Černí baroni (1992)

Vynikající komedie o jednotce politicky "nespolehlivých" mužů, kteří se perou s demencí vojenské instituce. Film se nesoustředí na smutné líčení křivdy, která je samozřejmě nepopiratelná, ale dává přednost humornému vyprávění o jejich osudech.

Čas probuzení (1990)

DeNiro a Williams září - DeNiro se po 30 letech vymaní ze spavé nemoci a poznává úplně jiný svět... ale nic není tak jednoduché, jak se zdá - on i další pacienti mají problémy s adaptací, léky jsou drahé, Robin Williams jako lékař ztrácí šanci vrátit nemocné mezi normální lidi. Byly slzy.......

Cesta do středu Země (1959)

Mám rád dobrodružná sci-fi z padesátých let - je v nich touha šokovat scénami a tématy a nechybí jim zajímavý nápad. ... tak vzhůru na Island!

Crossroads (2002)

Tohle je špatný vtip a nestojí to za víc než samolepky s Britney Spearsovou v Bravu

Co žere Gilberta Grapea (1993)

žral ho svět, žrala ho jeho matka, která už léta nevyšla kvůli své tloušťce z domu, žral ho jeho mentálně zaostalý bratr (mladý a skvělý Leonardo DiCaprio) a tak vůbec byl ten jeho život na houby, nebýt té holky. Skvěle natočené drama u kterého se dá i zasmát.

Cesta do pravěku (1955)

Téměř padesát let starý film a stejně se na něj vždy rád podívám, protože ti dinosauři se mi pořád líbí :)

Cena medu (1986)

Možná by mě svádělo dát filmu vyšší hodnocení pro jeho závažnost, ale to by nesměl být mizerně natočený a mizerně zahraný. Kluka pobodaly včely a sháníme včelaře, jehož krev je imunní vůči včelímu jedu..... nepamatuji si délku filmu, ale jestli měl více jak dvacet minut, tak nemohl být dobrý.

Casino (1995)

Scorsese jen tak nepřestřelí a neudělal to ani tentokrát - gangsteři, hazard, krásné ženy... to je svět, který nikdy na vlastní kůži asi nikdo z nás nepozná, ale alespoň v tomto filmu se ho téměř dotkneme. Průřez profesním a osobním životem majitele kasína napojeného na mafii vás uchvátí!