Kothy

Kothy

Honza Kotrle

okres Vsetín
Seriálový maniak a blázen do komixů.

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79
    • 19.10.2017  22:39
    Nova Duel (TV pořad) (2017)

Docela slušná komedie. Babiš prostě jede. Rey to bohužel moc nedává... :D

• 16.10.2017  18:23
    Jonathan Ross Show, The (TV pořad) (2011)

Vtipná show britského komika vysílaná pravidelně na ITV.

• 15.10.2017  00:59

Po zhlédnutí Matrixu AB jsem byl mírně zaražen, teď jsem ale přímo vyděšen. Za ty dva roky se situace ještě víc vyhrotila. Babiš dělá čím dál větší bordel a lidi mu to bohužel žerou. Opravdu nemám slov. Nemáme daleko k návratu do minulého režimu. Nedělám si už ani iluze, že se po volbách něco změní, lidi jsou prostě blbí... "Přísahám na život svých dětí a vnoučat, že nebudu ovlivňovat svá média."

• 11.10.2017  16:39
    Čtyři lvi (2010)

Hodně dobrá britská komedie o radikálních muslimech. Střílí si z nich opravdu neskutečně. Celou dobu nemotorně připravují útok, který nakonec nevyjde úplně podle jejich plánu. Je to spousta skvělých hlášek a obsazení je taky dobré. Například část ve výcvikovém táboře je super. Asi bych tento film muslimům nedoporučil. "Cíl je medový méďa." :D

• 8.10.2017  23:36

Denis Villeneuve nám opět předvedl, že je mistr svého řemesla. Z 1. Blade Runnera jsem byl celkem zklamaný, takže mě překvapil. Děj se posouvá 30 let do temné budoucnosti. Svět se musel dát do kupy po velkém výpadku a opět používá replikanty. Tentokrát jsou poslušní a loví staré replikanty. Je těžké něco napsat, aby člověk neprozradil děj. Snad jen, že to je pro mě první pořádná role pro Ryana Goslinga a že Harrison Ford se pořád drží. Určitě stojí za to si pustit kraťasy, které film dokreslují. Je odpovězeno spoustu otázek a nejasností z 1. filmu. Je tu i náběh na pokračování. Je tam ale pár děr. Nabízí se i další spousta otázek. Vizuálně je film také bravurně zvládnutý. Hudba od Hanse Zimmera je skvělá jako vždy. "Nikdy jsi neviděl zázrak." Recenze

• 8.10.2017  19:09

Dost slušný kraťas s Jaredem Leto. Skvěle nás svou atmosférou navnadí na film. Budu se těšit. :)

• 4.10.2017  22:32
    The Gifted - eXposed (E01) (epizoda) (2017)

Je tu nový komixový seriál ze stáje X-Menů. Režie se ujal sám otec této ságy, Bryan Singer. Děj se odehrává ve světě, kde X-Meni zmizeli mutanti se stali lovnou zvěří. Přežívají jen díky své podzemní síti. Ve chvíli, kdy jedna z rodin zjistí, že jejich děti jsou také mutanti začíná zběsilý útěk. Zatím se mi to líbí. Uvidíme, co bude dál. Zaujalo mě i použití Sentinelů. Nemůže chybět ani Stan Lee. :D "To byla jeho oblíbená hračka."

• 3.10.2017  16:18
    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)

Klasický pořad TV Nova pro kutily a zahrádkáře. Nejde vůbec o nic zázračného...

• 3.10.2017  00:38

Moc nerozumím tomu, co se na tom místním uživatelům nelíbí. Není to žádná pecka, ale špatné to taky vyloženě není. Asi záleží, co kdo čekal od traileru. Obsazení moc hvězdné není kromě Iwana Rheona. Je to další seriál od Marvelu, ale není součástí MCU. Jsme svědky klasického boje o moc, akorát zde v komixovém světe v královské rodině. Ta žije na Měsíci a Zemi jen vzdáleně pozoruje. To se ale nelíbí všem, což přivádí prostor pro vzpouru. Jenom by tam mohlo být víc akce. Uvidíme, co bude příště. Ještě bych zmínil zajímavý hudební doprovod. :) "Jsi jenom člověk!"

• 2.10.2017  21:38
    Podraz (1973)

Zajímavý starý kousek, který vypráví o jednom velkém podvodu ohledně koňských dostihů.

• 2.10.2017  18:32
    Take me out (TV pořad) (2017)

Tak tohle je moc. Je to sice sranda, ale v podstatě je to hlavně o ponižování těch borců. "Vypadáš jako můj křeček, když mu měním piliny." :D

• 1.10.2017  02:21

Nový Star Trek se skutečně povedl. Z trailerů jsem měl mírné obavy, ale zatím jsem spokojen. Děj se odehrává v roce 2256, tedy 10 let před klasickým Star Trekem. Posádka lodi Shenzhou narazí na okraji prostoru Federace na Klingony, s kterými už více než 100 let nenavázali žádný kontakt. Situace je napjatá a válka je na spadnutí. Zatím nebylo mnoho prostoru pro poznání postav, ale vypadají sympaticky. Je poněkud netypické, že kapitán i první důstojník jsou ženy. Posádka je tvořena převážně lidmi. Tato série má mít 9 dílů, takže se máme na co těšit. Nakonec děj nabírá dost nečekané obrátky, zvedám hodnocení. Bude se to ubírat úplně jinak, než jsem původně čekal. Děj se přesouvá na novou loď a dějí se nečekané změny. "Tohle je vzpoura!"

• 26.9.2017  23:55
    Young Sheldon - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Podle očekávání to není žádná pecka. To ale snad ani nikdo nečekal. Humoru tam není tolik, tím že to stojí jenom na Sheldonovi. Přece jen by to mohlo být zajímavé. Uvidíme co přinesou další díly z jeho mládí. "Muzikanti berou drogy." :D

• 26.9.2017  17:10
    Život na zámku (TV seriál) (1995)

Poměrně průměrný seriál z poloviny 90. let s Tomášem Töpferem a dalším známýmii herci.

• 23.9.2017  23:49

Tak Kingsmani jsou tu znova. Matthew Vaughn se poprvé pustil to sequelu. Trumfnout 1 bylo vážně těžké a ani se to nepovedlo. Pořád se ale jedná o skvělou podívanou. Svět je opět v ohrožení a je na našich agentech, aby ho zachránili. většina děje se odehrává v Americe, kde operuje sesterská pobočka zvaná Statesman. Ti mimo jiné živí výrobou whisky. Podle druhů alkoholu pojmenovávají i své agenty. Záporačka má poněkud divnou motivaci, ale přesto je zajímavá. Julianne Moore ta role docela sedla. Je tu spousta dalších známých tváří. Statesmany zastupují: Channing Tatum, Jeff Bridges, Channing Tatum a Halle Berry. I Elton John tu á skvělou roli. Eggsymu dělá společnost jeho krásná švédská princezna. Jsem rád i za návrat Colina Firtha do role Galahada. Možná to mohlo být o něco kratší. Jinak ve filmu opět skvěle funguje akce a fóry. Zřejmě bude i pokračování. "Co se stane v Glasto, zůstane v Glasto." :D Recenze

• 20.9.2017  17:35
    Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

Tak tohle fakt nemusím. Prostě britská televizní detektivní ujeťárna...

• 18.9.2017  22:32
    Valiant (2005)

Poměrně průměrný vojensko/holubí animák. Moc nevím, co víc dodat. Pár fórů tam je...

• 16.9.2017  16:48

Docela zajímavý kraťas k novému Blade Runnerovi. Vetší část je nuda, ale závěrečná akce stojí za to. Dave Bautista je prostě bedna.

• 13.9.2017  21:32

Zajímavá parodie Star Treku od Setha MacFarlanea. Kupodivu ani humor není moc přepálený. Děj se odehrává v roce 2419. Kapitán Mercer je po pauze pověřen velením lodi Orville. Musí se seznámit s novou posádkou. Po menší potyčce se svojí ex se nálada uklidní a posádka začne fungovat. Zatím je dost předvídatelné, ale uvidíme. Občas tam jsou povedené fóry. "Moclanďané močí pouze jedou ročně." :D

• 12.9.2017  23:51
    Profesionálové (TV seriál) (1977)

Kdo by neznal tuhle britskou 70kovou televizní klasiku Bodiem a Doylem?

• 10.9.2017  23:57

Zatím nevím, co na to říct. Mám z toho dost smíšené pocity. Třeba se to ještě rozjede. Celé je to dost zvlášíín. Líbí se mi aspoň to, že do seriálu zahrnuli americké prezidentské volby. Jinak to vypadá dost uhozeně. Uvidíme... Konečně to začíná dávat smysl. :) "Už jsi někdy viděl vraždu?"

• 10.9.2017  16:20
    American Horror Story (TV seriál) (2011)

Skvělý americká hororový seriál s vynikajícím obsazením od Rryana Murphyho Každá série má jiný děj a mělo by jich být celkem 9. Jsou taky vzájemně propojené, tedy sudé spolu a liché spolu. Odehrávají se v různých časových obdobích a místech. Herci se většinou opakují. Roanoke mě moc nepřesvědčil, tak uvidím, jaký bude Cult... "Kde je Flora?!"

• 6.9.2017  20:48
    The Jim Jefferies Show (TV pořad) (2017)

Vtipný komediální pořad s tímto drzým moderátorem. Má fakt zajimavé nápady. "Taylor Swift for president!" :D

• 27.8.2017  18:35

Bohužel se nejedná o nic převratného. Člověk ale zavzpomíná na časy, kdy tenhle seriál jako děcko žral. Hlavní problém je v příběhu, moc dlouho se čeká na akci. Je sice zajímavé vidět origin Strážců, ale chtělo by to i něco víc. Jinak závěrečná scéna je super, ale to nestačí. Samotná parta je dost diverzní. Najdeme tu černého autistu nebo lesbu. Potenciál tu byl, ale prostěl to nevyšlo. Film ani neobsahuje moc hvězd kromě Elizabeth Banks a Bryana Cranstona. "Sorry Bumblebee."

• 25.8.2017  00:56

Nakonec docela zklamání, přesto že očekávání nebyla veliká. Předlohu jsem neviděl, ale věřím, že se tohle od ní dost liší. Vizuál super, akce ujde, ale ten příběh nějak kolísá. Kromě úžasné Scarlett Johansson filmu možná ubírá i absence slavnějších jmen. Celkově je ve filmu až moc bílých. Tak už to teď chodí. Asi nemá cenu moc rozebírat děj, protože není moc zajímavý. Snad jen to, že film nenabízí slibovaný rozpor mezi duší a technologií, případně samotné uvědomění si duše. Snad se příště filmaři takový klopýtnutím vyhnou. Co taky čekat od Ruperta Sanderse. "Budu navždy ve tvé mysli. "

• 24.8.2017  20:36
    John Wick 2 (2017)

John Wick se po třech letech opět vrací na scénu. Pořád nemá konkurenci a zabije každého, kdo se mu postaví do cesty. Těchhle akčních filmů už se dnes moc netočí. Děj navazuje na události minulého dílu. John dokončil svou pomstu a chce se svou prací navždy seknout. Slet událostí ho ale vrací zpět do hry a vydává se do Říma. Pak už následuje jen návrat domů a závěrečná akce. Příběh je o něco propracovanější než minule a akční scény taky. Je tu i líp ukázáno, jak funguje podzemní svět zabijáků. Vrací se staré postavy a objevují se i nové. Třeba Laurence Fishburne tu má jen malou roli. Škoda, že Ruby Rose nedostala víc prostoru. Konec je trochu otevřený, takže je prostor pro další díl. Docela mě tu zaujala práce s kamerou. Uvidíme, kam nás děj zavede příště. Pokud nějaké bude... "Jdu na degustaci." :D

• 24.8.2017  20:26
    Maverick (1994)

Zajímavý film z westernového prostředí s Melem Gibsonem a Jodie Foster o pokrovém turnaji.

• 21.8.2017  16:13
    Znovu u Spejbla a Hurvínka (TV seriál) (1974)

Hurvínkova klasika, prostě staré dobré díly, které máme všichni rádi. :)

• 20.8.2017  14:57
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Konečně k nám dorazila týmovka Defenders. Netflix pro ni už dva roky postupně připravoval půdu. Rozjezd je pomalejší, ale po pár dílech se to rozjede. Naše oblíbené postavy jsou konečně pohromadě a mohou se společně postavit Ruce. Hlavní záporačku tu představuje Sigourney Weaver. Děj navazuje tam, kde minulé seriály skončily. Konečně se dozvídáme, o co vlastně Ruce jde. Od chvíle, kdy se všechny postavy potkají už to jen graduje. Akce je dost povedená a sní i bojové scény. Naši hrdinové musí překonat vzájemnou nevraživost a nedůvěru a táhnout společně za jeden provaz. Postupně se do děje zapojují o vedlejší postavy. Velkou roli zde hraje i Elektra. Ne všichni bohužel dostanou dostatečný prostor. Seriál má sice jen 8 dílů, ale to bohatě stačí. Uvidíme, co si pro nás Netflix připraví příště. "On jede na lithiu?" :D

• 3.8.2017  18:52

No je to docela masakr. Nevím co víc, jestli děj nebo ty herecké výkony. Gotťák do zabíjí: "Pánbůh vám to zaplať." :D.

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79