Nekonečný příběh (1984)

Pět za tu atmosféru opravdového fantastického dobrodružství - jako dítě jsem ten film opravdu miloval!

13 duchů (2001)

Snadno předvídatelná ptákovina ve které máte od první chvíle vytipované budoucí mrtvoly a zbývá vám jen sledovat výtvarně nedotaženou "honící" akci. A Shannon Elizabeth se taky nepředvedla ... ;)

Krvavá neděle (2002)

Naprostá bezmoc obětí nepřiměřeného zásahu britských policistů proniká v Krvavé neděli až do morku kostí a divák může jen vyděšeně sledovat co je možné v civilizované zemi. Bezchybně natočený syrový "dokument" se skvělým Jamesem Nesbittem osloví i zarytého konzervativce.

Kašlu na lásku (2003)

Superstylové retro s půvabnými herci... jen nemám tušení, zda si dovedu na tuhle komedii ještě za rok vzpomenout.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Co dělám odpoledne, když přijdu domu dřív? Koukám jak vybuchují auta a jak ti dva uniformovaní poldové pořád řeší ptákoviny a nemakají, jak ti v civilu gumují i když jedou pro rohlíky a dobře se bavím... taky tedy nadávám na tupý scénář a předvídatelný děj, ale bavím se.

Dům naruby (2003)

Jedna z komedií, které se točí v Universal Studios za víkend. Nevýrazná, nepříliš vtipná, bez nápadů a strojově zahraná. Steve Martin by se měl naučit říkat "NE" některým scénářům.

Freddyho úlet (2001) odpad!

Ubohý pokus o bláznivou komedii, ve kterém je snad všechno samoúčelné a naprosto nicneříkající.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Moc jsem od Svitu očekával a dočkal jsem se ještě nášupu. Jim i Kate jsou vynikající, Kaufman je zřejmě naprostý génius a sledovat jednání hlavních hrdinů mi přinášelo tolik napětí a citu, jako prodloužení s Řeky na Euru. Vážně.