Avatar (2009)

Film nemá chybu, po vizuální stráce je to něco nevídaného. Naprosto mě uchvátily sebemenší detaily fauny a flóry Pandory. Nevím co tu mají někteří proti příběhu, jaký akční film má velký příběh? I Sedm statečných a podobné filmy (ochrana slabých před silnými) nemá kdoví jaký příběh. Jde ale o to, jak to je natočeno - vizuální stránka, kamera, hudba, herecké výkony apod. Avatar je dobrodružství a ne intelektuální film, který má pobavit a to podle mně splnil na min 150 %. A to i moje žena, která sci-fi a akční filmy vůbec nemusí, byla velice spokojena s tím co viděla a jak strávila téměř tři hodiny svého času.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Sitcomy mi nikdy neprilostly k srdci. Ale v posledni dobe se roztrhl pytel s kvalitnimi kousky. Po How I Met Your Mother a My Name Is Earl je tu dalsi pecka. Jen me prekvapuje, ze se to libi i Amikum

Gamer (2009)

Od dua Butler a C. Hall jsem čekal víc, ale jejich chyba to nebyla. Neveldine s Taylorem nepřekročili svůj stín.

Death Race 2000 (1975)

Docela šílený filmek, viděl jsem to až po remaku s Jasonom Stathamem. Já se u toho docela bavil, zejména Stalloneho záporná role se špatným koncem.

Na doživotí (2007) (seriál)

Zatím po první serii. Tak i po druhé zůstává hodnocení stejné. Damiana Lewise mám rád od Band of Brothers. Pro mně to byl příjemný kriminální seriál, který měl zajímavé a vtipné epizody a zajímavým koncem každého dílu, který poodhaloval jednotlivé díly skládačky hlavní dějové linie.

Pařba ve Vegas (2009)

Tak to byl opravdu NÁŘEZ!!! Po dlouhý době komedie, kdy jsem se bavil nonstop. Štando jsem měl dobrý, ale proti tomuhle to byl jen slabej odvar. Po této komedii jsem kocovinu neměl, jen bolavou bránici. Ještě že nemám šváru jako je Alan :-)

Kull dobyvatel (1997)

Jedním slovem hrozná chujovina. To i Red Sonja je proti tomu super film a Conan vrcholné filmové dílo a i televizní Hercules či Xena jsou o úroveň víš.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tak to byl nářez jak má být. Taky jsem si z pln plic zařval THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAA!!!! Mám i oroginální komiks a musím uznat, že to Snyder zvádl sqěle, je to opravdu vizuální mág. Kamera, vizuální stránka, hudba, vše je super. Gerard Butler je ve své životní formě a roli.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Nejsem zrovna velkej fanda MJ, ale ve filmu je vidět, že to byl velkej umělec a je ho škoda. Koncerty by byly velkej comeback. Na filmu je vidět, že s tím počítali spíše jako bonus na koncertní DVD, ale stejně to stojí za to zhlédnout.