• Krátkometrážní

Panenství (2008)

Chtěl jsem to sledovat po očku co se z toho vyvine. Po pěti minutách jsem byl přilepený u obrazvky a přemýšlel jestli je to fakt pravda. Jestli opravdu může být někdo takhle debilní jako růžová Karin: Takže stojí 249tisíc když mi dáte slevu 70tisíc, kolik je to? Mě počty nikdy moc nešly. Co bys udělala za 3 miliony dolarů? .... Prodala rodiče.

Býčí šíje (2011)

Představoval jsem si agrothriler z prostředí Holadnských JZD, který mě asi nebude bavit. Ale film mě i přes svojí délku naprosto strhnul a držel v napětí od začátku do konce. Opravdu příjemné překvapení.

Win Win (2011)

Tenhle film určitě uvidíme někdy na ČT2 v rámci "amerického nezávislého léta". Je to taková optimistická podívaná, i když to zpočátku na to nevypadá. Takové filmy mám mnohem raději než depresivní úchylárny jichž bývá ve Varech přehršel. V zásadě souhlasím se všemi komentáři se třemi a více hvězdami co tu jsou, jde jen o to jestli tyhle filmy máte rádi nebo ne. Já ano.

Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Mě se ten film líbil moc. Nejlíp ho asi vystihuje tohle VodafoneVary utwittnutí: "Oliver Tate je vybornej, uz vim, jaci byli #ajtaci na stredni. Must pro pyromany, alergiky, nindzi atd. #kviff"

Batman začíná (2005)

Nevím co dodat tomu co napsal BoredSeal a POMO.

Bavorák (2003)

Chtěl jsem dát původně jenom 3, ale spíš bych to viděl na 3,5. Takže upravuji na 4.

Komando (1985)

Pozoruju na sobě, že na filmy, které jsem znal z videa s úžasným monodabingem a měl z nich srandu, se v posledních letech rád podívám. Zkrátka 80's classic. Ono je to zčásti asi tím, že tak nějak mě ty filmy přenášejí do doby, kdy se nás sešlo na koleji třeba deset v jednom pokoji a koukali jsme na ně na vypůjčeném videu.

Elitní jednotka (2007)

Těsně před polovinou jsem měl nutkání ten film vypnout. Ještě že jsem to neudělal.