• Krátkometrážní

Mladí muži za pultem (1994)

Prvotina Kevina Smithe s touhle partou. Jde to docela poznat. Škoda jenom, že je to černobílé...

Život brouka (1998)

Parádní pixarovka. Jako malý jsem si to rád pouštěl. Nakonec dají kobylkám co proto. "Chutná to jako lejno. Ukaž, dej mi kousnout. Je to lejno a dobrý." :D

Legenda o Mulan (1998)

Hezká Disneyovka. Aby Mulan mohla do armády, musí se přestrojit za muže. To se jí podaří dostat a vydá se do války proti Hunům. Nakonec je sice odhalena, ale jako všechny pohádky i tato končí šťastně. :) Jsou tu i super písničky a fóry. Hraná verze už takovou díru do světa neudělala... "Klid, kobylo!" :D

Gattaca (1997)

Pěkný sci-fi snímek. V budoucnosti dosahuje genetické inženýrství takové úrovně, že si lidé mohou v podstatě naprogramovat své děti. Ti, kteří si to nemohou dovolit, mají děti normální. Ti ale nejsou geneticky čistí, jsou diskriminováni a dělají jenom podřadné práce. Jeden z nich získá falešnou identitu a nakonec se mu podaří letět až na Titan.

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Drsný gangsterský film. Oceňuju hlavně výkon Catherine Zety-Jones. :) I další herci byli dobří.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Dvojice Simon Pegg a Nick Frost nemůže zklamat. Ani když s sebou mají mimozemšťana. :D

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Proč si Američani musí vymýšlet takové kraviny? Hlavní hrdina je syn Poseidona a Pierce Brosnan hraje kentaura. Tak určitě. :D

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Ti dva jsou zase zpátky. Opět nechybí spousta vtipů a hlášek. Nejlepší asi je, jak se s Jasonem Lee hádají o Pánovi prstenů. "Vždyť oni pořád jenom někam jdou." :D

Náš vůdce (2008)

Drsný film o tom, v co se může strhnout psychologický pokus. Je neuvěřitelné, co se s těmi lidmi za týden stalo. Hlavně závěr je hodně krutý. "Doveďte mi sem toho zrádce!"

Tenkrát na východě (2000)

Srandovní komedie s Jackie Chanem a Owenem Wilsonem. Z Jackieho se stane kovboj. Nejlepší je asi panákovaná a závěrečná přestřelka. :D "Panákovaná!"