Wimbledon (2004)

Krásný romantický film, a to mne romantické filmy moc neberou :-) Paul hral skvěle a musím říct, že Kirsten Dunst to take sedlo, alespoň lépe než v jiných filmech. Pohodový film, u kterého jsem se vůbec nenudil a pokud da někdo hodnocení odpad, asi neviděl opravdové filmy odpovídající takovému hodnocení.

Cizinec (2003)

Zmateny dej, situace k neuvereni, ani te Seagal nestal za moc.

Cellular (2004)

Tak mne se to tedy libilo, obcas filmu chybela akce a vlekl se, parkrat tam byly trosku nerealne situace, ale jinak velmi slusne, i obsazeni hercu se mi libilo.

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Skvěle zahrané, Rowan Atkinson je opravdu vynikající komik.

Mravenci nesou smrt (1985)

To nam ale zase komousi svou propagandou ukazali, jak dokazou zatocit s nekalymi zivly, zpetne se tomu musi clovek pousmat. Dostal mne na konci Vinklar, ktery byl nahore na pude a najednou strilel na Jelinka zespodu.

Muž na Měsíci (1999)

To co Carrey zahral bylo uchvatne, je proste PAN HEREC. Po shlednuti jsem s hodnocenim na vazkach, film je zajimavy, dobre natoceny a ty Filipiny byly skvelym srovnanim jeho celozivotni mystifikace. Ode mne 4+

Troja (2004)

Líbily se mi soubore (hlavne Bana x Pitt) a celková výprava, podle mne dobře natočené, i když byla slabší místa. Skvělý O'Toole, Bana a Pitt, slabší Bloom. Celkově se mi to ale líbilo.

Čistá duše (2001)

Skvěle natočeno a musím říct, že scéna, kdy Nash dostane od kolegů pera mne vždycky dojme, opravdu krásný film. Role sedla Croweovi a s Jennifer Connely tvoří skvělý pár, tento film mohu maximálně doporučit. Nehledě na tu hudbu, ta má u m ne také *****

Šarlatový a černý (1983) (TV film)

Sledovat válečné drama s Peckem a Plummerem je opravdu zážitek, vřele doporučuji, pokud máte tuto tématiku rádi.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Skvělé herecké výkony, krásná Claire Forlani, dívalo se na to dobře, ode mne 4+.