Kdo hledá zlaté dno (1974)

At říkáte co chcete mě se to líbí. Je to pohodový snímek o stavbě přehrady hlavně teda o lidech co se na tom podílí. Jako drama mě to rozhodně nepřijde nic dramatického se tam neděje. Dalo by se říct je to příběh mladíka J .Hrušínský ,který se vrátí z vojny ke své snoubence a snaží si najít poctivou práci kde si vydělá na byt. V tv kouká na dokument o stavbě přehrady a rozhodne se tam ject. Každý víkend se vrací ke své (opravdu krásné) holce. A díky ní ho v práci sesadí a díky své zodpovědnosti nakonec i o holku přijde. V práci se za něj kolegové přimluví a dostane se na lepší práci. Tak že taková pohodovka ač je to točený z donucení i tak dokázal Menzel s pomocí Svěráka udělat maximum.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Co k tomu víc dodávat , prostě klasika. Která zlidověla. Geniální hlášky a vtipy. L . Sobota ve své životní postavě..

Mladý Sherlock Holmes (1985)

Na tom jsem byl kdysi dávno v kině a poměrně se mě to zamlouvalo. Na tu dobu moc pěkný efekty. Dobrý scénář.

Jáma (2003)

Hodně sugestivní drama. Zanechalo to ve mě docela silný dojem. Hlavně , když si domyslíte ,že tohle je naprosto možný a nejspíš se to i dějě. Velmi zdařilá je kamera!

Populace 436 (2006)

Krásná psychárna bez krve. Tenhle typ filmů mám rád. Máme festival.....:) Spoiler přesto si nemůžu pomoct ,ale několik věcí mě tam nepasovalo. A to proč Steva nenapadlo se zeptat hned na záčátku na co mají šerifa a dva policisty ,když tvrdí že tam je zločinost nula. A další na konci mě neseděl ten počet obyvatel Stev a Amanda ujeli tak že jich bylo 434 do toho zastřelil policajta partáka ,tak že 433, narodí se dvojčata 435 a přijíždí Frank kamarád Steva tak 436 a oni mají slavnost? Ty počty mě tam prostě nesedí.

Dallas (1978) (seriál)

To je vzpomínka na dětství a dospívání. V dnešní době je až k neuvěření ,že se na to tenkrát dívalo 3 miliony diváků. Ale mě to tenkrát bralo ,při tom počtu dílů to nenudilo a pořád bylo spousta zvratů , kdepak náká dnešní telenovela.

Čarodějky (1998) (seriál)

To hodnocení je za Alyssu Milano ,jinak není to až tak zlý, docela se to ,když se člověk nudí nechá.

King Kong (2005)

Dlouho jsem se odhodlával si to pustit ,prostě téma King Kong mě docela odrazovalo. Ale musím říct ,že jsem byl příjemně překvapen. Zasadit do příběhu dinosaury a jinou pradávnou havět byl dobrý tah. Dnešní efekty jsou užasný co vše je schopen počítač vytvořit. 3 hod film mám rád ,když nenudí tady to nehrozilo. Jediná výtka byla posledních 45 minut po převezení opičáka do NY ,to už trochu pokulhávalo ,ale pořád to šlo. Měli to radši nechat vše na ostrově , ale to je to jediné co mě trochu vadilo jinak jsem plně spokojený.

King Kong (1976)

Na tu dobu to bylo pěkný. Dnes už to působí až moc úsměvně ,ale na nedělní odpoledne je to dobrý.