• Krátkometrážní

Zakázaná zóna (2010)

A kde jsou ty ufoni? Jako atmosféra dobrá, ale vidět tam není vůbec nic... Naštěstí se mu nová Godzilla povedlá víc. :)

Pusinky (2007)

Pokus o holčičí Snowbarďáky nebo Rafťáky se moc nepovedl. Moc mě to neoslovilo... Ani ty holky nejsou nějak zajímavé.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Zajímavý diskusní pořad Jana Krause převzala Prima. Na kvalitě to ovšem neztrácí a pořád si zve zajímavé hosty.

Alexander Veliký (2004)

Alexandr Veliký byl teplý. Ani Colin Farrell to nezachránil. Tohle se Oliveru Stoneovi moc nepovedlo. Měl sice velké plány dobýt celou Asii, ale to mu úplně nevyšlo. Nakonec umřel na tropickou nemoc. Jeho teplého parťáka hraje Jared Leto. A doplňuje to Angelina Jolie. :)

Agent bez minulosti (2002)

Kvalitní film Mattem Damonem. Kam de na něj hrabe James Bond. I s vymazanou pamětí a bez technických vymožeností dokáže dát svým protivníkům zabrat.

Muž se železnou maskou (1998)

Leonardo DiCaprio si tu střihnul dvojroli. Jinak to jsou trochu upravení Mušketýři. Ani hvězdné obsazení film bohužel nezachránilo...

Princ a pruďas (2011)

Trailer sliboval velkou dávku vtipů a srandy. Bohužel se mi jich od filmu moc nedostalo... Jako pár jich tam bylo, ale ne tolik, kolik bych čekal. Je tam i pár nechutností. Ani známí herci to nezachraňují, leda tak ladná Natalie Portman. :) "Suck the venom!" :D

V řetězech (2006)

Christina Ricci je hrozná nymfa a tak ji Samuel L. Jackson přiváže řetězem k topení. Stejně ji to neudrží...

Ospalá díra (1999)

Pěkný Burtonův horor. Johnny Depp a Christina Ricci si musí v malém americkém městě na konci 18. století poradit s bezhlavým jezdcem.

Veřejní nepřátelé (2009)

Johnny Depp zvládne zahrát i gangstera. Nedělá mu to žádný problém. Christian Bale mu dělá soupeře.