Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 8 bodů
linkpache
Oldřich Kalas
Jihlava, kraj Vysočina, Česko
pracovník Uniqa Pojišťovny
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Gladiátor
(2000)
Čistá duše
(2001)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Svět podle Prota
(2001)
Requiem za sen
(2000)
Sedm
(1995)
Philadelphia
(1993)
Crash
(2004)
Truman Show
(1998)
Temný rytíř povstal
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(10)
Starosta.cz1
huth
Prachy
Seril
prochy10
Mira5264
fat-her
Dizradical
Polci
ykaska
Časové pásmo bylo změněno