Až do smrti (2007)

Stephen Rea s Van Dammem v jednou filmu tak na to jsem byl zvědvej a nedopadlo to tak hrozně, na Van Damma po dlouhý době solidní výkon.

Cizinec (2003)

Další chujovina se Seagalem.

G. I. Joe (2009)

Docela jsem se bavil, ale při tom mega rozpočtu bych čekal víc, některé triky byly hrozný, ale nejvíc mě točil hláškující Wayans ala Jar Jar Binks.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Kam zmizelo těch 100 mega a kde je "R" přístupnost? Za takový prachy bych od T. Scotta s "R" přístupností čekal mnohem větší akci a massacre. Překvapil mě Travolta, to Washington bohužel kvůli scénáři toho moc předvést nemohl. Škoda že jsem neviděl originál Pelham 123 s Matthauem, nikde není k sehnání.

Hrdina (2002)

Škoda jen té skryté propagandy velké strany. Jinak dokonalé dílo a to zejména hudba, choreografie soubojů, kamera a barevné pojetí.

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

One man show Vincenta Cassela. Francouci pořád umí natočit pořádnou retrogangsterku, opradvu perfektní reálie. Po druhé viděny oba díly najednou a to teprv byly 4 hodinové orgie se skvěle zvládnutou kamerou, scénářem a hereckými výkony.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Král Šumavy (1959)

Bez ty komančský propagandy by to bylo lepší.

Studený bufet (1979)

Jeden z nejabsurdnějších filmů co jsem kdy viděl, ale skěle jsem se bavil.