• Krátkometrážní

You're Next (2011)

Po dlouhé době konečně pořádná vyvražďovačka s dobrou atmosférou. Už od začátku jsem tam tušil nějakou zradu. Některé postavy ovšem porušují základní hororová pravidla. Hlavní hrdinka je hodně sympatická. Ty pasti se mi fakt líbily. A nápady s foťákem a mixérem mě taky překvapily. Pěkně je tam vykosila. :)

Tunguzský meteorit (2008) (TV film)

Zajímavý dokument o tomto kontroverzním tématu. Teorií je spoustu, kdo ví, která je pravá... Je to opravdu dobře udělané.

V zajetí démonů (2013)

Nebylo to špatné, ale asi jsem od Jamese Wana čekal víc. V tomhle žánru už se těžko vymýšlí něco originálního. Prostě vymýtání. Přece jen jsem se občas i bál. Je to zpracované docela dobře. Celkem mě ale překvapil konec, čekal jsem ho temnější... "Kde je Annabelle?"

Millerovi na tripu (2013)

Nakonec to nebylo špatné. I když to nebyla zas taková pecka, jak o tom všichni mluvili. Ale po dlouhé době zas dobrá komedie. I když ten slet událostí byl občas dost nepravděpodobný. Ale kupodivu ta rodinka působí celkem věrohodně. Po cestě je potkají různé překážky, které musí překonat. A samozřejmě se to neobejde bez úchylných scén. Jako například sahání na kozy nebo líbaní syna se sestrou a matkou. Jedno musím uznat, Jennifer Aniston je na svůj věk pořád kus. ;) Ten striptýz jí šel perfektně. :) "A tys mu ho chtěl vykouřit." :D

Red 2 (2013)

Tohle bylo snad ještě lepší než 1. Stará parta důchodců je zase zpátky. Opět nechybí fóry a spousta akce. I když občas už je to fakt přehnané. :D Antony Hopkins a Catherine Zeta-Jones taky nejsou špatní. :) Zase se jim povede zachránit svět.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Seriál se odehrává zároveň s Hlubokým vesmírem devět. Posádka nové federační lodi Voyager se náhodou teleportuje z Badlands na druhý konec galaxie vzdálený 70 000 světelných let. Musí spojit síly s Makisty a snažit se společně dostat domů. Posádka je dost rozmanitá a po cestě nabírá nové členy. Jsem zvědavý na další díly. Kapitánka Kathryn Janewayová to vůbec nemá jednoduché. Posádka se neobejde ani bez zrady jednoho ze členů. Později k nim přibude i pohledná Jeri Ryan jako Sedmá z devíti. :) Po cestách kvadrantem Delta narazí na spoustu nových druhů. Přibudou i noví členové posádky. Posádka se hodně sblíží ale neobejdou se ani beze ztrát. Hlavními záporáky jsou opět Borgové, protože tento kvadrant je jejich domovina. Spoustu se toho o nich dozvíme. Dalšími záporáky jsou Kazoni, Vidiani, Hirogeni nebo druh 8472. Opět často vznikají problémy se simulátorem, nebo se zde i cestuje časem. Podle mě je to nejlepší Star Trek a je taky dost originální. Celá posádka je super. Jak to skončí si asi domyslíte... Škoda že seriál není tak známý jako například Nová generace. Určitě by si zasloužil svůj film. Je zde i pár hostujících postav z NG. "Zadejte důvod lékařské pohotovosti!"

Stážisti (2013)

Moc jsem nevěděl, co od tohohle filmu čekat a příjemně mě překvapil. Celkem příjemná komedie s Wilsononem a Vaughnem. Ze začátku by si na ně člověk asi nevsadil, ale stejně musí být člověku hned jasné, jak to skončí. Celkem se vymakali v průběhu filmu a člověk jim to i přál. Je tam spousta narážek na různé věci. Nejvíc mě asi dostal famfrpál a profesor Xavier. "Kéž by tak bylo místo, kam můžete napsat všechny své dotazy." :D

Útok na Bílý dům (2013)

Další emmerichovina. Ale docela se povedla. I když to bylo celé trochu přeplácané. Ale nechyběly tomu fóry. Pěkně to tam celé rozmlátili. I zvratů bylo dost. Chtěl jsem říct, že je to lepší než Pád Bílého domu, ale ta holka s vlajkou na konci to úplně zkazila. To už bylo fakt trapné. Jinak celkem slušná podívaná. Hlavně se mi líbila honička s auty po trávě. :D

Univerzita pro příšerky (2013)

Nebylo to špatné, ale 1 byla přece jen lepší. Jako nápad je to ale celkem dobrý. Uvidíme, jak se z našich oblíbených postaviček stali strašáci. A že to neměli jednoduché. Setkáme se i s několika starými postavami. :)

Poslední dům nalevo (2009)

Drsný film. Kombinuje prvky Jezera smrti a Plivu na váš hrob. Chvíli trvá, než se to rozjede, ale konec stojí za to. Pěkně to těm hajzlům nandali. ;) Sara Paxton je kočka. :)