Černá zmije - Černá zmije IV (1989) (série)

Třetí série je myslím nejlepší, ale zaostává pouze mírně, tomuto seriálu se dá máloco vytknout.

Těžký prachy (2002)

Hrozná slátanina, s ne nezajímavým koncem, ale jinak nic moc. Triky strašné a herci průměr, až na pár momentů ztráta času.

Hodná holka (2002)

Film má něco do sebe a občas jsem se i bavil, ale z průměru ho nevytáhla ani Jennifer Aniston.

Lovci pokladů (2004)

Tak tento snímek mne chytl a až na detaily nemám co vytknout, Diane je okouzlující a dvojice Cage-Bean perfektní.

Před soumrakem (2004)

Jsem unešen. Uteklo to tak rychle, že jsem ani nechtěl, aby to skončilo. Vynikající scénář a totéž musím říct o hercích, kteří si to opravdu užívali a bylo vidě,t jak je to pohlcuje. Původní příběh jsem viděl až těsně před druhým dílem a mrzí mne, že jsem o něm nevěděl dřív, tak už to prostě bývá. Je to tak lehce podáno, až je to neuvěřitelné, jsem opravdu z tohoto filmu nadšený. Julie zestárla, ale je stále okouzlující a moc jim to oběma sluší. Ode mne 5+

Před úsvitem (1995)

Nádherné, něžné, romantické, okouzlující a mohl bych pokračovat. Je to opravdu krásný příběh o lásce a setkání dvou lidí, každý si určitě vybaví vlastní pocity a vzpomene si, o čem všem si povídal se svým protějškem při seznámení. Herci jsou skvělí a uvolnění, úplně z nich byla ta láska cítit, ode mne je to 5*

Zapomenuté světlo (1996)

Opravdový zážitek, Bolek Polívka s Veronikou Žilkovou excelují.