie, kterou poněkud sráží částečná technická nedokonalost a očividný nedostatek financí. Kluci hrají přirozeně, film je nacpaný hláškami a v hlavních rysech se bílží dnes již legendárním Prcičkám.

Emmetův cíl (2002)

Odfláknutý scénář i provedení zabíjí docela zajímavý námět.

Tajemné okno (2004)

Moc se mi líbil John Torturro (na Quintanu z Big Lebowski se nedá zapomenout), fajn zápletka, ale kolikrát už jsme to viděli?

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Reklamní hype má jednou pravdu... tohle je opravdu největší seriál všech dob.

Santa je úchyl! (2003)

Můj nejoblíbenější antivánoční film ;)