Maják (2019)

tady asi všem šplouchalo na maják, nevím co si víc přát. Školníka Willyho nebo Edwarda a kopulaci s mořskou pannou.. ❤️

Grilování Bruce Willise (2018) (pořad)

Já tu nejsem od toho, aby mi tu kdejaký fracek, ať už vtipně nebo sedavě u hajzlu, společně s bandou dalších rádoby celebrit, nejapně a pohrdavě přečítal vtipy jak ve čtvrté třídě, a já tímhle doufal, že uvidím tu nefalšovanou, a od všech stran slýchávánou, americkou zábavu na kabelovce. Za 1.) Vtipy na způsob "tvoje máma" je natolik tlustá, že když ráno vstává z postele, tak na druhé polokouli země, Japonsko strhává průtrž zemětřesení, nebo když si Brucova matka projde kolem televize, uteče mu rozšířená verze Kmotra s director’s cutem.. a tak dále, známé to. Za 2.) Nejsem druhej Pavlásek, a můj humor nemůže dýchatelná existence s více než dvěma kozama, pochopit.. ale i já svým neslaným a suchým komentářem můžu dát nějaký šmrc, a ne do každé věty hned jebnout nějakou sexuální a fekální narážku.. (jsem v koncích, tohle si nedokážu obhájit). No, vždy se najde jedinec s dvouciferním ikqé, co se tomuto "humoru", bude smát, a pro koho jiného se tenhle druh západní zábavy dělá? Možná jsem čekal nějaký inteligentní a trochu možná trefnější humor, než se smát tomu, že nějaké pipce smrdí vadžajna, ba že to má ráda hluboko a pěkně dohněda, nu tak pardon! Napadlo mě, jaký skvělý nápad by byl, tohle zavést i k nám do malého prochcaného rybníčku jménem Česko. Produkci by mohl dělat nikdo jiný než samotný Zdeněk Izer a roustit tam třeba toho nejodpadnějšího českého režiséra Zdeňka Trosku, nebo si dělat prdel z Haliny Pavlowský, že se nevejde do vany pro slony a na záchodě má osobního sběrače, který po ní vždycky seškrábává její hovna. Charlie Sheen měl pravdu, showbyzbys je pěkná kurva.

47 metrů (2017)

Jakožto zdejší hororový (s)expert, a chovatel zubatých otvorů, si myslím, že takový chov a starost k žralokům je nepřípustné. Podle mě, měl ten rožtomilý žlaloček, těm uječeným blondýnkám zpapkat jejich sexy prdelky. Filmečky se žralokama jsem si v poslední době dosti oblíbil. Sérii Sharknado a Několika hlavovými žraloky, i přes ten fakt že ty filmy jsou dost špatné a nikdy nemůžou dosáhnout žádné filmařské kvality, tak dokážou něldy překvapit, a náramně pobavit. Krásnou prdelku blondýnečky jsem si tak dostatečně neužil, jako bílého žraločka na kterého jsem se těšil po celou dobu, a abych fandil těm ukřičeným pipinkám, tak jsem radši chtěl aby si žralok pochutnal na šťavnatou omladinu nevytahaných kundiček. Pokud máte už dost svých blbých ex, a chcete se jich definitivně zbavit, tak jich nabulíkujte, že s partou mexických chozé a sandžejů, točíte amatérský faktor xtrachu, a ony by byly ty pravý adeptky, na získání výhry 50 dolarů a plus celý balíček jahodových kondomů zdarma. No, která mladá pipina by do toho nešla? Podle mě holky jen hledali P. Šermana, a najednou potkali sraz anonymních žroutů. Člověk je kámoš, ne žrádlo!

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Určitě je to dvakrát lepší než trapný HomoComing Out, ale pořád mi to nepřeroste k srdci. Tomča mi ke Spider-Manovi nikdy nesednul, páč by se musel pavouk přejmenovat maximálně na Spajdr-Gey, abysme náhodou neohrozili nějaké té licence. A kostým jako od Iron Golema, ti seru do písku! Taky mi tenhle poddruh pavoukovce nesedí k tomu, že je oproti svým hereckým předchůdcům, značně nevyspělej. Tenhle maník je přes dva díly stále nevyrovnaný s tou realitou, že je Spajdy, co má nějakou zodpovědnost. Proč musel být Spider-Man, vždycky středoškolský buzík? Koho by pořád zajímalo, co bude mít ve středu na obědě v kantíně, koho by zajímalo, že ho zajímá jen randění se svou (ne moc ani pěknou) spolužačkou, co se z Em Džej, vůbec nedá srovnávat. Třeba taková Emdžej z Raimiho triologie, byla bílá pěkně pohledná žena, teda, chtěl jsem tím říct že mnohdy byla oproti Tobyemu (Parkerovi) jinde, a něco chtěla do života. Zendaye může minimálně zajímat její hnědý mejkap, šopování po Palladium, a srkání veganského BubbleTea. Spajdr se projevuje jako náctiletý puboš, co ho nezajímá záchrana světa, ale spíš jeho středoškolský život. Možná chtějí filmy jen ukázat jeho propasírování si života dospělého, a jestli někdy pochopí čelit následkům, a nejen všechno posrat, a snažit se to vyžehlit trapným vystupováním. Já bych za svého ubohého názoru řekl, že mu je tahle rola hrdiny, celkem u prdele. A mít kámoše nějakého vyžranýho Jabba-Hutta, taky není výhra na koňa. Místo sušenek, bych se bál že by měl zálusk i na mně. Trip po Evropě se nezdá ani tak interesting, když víte, že scénaristi museli vybrat jen další lokalitu na příběh, která bude Toma zase jen odrazovat od svý zodpovědnosti, a spíše se bude chtít věnovat zábavě, a nechutně voblizovat EmDžej. Odvážím se-li říct, nejhorší Spajdr-Gey vůbec, a došel jsem k závěru, že na tyhle filmy se doopravdy dívají jen omezenci (kurva, teď jsem urazil značnou část populace). P.S.: A začátek pěkně přihřátej! Až mi bylo špatně od kufru, že jsem se, ve svém tlustoprdském a chlupatém těle, necítil ve svý kůži.

Vlastníci (2019)

Češi: ve filmu.. zn. uječený

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Nikdy by mi srdce nedalo, odmítnout na Václaváku barevnou šlapku, která to trochu přehnala s mejkapem, a po puse ji ještě trochu stejká sperma od minulých zákazníků. Takže, jsem se musel na tu Harley-Davidson-Kvínovou podívat. Přeci jenom v Suasájd Skvód byla prcózní, tak proč si nenamastit pérko i na podruhý? To, že DC neumí točit filmy, ví zřejmě každý. Pokud se do toho obuje pořád samej kokot a protestanská feministická kunda, tak se z toho sejde jen horší odrůda Mrdvelu. Mrdvel nevyjde bez úhony, že má strašně nudné filmy. Jen nechápu, lidi, co vám to dá, když se dobrovolně na tyhle braky podíváte. Omýlené kopání do mužských nádobíček, pičování na tyči, otravné skřeky múz, které se dost podobají velrybímu páření a natírání si na kundu duhový odstín, může koho dobrovolně bavit? Emancipované zoufalé manželky z Gothamu..

Ajťáci (2006) (seriál)

Je to nějakej Tarantinem produkovanej jihokorejskej zombie film. - Netušil jsem, že je i Jižní Korea...

Bez věcí nad věcí (2018)

Kdo by čekal, že německá komedie, kde ještě pořád cejtím Pedolfa, bude za poslední měsíc to nejlepší a nejvtipnější, na co jsem mohl v pirátském webu natrefit. Jako správný gerotorent, nebo spíš torrent (ani nevím, co ty slova znamenají), tak i já bohužel jsem otrok moderní konzumační sféry. Denodenně mám plnou lednici žrádla (nějaká klobása a plesnivej sejra), mám co nosit každý den něco jiného, a nenosit pořád ty samé hadry (triko co mám na sobě, nosím už asi tejden), a mám dostatek prachů, abych si mohl kupovat každý půl rok nejnovější model Ajphounu (mám jen místo toho starý siemens, kterému ještě k tomu nefunguje klávesa na zapnutí), a mám i dostatečně rychlej internet, abych si dokázal na 100% legálně (kecám) stáhnout film, který mi přímo do ksichtu říká, že jsem ta nejhorší osoba na světě. Píčifix. Už je asi na čase, abych si taky udělal takový rádoby "celibát" bez věcí, bez kterých byl nepřežil ani den. První den - jít do centru města, bez spoďár a kaťat a uvědomit si, že exhibicionismus je dost nahovno věc, a ne každou to tak oslní, že mi ho rovnou přeblafne u knihovny, kde potkám svojí bývalou učitelku matiky. Uuh, ta krůta mi vždycky rozjasňovala pelikána. Druhý den - vynést celou lednici, rovnou i s tím smradlavým sejrem, a nechat před popelnicí, ať si místní feťák a Majsneros pochutná, já nepotřebuji konzumní trh. Mě stačí stonek cibule, která mi zrostla na podlaze, a já si můžu hezky vychutnávat dlouhé a zimní (už pomalu letní) večery. No, a jelikož 100 dní je na mě příliš moc dní (hlavně kvůli tomu, že do té doby bych dávno skapal s nedostatkem porna), takže třetí den - Finální - když jsem ztratil veškeré své cennosti a oblečení, tak si počkám až soused půjde nasekat špalek do kamen, a já přeskočím oknem, zamknu dveře a všechno totál zeseru, pomrdkuju a pochčiju, vezmu mu zbytek žrádla a jeho starou, podpálím mu chajdu do základú, a vezmu si to dom a konečně pochopím, jaký to je mít lepší život. Soused je asi milionář či co, a ta zmije lakomá mi nechce dát ani búra na pivko, takže konečně chápu tenhle "celibát". Súsede, zkusili jste taky tuhle nekonzumní čelindž?

Pod vodou (2020)

Takhle, na dně moří se nenachází zubatá mořská kurva s tasemnicí v prdeli, ale ananas se žlutým sejrem, který lásku k vaně velice hoří!