Jolt (2021)

Linda je na první pohled prachobyčejná, ale hezká žena, co by ztěží ublížila mouše. Ale udělal jste razantní chybu, když jste si broukali, skřípali zubama, ťukali nervózně do stolu nebo obtěžkavě dýchali při šťouchání brambor? Z Barbíny se přetransformuje do zeleného Halka, a vyjebě s tebou efektivněji než zápasník Sumo, nebo polonahý opičák z Oktagonu. Nebo tě může ještě oddělat svou plastikou, ta má více gumy než lidské kůže. Vedle těch ženských imitátorek Honzech z Wiků, je tohle jen další čtvereček do pexesa jako Ava, Hanna, Lucy, Atomic Hnoje (mé bejvalky), a dalších feministických nemancipovaných žlabab, přeoperovaných vaječníků na samčí koule, (možná tak kuličky). Někdy obdivuju, jak někdo může pořád vymyslet další nový námět, který se ani tak v premise neliší. Tohle si moc hvězd neodnese, ale líbil se mi charakter Kejty. Ovládání vzteku patří do každodenních životů obyčejných lidí jako jsem já - ajťáckých asociálů. Pokud si myslíte, že vás se to netýká, zkuste si aspoň na týden vyzkoušet, co je to práce s lidma. Homosapiens jsou druh, které já jako vačnatec nikdy nepochopím, a někteří dokážou být obzvlášť otravný. Brigáda v Tescu, v našem malém zaprděném městě, sice mě po týdnu vyrazili, ale dalo mi životní sen, za kterým si budu stát, že už nikdy nechci pracovat s lidma. Po jejich všetečných otázkách, kde najdou bezlaktózové mléko, i když vedle něj stojí, mi taky někdy hodila myšlenku, na ně vrhnout čelo s jogurtama nebo použiji svoji pěst na úkon brady. Sice bych měl asi zlomenou packu, a on by zhola nic necítil, než jemné pošimrání. Proto říkám, že film není realita, ale jen film.

Benedetta (2021)

Toskánský masakr robertkovým krucifixem, aneb Všechny cesty vedou do Pekla. Jáma lvová, ohnivé jezero, hořící keř, meh, přeci stojí si jednou za čas olíznout kus chlupatý broskvičky. Já jsem směrem k tomuto filmu dost pozitivně. Bortit pravidla, náboženství, lidské zásady, sexualitu, se už těžko najde (o tom mě už přesvědčil Mladý papež), a že to stařec ve svým neuctivém věku pořád umí prokázat, co ho ještě dokáže úchylně zmastit hada. Krásně natočená, středověkem krásně políbená a zvířatkama hojna, (kdo vypustil kozy ven..). Já se přiznám, mě nikdy nebralo porno s jeptiškama. Ono, celé to "oh bože, oh bože", je už takové ošumělé, a jak má porno svou nevýhodu, člověk začne být náročný. Potom přistoupíme k tvrdějšímu zacházení, a takové BDSM, znásilnění a Sado maso, už nepřijde na škodu, a to mastné šťouchání do masa šukny, je už takový odpočinkový relax při luštění křížovky. Erotické scény byly vcelku nudné, já si třeba užíval namakaného Krista, co tak stylově řezal kokosy mozkomorům excalibrem, jak nějaký Assasin's Creed. Proč si místo Iron Golemů, a Spajdr-Geyů, nelepíte na zeď pokojíčků Drsoňe Ježíše?? Benedetta byla taky pěkně k šuku, a ta její keřovitá jeskyňka mi pěkně naježila chlupy. Možná to bude zvláštní eskorta úchylů, ale našlo by se péčko se stigmatama? Jako hřebíkem do dlaně asi nikdo dostat nechce, ale jak už vyznělo, jedině bolest tě dovede k Bohu. Klášter by mohl bejt, třeba takový hárem, a za přijetí musíš matce představené vylízat kvalitně žabinec, nebo to dělat s deseti kněžímaaa... já se zase musím rouhat, já asi v tom pekle fakt zhniju. Tak ve jménu Pátrise, k ucha svatýmu a .. tomu dalšímu, Ámen.

Host (2020)

Nemohu si pomoct, ale mě démon "natočený na found-footage" prostě nudí. Obzvlášť tenhle podžánr video-callingu. Asociace mladých holek, co se při státním Lock-Downovým syndromu, usmyslí, že z toho celého dne nic nedělání, budou strašit češtinářku Pasivníma aktivitama, a doufat, že se test na Slovní druhy přesune na další seanci. Není to atmosférické, zajimavé a už vůbec ne strašidelné. Navíc nepobírám, když by někoho navštívilo to "paranoidní cosi", že by mu šlo, zas tak o to, aby z toho něco měl "ten druhej". V mnoha urban legends, se při duchovi vypl signál a síť, a tady to nemá žádný dopad. A doprdele, fakt nesežeru, že pro zachování atmosféry, si vietnamka dá na ksicht náhubek? Běžte do řiti. (Jo, a co můžu docenit je délka, poslední dobou nestíhám se ani vysrat, a kdyby filmy měli průměrnou délku hodinu, stíhal bych to v pohodě všechno). Ale ať nejsem smrad, jedna hvězda za pár slušných infarktů.

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Jak je známo, dvojky jsou velmi zřídka tak podařené, jako jedničky. A kdo říká, že tomu tak není, tak mu nevěřte. To se stalo jen v mnoha, mnoha, mnoha a mnoha omezených případech, a důkaz toho byl Shrek. Jednička byla nuda. Jenže, Husákovy děti, no tak dobře, ještě jinak. Generační Xsáci, (to museli až nadpřirozeně přecenit), kteří v mládí vyrůstali na krvavých střílečkách, a akčních komedií, co si do scénáře mohli dovolit doslova všechno, co si umanuli, a neozvala se žádná barevná menšina, nebo punková napůl oholená nebinární dámička. Ženský se jednoduše neurazili, když jím chlap plácl po zadku, a poslal jich vařit oběd, aby měl co žrát u Knight Ridera, (nevím, co se tak v osmdesátkách v bedně nejčastějc koukalo). Dvojka je šílená a zmagořená opice, utržená ze řetězu jako Džet Lí, v zubech kousavá, sexuálně vzrušená, a uřvaná jako sekačka na dříví. Není to v ničem originální, inovativní a bez stop plastu, a silikonů, ale.. je to sranda. Gaynolds trapánek jako vždy, Samueláč z Džeksnů, jako vždy --- přísnej a hláškující dědek, co tak dokáže, tak procítěně říct svý manželce "jdi do píči", jako žádnej jinej. Kramárová a Kramář, co se pořád posílaj do prdele, a jejich pejsek, co si hopsá s gumovým míčkem. Ještě, jak to má tak brutální tempo, tak ani nechápu, jak to tak rychle uteklo. Teď abych si dělal starost, jestli se na internetu najde lechtivá fotečka Selmičky nahoře bez, nejlépe.

Rychle a zběsile 9 (2021) odpad!

Rychlích a zběsilých mám hrozně rád. Stejně tak jako Diesela, Cenu, Stathama a Walkera. Vybavuju si třeba ten díl, kde si všichni kluci, zahráli na Pleštejšn Roblox, Majnkraft a Simíky, každý měl svoje obydlí, na zahrádce Nether Portal, a na bělidle Azora, vzájemně si u toho honili ty mini čuráčky, bavili se u toho, a zkrátka, nic jim nechybělo. Jo, a nejlepší je asi dvacítka, kde kluky vyzvou do světa Need for Speed, neboli Potřebu si ho vyhonit, nakráčeli si to do Mordoru, aby zachránili týpky s Pařby ve Vegas, a pak nadjeli rychlým kolem, a závodili na Mléčný dráze s Lego Batmanem. Kurva, nejlepší díl. Pak si ve výřivce všichni otírali párky s kečupem, a Vinu narostly bradavky po celém pekáči buchet, a Walkerovi Tokio Vydriftoval prdel Stathamovi. Ale počkat, teď bych kecal, ale v životě jsem ani jeden díl neviděl celý, (krom tohto), a asi si uvědomuji, že tohle se všechno nasposled stalo v třetím díle. No, jaká smůla. Ale to nevadí, čas to nahradí. Krapítek jsem se nechal unést, ale může mi říct, někdo kdo to aktivně sleduje, prakticky od samého začátku, a nezdá se mu to, až zahrávání s nadpozemskou realitou, a matičkou přírodou? To já kurva zavolám Waltera s Gran Torinem, a uvidíme, kdo tu bude mafiján. Ale co, důležité je především Rodina. Co jsem si z toho dneska odnesl? Třeba to, že stačí jen stará škodovka, co vydrží ozónovou díru, změnu gravitace, UV záření, a nepoškozený karborátor. A kdyby si ti kokoti ve vesmíru dali místo přilby a skafandru, jen plastový sáček a respirátor, v pohodě by to přežili. Co bude příště? Za patnáct let se budou ti starci rvát s berlema na Venuši, budou závodit v jezdících golfových vozíčkách 5 m/2 dny, u nohy pytlíček s močí, a vyhořelé protézy, a vypadávají raťafáky budou lítat sem a tam? To v domově důchodců budou mít radost. Ale ne, byl to naštěstí sen, a nic z toho nebylo skutečný. Jo, už to vidím, už si představuji Vina Diesela, coby ořezávatko nebo vykrajovátko na plastelínu, jako hračku v Happy Mealu. Pleška by se dala použít i jako magnet na oslepnutí, na přímým slunci. Stlačím F9, a jdu do píči.

Rozhněvaný muž (2021)

Zvláštní. Moje první zhlédnutí dopadlo katastrofálně. Vypl jsem to po 15 minutách, a jen si pamatuju jak Statham mastí na hajzlu Angry Cocks. Klasická ritchiovka, která ale není tak klasická, jak se na pohled zdá. Já nikdy nepochválím jeho dřívější tvorbu, ale tohle je dost veliké překvapení, aspoň na Silvestra. No nic, už nás jen čeká v Televizních novinách Ray Kontajner, a Lucie Zborhovná, aby nám při silvestrovských novinách sesumírali nejlepší nepovedené klapky v Ulici, a Růžové ordinaci, kdo dostal flákanec za poslední rok parlamentu, a samozřejmě, vtipné zvířatko na konci. Bez dalších slov, pusťte si to, a film s velkými kvality se pozná tak, že se ani nesnažím pindat na něho můj podřadnej a primitivní humor. Belisimoooo....!!!!!

Red Notice (2021)

Jak se do píči volá, z prdele se ozývá. Nebo taky vysírá dostatečně dost sraček. Taková nezáživná, odsypávající, rychlá, dobrodružná akčňárna, co nepřinese vůbec nic novýho, a kde hlavní aktéři, hrají sebe sama. Skála svalnatého dobrodruha, co si zuby čistí opičími výkaly, a koupe se v anakondí krvy. Ale je svým způsobem, vždy hodný. Reynolds, asi stačí říct jen debila, tu odlehčenou část Skály, co na vše, odpoví vtipem a dvojsmyslem. Mně to ale z největši části mrzí. Doby kdy se točili Pravdivé lži, Indiany a Dannyho parťáky se jen musí dále a dále recyklovat, pro líné prdele scénaristů a znuděné režiséry, které si teď všechny sbírá Kurvfix, a já nechci vůbec vědět, co stane když se zapíše i Tarantule. Doufám, že si Vy, korporátní svině, pěkně naplníte polštáře prašulema, a pohodince si hovět do postýlky, a spokojeně u toho usínat, že děláte prospěšnou věc. Ale co, ať si každý sleduje, co ho baví, ale ty Gaynoldsi, ty už se neopovažuj něco šprechtit slovanštinou, jen nám děláš ostudu! Moje hypotéza, ale nebylo to třetí zlaté vejce, bráno jako metafora pro plešku The Rocka? To je kurva velké překvapení, že jsem vytáhl něco konkrétního z filmu, co?

Cesta za smířením (2021)

vztahová terapie se nejlépe podává ve dvou, a chutná nejlíp zastudena, se špetkou Tarantinoidy, s plným žaludkem, manželskými etudy, s děckem na cestě, prostatou a se zdechlým močákem ve štěrbinách. Jak se už dlouho říká, hory růže přináší. Snímek raketově zvýšil zájem o rodinný pobyt ve Tatrách, [žádný hrbolek na zádech, nazýváném Krkokdože..?]..