Kothy

Kothy

Honza Kotrle

okres Vsetín
Seriálový maniak a blázen do komixů.

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79
    • 20.9.2017  17:35
    Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

Tak tohle fakt nemusím. Prostě britská televizní detektivní ujeťárna...

• 18.9.2017  22:32
    Valiant (2005)

Poměrně průměrný vojensko/holubí animák. Moc nevím, co víc dodat. Pár fórů tam je...

• 16.9.2017  16:48

Docela zajímavý kraťas k novému Blade Runnerovi. Vetší část je nuda, ale závěrečná akce stojí za to. Dave Bautista je prostě bedna.

• 13.9.2017  21:32

Zajímavá parodie Star Treku od Setha MacFarlanea. Kupodivu ani humor není moc přepálený. Děj se odehrává v roce 2419. Kapitán Mercer je po pauze pověřen velením lodi Orville. Musí se seznámit s novou posádkou. Po menší potyčce se svojí ex se nálada uklidní a posádka začne fungovat. Zatím je dost předvídatelné, ale uvidíme. Občas tam jsou povedené fóry. "Moclanďané močí pouze jedou ročně." :D

• 12.9.2017  23:51
    Profesionálové (TV seriál) (1977)

Kdo by neznal tuhle britskou 70kovou televizní klasiku Bodiem a Doylem?

• 10.9.2017  23:57

Zatím nevím, co na to říct. Mám z toho dost smíšené pocity. Třeba se to ještě rozjede. Celé je to dost zvlášíín. Líbí se mi aspoň to, že do seriálu zahrnuli americké prezidentské volby. Jinak to vypadá dost uhozeně. Uvidíme... "Už jsi někdy viděl vraždu?"

• 10.9.2017  16:20
    American Horror Story (TV seriál) (2011)

Skvělý americká hororový seriál s vynikajícím obsazením od Rryana Murphyho Každá série má jiný děj a mělo by jich být celkem 9. Jsou taky vzájemně propojené, tedy sudé spolu a liché spolu. Odehrávají se v různých časových obdobích a místech. Herci se většinou opakují. Roanoke mě moc nepřesvědčil, tak uvidím, jaký bude Cult... "Kde je Flora?!"

• 6.9.2017  20:48
    The Jim Jefferies Show (TV pořad) (2017)

Vtipný komediální pořad s tímto drzým moderátorem. Má fakt zajimavé nápady. "Taylor Swift for president!" :D

• 27.8.2017  18:35

Bohužel se nejedná o nic převratného. Člověk ale zavzpomíná na časy, kdy tenhle seriál jako děcko žral. Hlavní problém je v příběhu, moc dlouho se čeká na akci. Je sice zajímavé vidět origin Strážců, ale chtělo by to i něco víc. Jinak závěrečná scéna je super, ale to nestačí. Samotná parta je dost diverzní. Najdeme tu černého autistu nebo lesbu. Potenciál tu byl, ale prostěl to nevyšlo. Film ani neobsahuje moc hvězd kromě Elizabeth Banks a Bryana Cranstona. "Sorry Bumblebee."

• 25.8.2017  00:56

Nakonec docela zklamání, přesto že očekávání nebyla veliká. Předlohu jsem neviděl, ale věřím, že se tohle od ní dost liší. Vizuál super, akce ujde, ale ten příběh nějak kolísá. Kromě úžasné Scarlett Johansson filmu možná ubírá i absence slavnějších jmen. Celkově je ve filmu až moc bílých. Tak už to teď chodí. Asi nemá cenu moc rozebírat děj, protože není moc zajímavý. Snad jen to, že film nenabízí slibovaný rozpor mezi duší a technologií, případně samotné uvědomění si duše. Snad se příště filmaři takový klopýtnutím vyhnou. Co taky čekat od Ruperta Sanderse. "Budu navždy ve tvé mysli. "

• 24.8.2017  20:36
    John Wick 2 (2017)

John Wick se po třech letech opět vrací na scénu. Pořád nemá konkurenci a zabije každého, kdo se mu postaví do cesty. Těchhle akčních filmů už se dnes moc netočí. Děj navazuje na události minulého dílu. John dokončil svou pomstu a chce se svou prací navždy seknout. Slet událostí ho ale vrací zpět do hry a vydává se do Říma. Pak už následuje jen návrat domů a závěrečná akce. Příběh je o něco propracovanější než minule a akční scény taky. Je tu i líp ukázáno, jak funguje podzemní svět zabijáků. Vrací se staré postavy a objevují se i nové. Třeba Laurence Fishburne tu má jen malou roli. Škoda, že Ruby Rose nedostala víc prostoru. Konec je trochu otevřený, takže je prostor pro další díl. Docela mě tu zaujala práce s kamerou. Uvidíme, kam nás děj zavede příště. Pokud nějaké bude... "Jdu na degustaci." :D

• 24.8.2017  20:26
    Maverick (1994)

Zajímavý film z westernového prostředí s Melem Gibsonem a Jodie Foster o pokrovém turnaji.

• 21.8.2017  16:13
    Znovu u Spejbla a Hurvínka (TV seriál) (1974)

Hurvínkova klasika, prostě staré dobré díly, které máme všichni rádi. :)

• 20.8.2017  14:57
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Konečně k nám dorazila týmovka Defenders. Netflix pro ni už dva roky postupně připravoval půdu. Rozjezd je pomalejší, ale po pár dílech se to rozjede. Naše oblíbené postavy jsou konečně pohromadě a mohou se společně postavit Ruce. Hlavní záporačku tu představuje Sigourney Weaver. Děj navazuje tam, kde minulé seriály skončily. Konečně se dozvídáme, o co vlastně Ruce jde. Od chvíle, kdy se všechny postavy potkají už to jen graduje. Akce je dost povedená a sní i bojové scény. Naši hrdinové musí překonat vzájemnou nevraživost a nedůvěru a táhnout společně za jeden provaz. Postupně se do děje zapojují o vedlejší postavy. Velkou roli zde hraje i Elektra. Ne všichni bohužel dostanou dostatečný prostor. Seriál má sice jen 8 dílů, ale to bohatě stačí. Uvidíme, co si pro nás Netflix připraví příště. "On jede na lithiu?" :D

• 3.8.2017  18:52

No je to docela masakr. Nevím co víc, jestli děj nebo ty herecké výkony. Gotťák do zabíjí: "Pánbůh vám to zaplať." :D.

• 3.8.2017  18:49
    Austin a Ally (TV seriál) (2011)

Něco jako S Club 7 pro děti. Není to nic zázračného. Některým to asi stačí...

• 1.8.2017  00:11
    Baby Driver (2017)

Edgar Wright se po dlouhé době vrací do první ligy. Už jsem tomu ani moc nevěřil. Film by se dal rozdělit na dvě části. Ta první je sice bližší realitě, ale je dost předvídatelná. Ta druhá už se nedrží tolik při zemi a je to prostě jízda. Celkově beru nápad sestříhat film podle hudby jako dost originální. Tohle tu ještě nebylo. akční scény jsou opravdu dokonalé, v závěru až přepálené. To samé platí i o automobilových honičkách. Ve filmu skvěle funguje i humor. Dost dělají i postavy. Kevin Spacey a Jamie Foxx jsou skvělí. Nemůžu samozřejmě zapomenout na Ansela Elgorta jako Babyho. Konec nebudu prozrazovat, ale ten si asi každý domyslí. Je to trochu pohádka, ale zatraceně dobrá. Možná by bylo zajímavé udělat někdy pokračování. "Retardovaný znamená pomalý. Řekl jsem snad, že je pomalý?" :D Recenze

• 24.7.2017  00:19
    Dunkerk (2017)

Obrovské zklamání pro mě. Tohle bych od Christophera Nolana opravdu neočekával. Asi mu víc sedí mysteriózní témata. Kde jen začít. Film je sám o sobě natočen dobře. Problém je ale v ději, který je dost nezajímavý. Samotné pojetí války je dost originální. Dalším kamenem úrazu jsou postavy. Nemáme příliš možnost je poznat, a proto je nám jejich osud dost lhostejný. Netvrdím, že by herecké výkony byly špatné, ale prostě mi byla většina postav nesympatická. Samotný Tom Hardy to z kokpitu nezachrání. Rozdělení filmu do třech časových linií je rozhodně zajímavé. I když to může místy působit matoucím dojmem. Letecké bitvy mě příliš nezaujaly. Filmu dost pomáhá úžasná Zimmerova hudba, tak jako jsme zvyklí v každé nolanovce. Dalším problémem filmu je akce, opět je jí hrozně málo. Taky jsem čekal, že se ve filmu objeví víc Němců. určitě se ale jedná o dost odvážný kousek. Co víc dodat, snad příště zvolit lepší téma... "Kámo, je mrtvý." Recenze

• 18.7.2017  17:21
    Czech Casting (TV pořad) (2011)

Klasický český casting, obdoba toho amerického. Asi nemá cenu to dál rozebírat. Většina lidí to stejně zná...

• 18.7.2017  01:06
    Zygote (2017)

Docela slušný kraťas s poměrně dobrou atmosférou. Jedná se o další snímek od Neilla Blomkampa z projektu studia Oats. Dakota Fanning pobíhá po stanici na zasněženém asteroidu. Utíká před děsivou obludou. Trochu mi to připomnělo film Věc.

• 18.7.2017  00:06

Opice jsou zase zpět. Potřetí sek nám vrací film z nové ságy. Opět je pod vedením Matta Reevese. Celá série se uzavírá a další si dokážu představit jen s velkým časovým odstupem. Děj se posouvá o dva roky a válka mezi lidmi a opicemi stále trvá. Opice se chtějí usmířit, ale lidé ne. Woody Harrelson je jako Plukovník dost nekompromisní. ve filmu opět skvěle fungují emoce. Opice už hrají opravdu hlavní roli. Je zde vysvětlen další důvod úpadku lidstva .Některé opice bojují i na straně lidí. Samotný koncentrák pro opice je hodně drsný. Taky se ukazuje, že chytré opice jsou nejen ze San Francisca. Tempo je dost pomalé a konec je trochu uspěchaný. Akce tu moc není. Efekty jsou ale opět výborné. Uvidíme, jestli se k nám opice ještě vrátí. "Apes together strong." Recenze

• 16.7.2017  23:41
    Fast and Loose (TV pořad) (2011)

Kvalitní improvizační britský pořad. Dobré jsou například pantomimické písně.

• 10.7.2017  01:28

Že by konečně Spider-Man, který odpovídá předloze? Podle mě ano. Ani to z něj ale nedělá tom SM film. Má zas jiné neduhy. Přece jen to na mě působí až příliš hezky. Každopádně postava samotného Petera je mi tu nejsympatičtější. Snímek zapadá do MCU, kde se Spidey představil už loni v Civil War. Pomáhá mu i přítomnost Tonyho Starka a Happy Hogana. Samotný zaporák v podání Michaela Keatona je velmi originální. Přesto jeho chování místy moc nedává smysl. Nečekejte MJ, Peter tentokrát jede po Liz. Zvláštní prostor si zaslouží jeho oblek, který je neskutečně vychytaný. Celý děj dost navazuje na události prvních Avengers a Civil War. Akce tu moc není, zato humor funguje skvěle. Samotná závěrečná bitka je trochu slabší. Nemůže samozřejmě chybět ani Stan Lee. Dokonce i Pepper Pots se objeví v jedné scéně. Celkově si teda myslím, že bylo obsazení Toma Hollanda do titulní role dobrý nápad. "Já jsem chlap!" :D Recenze

• 3.7.2017  14:41
    25. hodina (2002)

Neskutečně nudný film s Edwardem Nortonem od Spikea Lee. O čem že to sakra bylo?

• 25.6.2017  23:24
    Lajna - Únos (E01) (epizoda) (2017)

Je tu nový Vyšehrad z hokejového prostředí. Úvod je vážně dobrý, i herecké obsazení. Nechybí ani fóry. Uvidíme, co další díly. Zatím jsem spokojený. "To buzerantství z něj vymlátíš!" :D

• 24.6.2017  16:40

Tento film má být poctou 70kovým gore hororům. Jeho délka tomu ale neodpovídá. Opravdu se to táhne. Atmosféra je ale místy dobrá. Ani bych neřekl, že to dělal Gore Verbinski, je to dost komorní na jeho poměry. Celé to táhne Dane DeHaan jako pacient této pochybné léčebny. Postupně odhaluje jejich nekalé praktiky a snaží se odtamtud dostat. Děj je místy předvídatelný, ale je tam pár zajímavých zvratů. Rozhodně to ale mohlo být kratší. "Baron si vzal vlastní sestru."

• 21.6.2017  00:22
    Rakka (2017)

Docela drsná vize postapokalyptické budoucnosti po invazi mimozemšťanů od Neilla Blomkampa. Měla by to být součást dlouhodobějšího projektu od studia Oats. S těmihle mimozemšťany není žádná sranda. Lidský odpor vede neohrožená Sigourney Weaver. Snad budou příští díly stejně dobré. "Uřízněte mu hlavu!"

• 20.6.2017  23:32
    Kruhy (2017)

Opět žádná sláva, ale není to tak špatné, jak by hodnocení napovídalo. Pořád mi to přišlo lepší než 2. Dost se tu vysvětluje původ Samary. Objevují se i nové vize. Nakonec to skončí v jejím rodném městě. Ta parta maniaků, co ji studuje na výšce je taky zajímavá. Zvláštní roli tu má Johnny Galecki jako profesor. Dost drsný je taky slepý kněz. Připomnělo mi to smrt ve tmě. Možná bude i další díl. "Ten nápis na ruce je braillovým písmem."

• 20.6.2017  19:28

Nakonec se žádný zázrak nekoná. Je to sice lepší než 2, ale ne o moc. Celkově děj moc nedává smysl. Xander je zpátky a s ním nová parta i záporačka. Objevuje se zde hodně další xXx agentů. Moc nemá cenu vysvětlovat, satelity padají atd. Postavy mění strany, no prostě je toho moc. Série rychle a zběsile proti tomuhle dává ještě dost smysl. Z nových herců zmíním třeba Donnieho Yena nebo Ruby Rose. I Ice Cube si pro sebe kousek urval. "Granát? To jsme v Rusku?" :D

• 16.6.2017  19:39

Zřejmě poslední díl této nekonečné série je tu. Konečně to všechno začalo dávat smysl. Kromě starých herců se zde objevuje i pár staronových, jako třeba Ali Larter nebo Ruby Rose. Milla Jovovich to konečně dotáhla do konce a nakopala Umbrelle prdel. Jinak je to prostě akční výplach jako minulé díly. "Jsi klon"?

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79