Star Trek (2009)

J.J. Abrams mě mile překvapil svižným, vtipným filmem se zápletkou, která dovoluje se vydat trochu jiným směrem, něž původní série. Také herci byli vybráni skvěle. Restert série se povedl. Jen tak dál, už se těším na další díl.

Muži v říji (2009)

Sedláček po Pravidlech lži potvrdil své kvality. Pro mně konečně letos český film, který mě rozesmál. O myslivcích a politicích si myslím své a tento film potvrdil. Pár mých kámošů myslivců se v tom vidělo a taky se bavili, politiky za kámoše nemám a vůbec mi to nevadí.

Pravidla lži (2006)

Taková malá česká Lynchovina. Byl jsem mile překvapen, zvlášť když se jedná o debut. Další plus pro mně je, že se to natáčelo u mýho kámoše.

Přešlapy (2009) (seriál)

Dát tomu odpad mi připadá dost trapný, zvlášť po první epizodě Jsem ve věku postav a mám známé či kamarády, kteří by postavám vypadli z oka (např. téma chůvi pro děti). Mladej studentík nemůže vědět, jaký to je snažit se o dítě či ho potom vychovávat. Zatím jsem byl mile překvapen. Ohodnotím později.

Zrádce (2008)

Velice se to podobá seriálu Sleeper Cell. Někdo si tu stěžuje na komornost filmu, ale to se mi na tom líbilo, žádné přehnané akční scény jako v každém druhém filmu o teroristech, ale především herecky koncert Dona Cheadlea.

Arsen Lupin - zloděj gentleman (2004)

Na můj vkus dlouhé a velmi překombinované a bez pořádného konce, jako by chtěli natočit druhý díl, který snad nebude.

Old Surehand (1965)

Ať si kdo chce, co chce říká, Vinnetou je prostě Vinnetou, ale bez "Oldy Šetrnejch" to není ono.

Petrolejový princ (1965)

Mezi supy (1964)

Vinnetou - Rudý gentleman (1964)

Ať si kdo chce, co chce říká, Vinnetou je prostě Vinnetou a mně se to pořád líbí.