Godzilla II Král monster (2019)

Já nechápu, co mají všichni pořád za problem. Prostě, terordaktální monstrum ještěrka si chtěla jen na balkón zakouřit mátovou e-cigaretu. Nemusíte přeci kvůli tomu odvolávat celou světovou armádu, kde z nějakého neznámého důvodu chybí východní Evropa, a zapínat ty nejrůznější a nejmodernější fíčury, zapínat japonský klystýrní záchod, shromažďovat doživotní zásoby, dávat si na hlavu nočník, zaučovat malé děti na jejich první zestřílení teroristů a točit o tom dlouhý a nudný tyrkysový pazchnet, a míchat do toho obřího Kyborga, King Konga, Tříhlavou saň, Barbru Straisand, postelového roztoče, Čupakabru a tyvole, já nevím, třeba ještě šesti-hlavového žraloka. Jednička sice také nebyla dílo jak od Piccasa, ale dalo se na něho aspoň koukat, a nepřipadal jsem si jak po kolonoskopii. Mně to jen připomnělo nedávný Nový útok.. taky hromada nesrovnalostí a digibordelu, že bych ho mohl po ránu chroupat místo Nesquiku. Ale koho mi bylo líto, je té Godzilly, nebo Gadžily nebo Ghkázili, kurva i její krásné jméno zprstili. Ona by taky nemusela koho žrát a zabíjet, a ničit Tokijské město do luftu, kdybyste se jí prostě nevšímali, a neplteli se do jejího přirozenýho útočiště. Ona se vás bojí víc než vy, a radši se schovala a spláchla jak zdechlá ryba, do Tichého oceánu. Chudinka, z jejich ostrých hrotů a hrošího brušeného kožichu, se jen udělají prázdné plasty a polycegerový velrybí olej. Dáváme dobrý příklad těm nahoře. Stop barbarství! #SAVETHEGÁDŽILU

Sviňa (2020)

Do piče, ty kokot, ta sviňa zasvinutá mi zasviňila celú sviňárnu, ty kokot. Už ma ta zasratá korupcia a špinaví politici seriu do morku kokota. Ten jeden špiňak Fico, sa mi tu kurví s kurvou, a druhý dojebanec Filcka, sa mi tu jebe se skurvenou kurvou. Palec hore slovenčtí bratria, máte gule na to, abyste pravde otevreli oči! My trapný Česi si jen podkopem jamu, dojebem sa do Číny, Soukmenovcúm podáme rožok a sôil, poblahoželáme a deme s pretvárkou do piče, a ještě si vytrem paprču, od ryže. Kokos, už ma serú ty vyhovárky a porád dokola otrepané fráze. "To byla len kampaň, sorry ako." My sa budem mít lépe, my sa budem mýt dobre, jak Sviňa v žitě." Už aby ti dyliňákov někdo doglebal, aby dostali poriadne, zač je toho drevokocúr lokeť! Za odmenu dostanú moju Svokru a ráno raňajky, k obedu rezeň ze zemiaky, a na večeru brynzové halušky so špekom (na chrbtě).. jááj more, zasa mu tu výpli, ty kurvy z telekomu, internety! Ať jdú do riti, ty sviňe! Do piče ranker: 232, Kokot ranker: 116

Výjimeční (2019)

Mám dilema. Mám věřit místním hodnotitelům a pisálkům, nebo si příště hned vykompenzovat, že film nad 70% je průměrná korektní sračka, kterou vysral Dežo do kontejneru před čínskou reštikou. Nevím proč, ale více mi přišlo zajímavější sledovat křečka na kolečku, než totok..

U Zlaté rukavice (2019)

Ani nevíte jak tady Špritzi Hoňkovi dobře rozumím, koho by bavilo mrdat ty hnusné šlápoty, s třemi páry bradavic, ošicenou skoliózou, skleněným okem a jen jedným zubem.Můj nový hrdina není Iron Golem, ale Franz Hoňka! Já jsem se u toho nadmíru bavil, nechápu nálepku hororu. Klidně pozvěte celou rodinku se třema harantama, a užijete si to víc než Bibi Bloksberg. Mě ten slizkej kluk nemytí přišel tak milý a vtipný. Jeho kulišácký pohled a nevinný úsměv mi jen zahřálo na šulínku. Ještě k tomu je tak romantický a šarmantný.. jako sexuální pomůcku nechá použít nakouslej vídenskej bratwurst do prdele, a ještě si chutně kousne do šlichty, a potichoučku se otočí k zády postele, a ani u toho nevydá ani prd. No, takových chlapů je na světě málo! Německej Džek Rozparovač se mi zazdíval možná i trochu více, než Ted Kapuca, nebo Henry. Nejvíc mě asi rozmrdalo, když do šachty s mrtvolami pověsil voňavý papírový stromeček. Romantik.🎵 Einmal um die ganze Welt und die Taschen voller Geld 🎵 ❤

Na střeše (2019)

Jirka Pádl, či nějaký Mádl se musí ještě pár let počkat, než fakt natočí nějakou skvělou agitku, ale na začátek, pro mastného Snowboarďáka, by to asi stačilo. Když začínali začáteční titulky, a kamera stočila pohled na starého a plesnivého voliče KSČM, soupeřící se svojí ranní prostatou, z nějakého důvodu jsem mu fandil a doma křičel útočník střílí na branku, střílí, střílí nadhazuje, počkejte si, pořád střílí a skóruje! Je to tam! Češi vyhráli! Tohle se jednou zapíše do hokejových dějin! Jednou budeme vyset v muzeích! Ách, ten českej duch ve mě pořád siří jak najatej, vždycky si dokážu dělat prdel se starých lidí. No, trochu jsme odbočili z příběhu, takže každopádně, pokud někdy uvidím bambusáka na střeše, jak se pomaličku krůček po krůčku, odhodlaně zabít se z okenní římsy, určitě hned moje první věta nebude Neskákej, máš celý život před sebou! Já vím, že tvůj druh je nakaženej Kouronou, ale to není důvod se zabíjet! Stačí to jen poslat dalšímu větrovákovi a máš postaráno!, ale Tak už kurva skoč, děláš tu průvan! Krásný sledovat jak si zeschlý komouš osočuje bambusáka, a dělá mu otroka. To by nebyl přeci správný Čech, doprdele! Takže za 1.) Filmu by sice prospělo trochu větší otevřenost k postavám, a možná propracovanější story lajnu, a za 2.) Ještě nikdy jsem nebyl nasranej z konce, jak bylo u tohoto případu. Místo poklepání na bradu stařečka, jsem aspoň čekal že mu poklepe na pytel, a začne mu ho kouřit, aby se dostavil aspoň nějaký happyend, ale je mi to u prdele. Nekde sice o žádnou bombu, ale oddychovečka dobrá. Aspoň si Češi dorovnají mezinárodní vztahy, a možná ještě obchodní spolupráci, když tu ti větve dělají takový byznys s nekvalitním zbožím.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tenhle paskvil byl dlouhé léta pro mě špatným příkladem, jak by se neměl dělat s(h)itcom. Nuže, postavy. Čárlí - morální a nechutné dno. Sheenův humor může příjít vtipný těm lidem, co trpí nějakou mozkovou dysfunkcí, a nejlépe, jedine co dokážou se jen nekontrolovaně smát, a nedokázat to zstavit. Alan - prostě další vyčůranej smolař a kuřděvka, který se každou řadou jen propadává o patro níž a níž, a jeho existenční hodnota, kolísává něco mezi švábem nebo komárem (ano, narážím na to že je to lidský parazit, který jen využívá druhé, hahaha vtipné co..?). Jake - vtipnej špek, co jednou za čas vysolí dost slušný vtip, na úkor svý tuposti, a občasného prdění, jenže, jak se z něho stal taky nechutný týnedžr, jako jeho vzor strýček Čarlee, nezbývalo málo, abych ho vykopnul do odpisu. Autismus zůstal i nadále, ale opakovaný vtip není už vtipem, což tento krásný seriál, tenhle termín velmi rád akceptuje. No, a pak spoustu ženských představitelek. Doopravdy chtěl Chuck Lorre, udělat ze žen jen otravné pijavice, co chlapům pijou krev? Jedna je úchylná stalkerka, druhá je cynická, škodobilá a otylá manka, třetí je hnisavá vyrážka, která jen kazí ostatním chuť žít, a čtvrtá nepřející exmanželka, která jen těží z vaších neúspěchů a prstí si z toho svoje ego. Fakt hrůza, kde se úroveň postav dostala. Jo, a pak ten Ashton Kutcher, co vystřídal Charlieho. Taky nulová postava, ale jedinej, (slavíme úspěch!!), co mě ničím neštval a neotravoval, narozdíl od většiny skalních fandů do Sheena. Prostě, ženy tu jsou mrchy a kurvy, a chlapi nechutná, na sex myslící prasata. Teď je tu otázka, který z herců, na tom nejhůře dopadli. Z Charlieho Sheena se stal jeden z nejnáviděnějších herců v Hollywoodu, a krom nabídky uvaděče, na kolotočových soutěží o nejrychlejšího jedlíka hotdogů, či kukuřice, si asi už v žádný Četě nezahraje. A představitel Jakea? Katolická sekta mu za to uřízlo péro, a je z něho vykastrovaný hříšník. Trosky se k troskám obrací, haleluja!! EDIT: Zvednu aspoň o jednu hvězdu, protože první 4. série jsou celkem povedené, ale ten zbytek sklouzává do veřejných indických toalet. Pořád mi vadí postava Charlieho, ale na něm celý seriál stojí, but okey.

Greyhound (2020)

Když se teda někdy rozhodnete sledovat válečný film a už po 13 minutách si v hlavě řeknete: A sakra, že já jsem nevypnul troubu? Radši to pujdu zkontrolovat. No, a po těch 15 minutách, co jste zkontrolovali vyplou troubu, ale pro tu bezpečnost a pro váš duševní klid si to radši ještě dvakrát zkontrolujete. Jak se říká, bezpečnost především. Tak dobrá, trouba vypnutá, sporák vypnutý, konvice taky vypnutá, no doprdele už není co v domě vypnout, takže to nejhorší máte před sebou, koukat se na ten válečný film, kvůli kterému jste si museli předplatit Appletv+ na vaši Samsung televizi. Ty vole, odbyla půl hodina a pořád nejste ani v polovině, ale mě se zdá že odbyla už ta pěkná hodina a čtvrt. Nikdy jsem nepochopil odtok času, a už vůbec ne film Stroj času. Když tak procházím nastavení, napadá mě myšlenka, že bych film nejradši v té nejlepší minutě vypnul, přeci jenom proč si tenhle skvost pokazit tím, že na to budu koukat a udělám si zbytečné spoilery. Ještě, že jsem neriskoval, a šel se radši drbat na rozkroku, což mi přišlo zábavnější..

Nabarvené ptáče (2019)

na vydloubnuté oči jsem byl již zvyklý ze Shreka, a špatně se mi kvůli tomu fakt neudělalo. No, na podruhý už jen s rodinou! Žádný Hledá se Kapr nebo Sněhurva a sedm prcalíků!

Bloodshot (2020)

zabili Diesela, ty parchanti! Mimo toho Din Viesel a.k.a. KrvaváKulka má hodně spadeno na šrot, jelikož on sám je chodící magnet [jakože, pleška] snad mu nevysaje všechnu energii. No, a pokud jste se těšili, že Bloodshot bude další Venom nebo nějaký zaprděný čuprhrdina s elesťákem až po bradě, tak vás asi strejda Dýzl zklame, ale mutant s kovovou plazmou a robotickou paprčí, nebude asi druhý Iron Golem. Je to jen tuctový popcornový vyprošťovák pro pubescentní údy, co vás vykrmují halyvúdy. Bohužel děcka, Diesel už dávno ale dávno není cool, a už vůbec ne jeho plechový ksicht.