Krvavá laguna (2007)

Tak tenhle horor je jeden z těch povedených a zároveň velice komorným. Celé se to odehrává někde v Austrálie na řece trojice přátel si jede za rybařit a mají sebou průvodce,jenže toho vzápětí sežere krokodýl a zbylá trojice je nucena hledat úkryt na stromě. Postupně se pokoušejí dostat ke člunu jenže to zanedlouho odskáče další z nich . Až jim nezbyde nic jiného než se s krokoušem vypořádat což není zrovna lehké ,ale boj o život si žádá své. Slušná atmosféra,prý podle skutečné události což je poměrně uvěřitelné,ale kdo ví....

Černé ovce (2006)

No člověk se nestačí divit s čím tvůrci přijdou příště. Po vraždících hadech ,pavoucích ,žralocích ,chobotnicích ,krysách ,slimácích ,psech ,ptácích až po vraždící tele ,které vyleze z jinýho telete a jiný havěti. Přichází na scénu vraždící ovce. No docela jsem nevěřícně koukal co že je zase tohle. Jenže naštěstí to tvůrci podali hodně s nadhledem a humornou formou,tak výsledek je velice pěkný a i někdy vtipný. Dva bráchové z nich ten mladší má depku z ovcí jelikož mu starší brácha jako dítě zabije jeho ovci a v její kůži ho straší. Velice jsem se pobavil ,když jeden pomocník na farmě je pokousám a začíná se měnit na ovci sundá si botu a má kopítko a povídá zajdu si k doktorovi dát tetanovku. Ps.ovce jsou tak mírumilovná stvoření. Co to bude příště? Vraždící slepice?

Šepot (2007)

Tak tohle mě docela dostalo ,velice jsem přemýšlel co se z toho vyklube. Únos dítěte se nevyplácí,kord když dítě má nadpřirozené schopnosti a ví co jsi kdy dělal a i kdy umřeš. Vše tě našeptává či si to různě kreslí a ještě je schopný pohybovat s předměty na dálku. Velice působivé. Skupina únosců jeden po druhém umírají a jen chlapec se dobře baví. ps-Spoiler- Když se pak dozvíme že celý únos naplánovala jeho adoptivní máma dostává to docela šokující zvrat. ,kdy se zdá že nad chlapcem nemá nikdo šanci ,ale nikdy neříkej nikdy .... Jo našeptávat se nevyplácí.

Maniac Cop (1988)

Slušný horor začátek dnes již jedné z legendárních serií. Vrah v podobě uniformovaného policisty chodí a vraždí ve městě jenže ho nejde jen tak zabít. Ale je to je to sice béčko ,ale má to akci a spád. Pohodová vyvraždovačka.

Řezník (2006)

Tohle se nedá ani hodnotit. Zfetovaný horor jsem ještě neviděl je vidět ,že tvůrci se nezastaví před ničím. Vraždíci Regan co to jako mělo být? Začátek ,kdy aktivistí brání v těžbě dřeva a dělník je jde odehnat tak se mezi nima strhne bitka dělníka zatknou a jeho malý syn co je přítomen vezme motorovku a toho akivistu rozřeže. Velice ujetě to začíná. Pak skupina hipisáků míří na festival někde v lesích ,kupodivu jich je 6 nikoliv 5 jak je poslední dobou zvykem. A pak je začne a nejenom je masakrovat prezident Regan sekerou. Dotoho mraky zhulených a jinak zfetovaných lidí a řada nesmyslných momentů někdy vtipných třeba hláška "když se třese dodávka ,nedívej se na ptáka" Jenže výsledek celého filmu je velice nudný a nezáživný.

Zatopené osudy (2008) (seriál)

Zajímavý dokumnet o vesnicíh co zanikly díky vzniku přehrad. Najednu stranu je to smutné ,ale zase položme si otázku co je důležitější několik vesnic a nebo voda? Odpověd je jasná. Přesto z toho na člověka dýchne minulost né zase až tak letitá. Prostě doba si žádá své.

To byl ... (2007) (pořad)

Vzpomínkový pořad na tv pořady ,kdy ještě tv zábava byla zábavná a né jen nabubřelá estráda a v soutěžích šlo spíš o pobavení a nákou drobnější výhru (až na videostop kdy za komančů vyhrát video či barevnou tv byla něco) než o x milionů. Nejradši z těch pořadů mám Videostop ,Kufr,Šanci jo jaká škoda ,že tyhle pořady se už netočí........

ABCD ekologie aneb Životabudič (2001) (seriál)

Taková blbost spíš pro děti ,ale i já se na to někdy rád podíval ,jak chránit životní prostředí podané vtipnou formou hlavních protagonistů.

Cestománie (1999) (seriál)

cestopisný dokumenty já rád, ještě je to okořeněno vtipným a poučným komentářem Vladyka a Štěpánové. Apoň se člověk podívá po světě a nic ho to nestojí.

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Velice zajímavý snímek o sportovci ,kterému se nedaří. Dodnes si pomatuju píseň Ladislava Křížka.